Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hideg lábfej fórum

Hideg lábfej (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 6. 17:25
Hál istennek fájni nem fáj,visszereim sincsenek.Alkoholt nem jellemző,hogy fogyaztok,viszont sajnos dohányzom amit tudok nem túl jól.Azt hiszem elég sürgösen fel kell keresnem valami orvost.Ami még talán érdekes,hogy inkább a jobb lábfejem.Most is két zokni van rajtam és érzem.
7. 2e2d27694f (válaszként erre: 6. - Havran)
2011. jan. 6. 17:22
Voltak-vannak más panaszaid? Időnként fejfájás, esetleg szédülés, gyengeségérzés, fáradékonyság, aluszékonyság?
6. Havran (válaszként erre: 4. - 2e2d27694f)
2011. jan. 6. 17:20
Igazából nem mérem,de elkezem majd.
5. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Havran)
2011. jan. 6. 17:16

Érsebészet: csinálnak egy ultrahang vizsgálatot. 1-2 perc. Több mint egy éve szedem a vérhígítót, azóta nem fáj, és nem fázik. És minél többet kell sétálni még akkor is, ha fáj...

Azt kérdezte tőlem az orvos, hogy dohányzik? - Nem. Fogyaszt alkoholt? - Nem. Fogyaszt zsírosat? - Nem. Van cukorbeteg a családban? - Nincs. Akkor mitől tiltsam el????

4. 2e2d27694f (válaszként erre: 1. - Havran)
2011. jan. 6. 17:14
Vérnyomásod rendben van?
2011. jan. 6. 17:13
nekem is ilyen van sajnos :(..egyébként jól gondolod a vérkeringésunkel van a gond..valószínuleg lassú..vastag zoknival lehet ellene tenni :)..most is fázik a lábam
2. clari06 (válaszként erre: 1. - Havran)
2011. jan. 6. 17:13

Szia szerintem is keringés.Nekem viszeresek voltak a lábaim, igaz megműtötték de a mai napig ilyen érzésem van..Még nyáron is zoknit huzok...

Nem megfelelő a vérellátás pang az erekben a vér és ezért hidegszik a láb..

2011. jan. 6. 17:10
Az utóbbi időben egyre többet fordul elő,hogy hideg a lábfejem.Elég furcs érzés,mert nem fázik hanem olyan érzés mintha le lenne fagyva.Főleg esténként amikor lefekszem, fázni nem fázok nincs hideg a szobába csak kimondottan a lábamnál van ez a fura érzés.Van valakinek hasonló problémája,ha igen tudni lehet mitől van és esetleg mit tudnék tenni ellene.Én igazából valami keringési dologra gondolok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook