Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hippsy és lollee derékmelegítő? Kinek melyik van? Tapasztalatok? fórum

Hippsy és lollee derékmelegítő? Kinek melyik van? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

1 2
2010. nov. 22. 23:32
Nekem a madaras hipermarketből van a 800Ft-os és tökéletesen beválik!! És tényleg jobb olyat venni, ami picinek tűnik, mert nyúlik, de hűvös időben nagyon-nagyon jóó!! Viszont én több ezerért nem venném meg, ha van olcsóbb is ugyanolyan jó minőségben! :)
14. Marjann (válaszként erre: 13. - Rosszcsillag)
2010. nov. 22. 23:25
Enyém nem tekeredik..
2010. nov. 22. 23:20

Nekem is hippsy van és nagyon jó dolog ám! :-)

DE: nektek nem tekeredik meg az anyag az első mosás után? Úgy értem, hogy a 2 réteg, mintha nem jól lenne kiszabva. És mindegyik. Lollee- m még nincs, de ki fogom próbálni, hátha az nem tekeredik :-)

És vegyél jó szűket, mert jól nyúlik.

2010. nov. 22. 23:02
Nekem hippsy van és imádom. Idén szeretnék még párat, hogy minden nap hordhassam:)
2010. nov. 22. 22:54

Pár hete láttam a Arena plázába ki volt téve egy standnál de ott 3000ft volt a lollee,azt meg azért sokaltam érte!

Most a hippsynél tök jó árba vannak!Gondoltam a netről rendelek.

Amúgy meg van egy 2 éves kis Lánykám aki után lehet jönni menni :) szóval maradok az egyell kisebbnél :)

10. c1e9612cd3 (válaszként erre: 8. - Cukornádkisasszony)
2010. nov. 22. 22:51
ha sokat mozogsz, akkor érdemes belehúzni a nadrágba, akkor biztos nem csúszkál. Amúgy nem, nem csúszkál, csak ha tényleg sokat mozogsz benne (én sokat hordtam tavaly télen ruhatárban, mert ott piszok hideg volt, és ott pörögtünk rendesen, ezért tudom)! Egyébként tényleg inkább 1el kissebbet vegyél belőle, vagy próbálj fel 1et!
9. c1e9612cd3 (válaszként erre: 4. - Cukornádkisasszony)
2010. nov. 22. 22:49

te, én nem tudom, h az én derekam mekkora, de nekem azt hiszem M-es, vagy L-es van :)

kicsit csalóka sztem!

Nem jársz olyan helyen (bevásárlóközpontok) ahol esetleg fel is tudnád próbálni?

mert azért nem mindegy...

2010. nov. 22. 22:47

Folyamatban kint van a derekam :S hiába huzigálom le a felsőm! És most is leszakad a vesém meg a petefészkem :( Ezért berágtam és rendelek,csak tényleg azért voltam kiváncsi mert a méreteknél itt is ott is más van írva.Szóval inkább az S-est?

Na meg feketét meg fehéret(az mindenhez passzol) szertnék első körben venni!

7. patyoma (válaszként erre: 4. - Cukornádkisasszony)
2010. nov. 22. 22:42
Nyúlik nagyon, szóval ha akarod hordani, akkor s vagy inkább xs. Én 8 hónapos terhesen is tudtam hordani az M-est. Igaz most leesik.:)
2010. nov. 22. 22:42
Meg nem csúszkál a derakatokon?Ti egyel nagyobb vagy kisebbet vetettek?
2010. nov. 22. 22:41
Ja és ha nem fontos a márka az madaras hiperbe (ha Budapesti vagy) most lehet kapni valami 800 Ft-ért derékmelegítőt, de nem tudom milyen, csak az újságba láttam.
2010. nov. 22. 22:41
Most néztem meg hogy a hippsynél a 80centis derék az m-es méretbe van de a lolleenél meg már az xl????? igazából nem tudom hogy M-es vagy S-est rendeljek!?
2010. nov. 22. 22:40

Nekem is loleee van, szeretem, bár a cimkét ki kellett belöle operálni ,mert engem zavart.

Nekem amikor vettem úgy tűnt a hippsy-nek más az anyaga, de lehet hülyeség.

2010. nov. 22. 22:36

nekem Lollee van, de sztem tök uaz a kettő, csak más névev dobták piacra

Amúgy, ha arra vagy kíváncsi, nagyon jó!!!!! Megéri beruházni rá!

2010. nov. 22. 22:32
Hippsy és lollee derékmelegítő? Kinek melyik van? Tapasztalatok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook