Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hipoxys lányok! Ma voltam 9. alkalommal és bizony kezdek elkeseredni. Eddig semmi sem történt, se centiben, se kilóban nincs változás. fórum

Hipoxys lányok! Ma voltam 9. alkalommal és bizony kezdek elkeseredni. Eddig semmi sem történt, se centiben, se kilóban nincs változás. (beszélgetős fórum)


1 2
26. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 25. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 11. 20:41
Én már az első alkalommal is erősebben tekertem ennél..
25. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 23. - Green angel)
2011. júl. 11. 20:41

9. alkalommal még mindig V1-en tekerni nagyon kevés.. már bírnál erősebbet..

Szólj, hogy állítsák erősebb vákumra

24. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 22. - Ujlany)
2011. júl. 11. 20:39

nem, a tekerésre, jól írtam

de 80 kiló a határ, szóval aki az felett van annak mindenkinek 80-ra állítják már és úgy kell 90-95-el tekerni


Nekem is, mert én meg 88 kg vagyok..


És amúgy nincs olyan, hogy egyedi beállítás, úgy értem a V és a P az az edzettségedtől függ, hogy mennyire bírod, minél erősebb vákumot bírsz annál hatásosabb

23. green angel (válaszként erre: 20. - Ujlany)
2011. júl. 11. 20:36
Amikor rákérdeztem,hogy heti 3 vagy 4 alkalom legyen,sokkal inkább a 4-et javasolták. A köztes napokon idehaza a futópadon gyaloglok "hegyre fel" :) fokozaton......A legnagyobb baj az,hogy lélekben kezdem már feladni......
22. ujlany (válaszként erre: 21. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 11. 20:35

hat az erdekes lenne. Akkor egy 100 kilos holgy megszakadna. -)

nem inkabb a vakum erossegre gondolsz?

2011. júl. 11. 20:34
érdekes én úgy tudom, 10-15-el kell többel tekerni, mint a súlyunk..
20. ujlany (válaszként erre: 18. - Green angel)
2011. júl. 11. 20:32

aha, az elvileg nem all olyan messze az enyemtol. en 163cm es 76 kilo. V2 P4 es 60-75 kozott kell tekernem, de en mindig 74-75-ot tekerek, tehat teljesen a felso hatart, mert teszteltem, hogy ha a 60-as zonaban voltam, akkor semmit nem fogytam. (de ugy ertsd, hogy egy grammot sem egy honap alatt).

persze a pulzus szam is fontos. Nekem 120-130 kozott a legjobb.

szerintem reklamalj, vagy legalabbis kerdezd meg, hogy miert ezek a beallitasok.

(egyebkent siman elkepzelheto, hogy a te programod, meg az enyem szinte ugyanaz, mert ok programozza, tehat ugy allitjak be ahogy akarjak)


elfelejtettem mondani, hogy kegyetlenul rasegit, ha a koztes napokon sportolsz valamit. De semmi komolyra ne gondolj, en peldaul csak felpattanok a futopadra es lazan setalok.

De amikor hetente 3-szor jartam, meg ez sem kellett, ugyhogy neked a 4 alkalom az eleg kell, hogy legyen.

erdekes egyebkent, hogy minden hypoxi nap uta pihenni kell egyet, szoval nem is ertem hogy fer bele a negy.

19. tomka1
2011. júl. 11. 20:31
szerintem ez egy nagy kamu nekem se ment le 1 mm se 1 bérletet jártam és betartottam mindent, bár nem sokat mondtak róla előtte. Biztos attól is függ, hogy hova mész de szerintem ettől nem lehet fogyni max csak a vérkeringés javul egy kicsit és simább lesz a bőr. Szomorú, hogy ilyenekkel húzzák le az embereket. Nekem eddig a GI diéta jött be azzal 2 hét alatt 5 kg-t fogytam amit azóta se híztam vissza. Ez kb. 3 éve volt és azóta se jött vissza. Csak én nem folytattam mert nem kilókból hanem inkább a comb körméretből szeretnék fogyni és ha diétázok akkor felülről is fogyok onnan mg már nem szeretnék. Tornázni kéne :) de hát lustaság.. :)
18. green angel (válaszként erre: 16. - Ujlany)
2011. júl. 11. 20:27
164 cm vagyok és 74 kg. Nem világos,hogy mi micsoda,de a gép kijelzőjén V1 P9 jelenik meg és tekernem pedig 60 és 70 között kell....
17. ujlany
2011. júl. 11. 20:26

szerintem ne szegyelj visszamenni es reklamalni, en joparszor megtettem, es ugyanabba a szalonba jarok, ugyanahhoz a dietetikushoz, es most mar egy nagy halom kledvezmenyt kapok, mert "husegdijkent".

Pedg eloszor sokat balheztunk, legalabb 10-szer neztuk at a dietamat is, folyamatosan irtam, hogy mit mikor eszek, elemeztunk, valtoztattunk.

En egy jo detetikust talaltam, az az alapelve, hogy vagy "hozom" a fogyast, vagy kivag a francba.

Igy ereztem, hogy igenis produkalnom kell.

Most mar persze nem vagna ki, de amikor fogyni kellett, akkor ez igen motivalo volt.

(ezert is reklamaltam, mert amikor ugy ereztem, hogy rosszul tervezte adietama, es nem fogytam, akkor mar nehogy en legyek a hibas :-))

16. ujlany (válaszként erre: 15. - Green angel)
2011. júl. 11. 20:22

hat figyi, ha huzosnak latszik, akkor nyugodtan egyel meg melle egy kicsit. A hypoxihoz nem kell koplalni ez biztos.

Nem tudom hany centi, hany kilo vagy...

En inkabb visszamennek, es balheznek,lehet, hogy at kell gondolniuk a gep beallitast.

Azt tudod, hogy hanyas vakumon tekersz? (Milyen intervallumban?)

2011. júl. 11. 20:20
Kaptam egy 14 napos diétát,elég húzósnak tünik, de egy-két napon belül belevágok,mert nagyon szeretnék pár kilótól és némi hájtól megszabadulni. Ja, nem mért senki hőmérsékletet vagy ilyesmit...csak megtapiztak és centivel leméregettek....
14. andi6020 (válaszként erre: 9. - Ujlany)
2011. júl. 11. 20:17
Gratulálok. :)
13. ujlany
2011. júl. 11. 20:15

egyebkent ha beszelsz angolul, akkor ess neki a google-nak. Sokkal tobb informacio van a hypoxirol,mint magyarul. Jo tanacsok, sok tapasztalat.

A megfelelo kaloriabevitel nagyon fontos, koplalni nem szabad, mert akkor tenyleg felesleges jarni.

12. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 7. - Green angel)
2011. júl. 11. 20:14
nem csak az a lényeg hogy kevesebbet egyél hanem hogy hypoxi után aznap már csak fehérjét!! Semmi szénhidrát!
11. ujlany (válaszként erre: 8. - Green angel)
2011. júl. 11. 20:13

akkor nem a megfelelo programon vagy szerintem.

(felteve, hogy megfelelo modon dietazol)

Hypoxi elott szenhidrat, utana 8 oran keresztul feherje.

10. ujlany (válaszként erre: 7. - Green angel)
2011. júl. 11. 20:12

azt ertem, hogy beszeltek...

De volt peldaul probatekeres, homersekletmeressel?

Elvileg a combodra kell felragasztani egy szerkezetet (homero) es 10 perc tekeres utan megnezik, hogy mennyit emelkedett a brod homerseklete.

Ha semmifele teszt nem volt (ugy hallottam tobbfele van), akkor honnan tudjak, hogy a megfelelo programot allitottak be neked?

9. ujlany (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2011. júl. 11. 20:10

de ezt mirt mondjatok, hogy ha dietazik, akkor hulyeseg a hypoxi?

En ugy fogytam 12 kilot, hogy 90%-bol derektol lefele. Egy kosarral kellett kisebb melltartot vennem. (H helyett G-t, ami valljuk be, csak konnyebbe tette a vasarlasomat :-))

2011. júl. 11. 20:09
Heti 4 alkalommal megyek........:))
7. green angel (válaszként erre: 4. - Ujlany)
2011. júl. 11. 20:07
Teljesen rendben volt az első alkalom....meggyőző volt amit akkor hallottam. Azért is gondoltam,hogy megvan a "tuti módszer"...Iszom eleget,3 litert és igyekszem felére csökkenteni a kaja adagom....De úgy hiszem megint egy drasztikus fogyózás segít majd...
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Green angel)
2011. júl. 11. 20:06

Diétáztál mellette? Bár akkor meg hülyeség a hypoxi. Az alfa legalább a bőrnek jó, bár fogyásra az sem ér semmit.


Annyit tudok mondani, annak is élni kell valamiből, aki a hypoxi szalont üzemelteti. :)

2011. júl. 11. 20:05
ja, es hanyszor jarsz egy heten? En azt tapasztaltam, hogy csak a heti 3 alkalom segit. (ha fogyni, vekonyodni akarok)
4. ujlany (válaszként erre: 1. - Green angel)
2011. júl. 11. 20:02

Milyen volt a "nulladik" alkalom, az elbeszelgetes?

Teszteltek valamikeppen, hogy milyen beallitas jo neked?

egyebkent hasznalnia kellene szerintem, de tenyleg csk dietaval.

En mar evek ota jarok folyamatosan. Ha dietazom mellette, akkor sokkal tobbet er.

3. green angel (válaszként erre: 2. - 2bde43539d)
2011. júl. 11. 20:01
Hát....már el vagyok...keseredve...:)) Ha a bérlet árára gondolok....:)) És egy újabb csalódás.
2011. júl. 11. 19:56
Nem akarlak elkeseríteni de Nekem sem látszott 15 alkalom után sem.Persze ha a diétát betartanád akkor de akkor meg nem kell hypoxi :) ,:(
2011. júl. 11. 19:54
Hipoxys lányok! Ma voltam 9-ik alkalommal és bizony kezdek elkeseredni. Eddig semmi sem történt, , , se centiben, se kilóban nincs változás....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook