Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hirdethetném magam, mint gyógymasszőr? fórum

Hirdethetném magam, mint gyógymasszőr? (tudásbázis kérdés)

2016. okt. 3. 11:53
Szia! Szerintem is inkább válts ki. Előtt eazonban kérdezt körbe az ismerősőket, mérd fel a terepet. És ne akarj azonnal meggazdagodni eblőle, mert különbn dugába dől az egész. Az egyik simerősöm is így járt. Nagyot akart a szarka, nem bírta a farka.
2016. szept. 13. 07:36
Ha van főállásod valóban megéri. Nyilván nem fogsz egyből nagyot szakítani, de ha jó vagy, idővel megtérülnek ezek a kiadások.
3. BioMummy (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. szept. 13. 06:58

Semmiképp sem vállalnám feketén. Annyit nem ér az egész.


Munka mellett a KATA 25.000 Ft havonta. Érdemes kiváltani, már csak azért is, mert onnantól bátran hirdetheted magad bárhol. Nincs félni, aggódni valód.

2. unom (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. szept. 13. 00:03

A Nav figyeli a Facebookot, személyes tapasztalat.

Ha munka mellett csinálod a havi fizetnivalód 25 ezer forint lenne.

Ha ezt nem tudod vállalni, akkor maradnak az ismerősök sajnos

2016. szept. 12. 23:51
Két éves képzést végeztem. Imádom csinálni a gyakorlatom alatt nagyon szerettek a betegeim szívből dolgozom. Elhelyezkedni mégsem tudtam, kereskedelemben dolgozom. Szeretném mellékállásban csinálni,most kezdtem el egyébként melózni ezért még nincs jövedelmem. Hogyan vágjak bele itthon? Feketén hirdethetném magam pl.a facebookon? Vagy inkább ismerősök által? Előre köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook