Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érkezik a rossz idő és az elkerülhető balesetek fórum

Érkezik a rossz idő és az elkerülhető balesetek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Érkezik a rossz idő és az elkerülhető balesetek

6. forgatos (válaszként erre: 5. - Forgatos)
2013. dec. 12. 22:45
Esetleg a tempomatra?
2013. dec. 12. 22:44

"Nedves, csúszós, havas útviszonyok között kerülni kell a sebességszabályozó használatát"


Ezt nem értem, mire utal. A sebességváltóra? Mert éppen a fék helyett motorféket kell használni, amit sebességváltással lehet megvalósítani.

2013. dec. 12. 09:17
Csinálhatok én bármit ha a sok f*** a társasházban csak egymásra mutogat, amikor a felfelé vezető külső lépcsőn 5 centi vastagon áll a hó... Az az igazi életveszély, de mindenki lexarja. Itt leszek kicsi gyerekkel elzárva hetekig :(
3. kisbaris (válaszként erre: 2. - Flóra76)
2013. dec. 7. 08:42
Így van, a rutintalanok és az ész nélkül száguldozók két nagy barom csoportja oltja ki a legtöbb életet sajnos. Én az úton télen mindig félek attól, hogy más hibájából esik bajom. Nekem van rutinom és nagyon óvatos is vagyok, de tele az út felelőtlen emberekkel!!
2013. dec. 5. 15:50
Na igen....csak sajnos rengeteg analfabéta vezet autót!:(
1. Hoxa
2013. dec. 5. 12:32
Az Országos Mentőszolgálat Alapítvány tanácsai

Érkezik a rossz idő, és vele együtt azok a balesetek is, amelyek kellő óvatossággal és körültekintéssel akár elkerülhetőek is lehetnének. A sáros, vizes, fagyos utak, az eső, a hó és a köd, a korai szürkület és a jövő-menő frontok mind olyan tényezők, amelyek fokozott figyelmet követelnek az autósoktól és a gyalogosan közlekedőktől egyaránt. Az Országos Mentőszolgálat Alapítvány most egy csokorba szedte a legfőbb és leggyakoribb veszélyforrásokat, amelyek a téli szezonban mindannyiunkat érinthetnek.

Ugrás a teljes írásra: Érkezik a rossz idő és az elkerülhető balesetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook