Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mely intézményekben végeznek herebiopsziát? fórum

Mely intézményekben végeznek herebiopsziát? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 8. 20:35
BMC
2022. febr. 8. 12:13

Szia!


Herebiopsziánál nem csak szövetet tudnak nyerni, hanem kifejezetten lehet spermium nyerés is a cél! Sajnos nem vagy egyedül ezzel a problémával, sok egészséges baba született már így.

Férjemet a Honvéd kórházban műtötték here visszérrel, a szobatársának pedig herebiopsziája volt, szintén lombikoztak a párjával.


Per pillanat nem aktív ez a fórum, de korábban sok hasznos információt leírtak a sorstársak, itt is tudsz olvasgatni:


[link]


Melyik intézménynél vagytok?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Zsifi1)
2022. febr. 8. 11:26
Van náluk, igen :) Nagyon köszi a tippet. Foglaltam is időpontot :) Meg fogok még szerintem egy rakat helyre, aztán valahova majdcsak bejutok emberi időben:D
2022. febr. 8. 09:59

Szia,


Gyerekvállalás, férfi meddőség miatt merült fel bennem a gondolata.

2 Stimulációs programon, 3 beültetésen vagyunk túl. Fagyasztott spermiumot használtunk(\lunk). De azokat a betegségem elején(hererák), még a kemoterápia előtt fagyasztattam le.

Viszont nem túl acélos darabok. Lehetne bőven jobb minőség. A mintaadáskor már a betegségem javát nyomtam. Még nem telt el egy hét se a here műtétem után, mikor mentem mintát adni.

Neki mentünk a lombik programnak, mivel a sperma, csak arra volt alkalmas.


Első stimuláció után 6/6 pete termékenyült meg. 2 lett beültetve, de sikertelen volt. 2-t tudtak lefagyasztani, amiből a második beültetésre csak 1 maradt meg olvasztás után. Az se jött be.


Most volt nem rég egy második stimu majd leszívás. 8 pete lett a vége, amiből 1 termékenyült meg, + összeszenvedtek még 1-t. Most sem tapadt meg..


Emiatt döntöttem a herebiopszia mellett.

Közel 7 éve volt az utolsó kemoterápiás kezelésem. Viszont az egyik áttét eltávolító műtétem következtében, sérült az ondó kilövelléséért felelős ideg. Így élvezéskor, maximum pár csepp, vagy még annyi sem ürül. A többi a húgyhólyagba ürül.

7 év elég idő ahhoz, hogy javulhatott az ondó minősége, csak valahogy kinyerni kéne.


Tudom, hogy herebiopsziakor hereszövetet vesznek, de az orvos elé tárva a kórelőzményem, lehet van mód a spermium kinyerésére is.


Csodálkoztam, hogy nem említették feleségemnek a meddőségi intézményben, hogy esetleg megpróbálhatnánk ezt az utat... A következő konzultációnál mindenképp említeni fogja.


Köszönöm a tippet! :)

2022. febr. 3. 15:40

Szia! Budapesten a Honvédkórházban végeznek.

Szerintem más állami kórházban is, nyilván kell hozz beutaló.

Magánkórház ami régen végzett az a Reprosy, a Róbert Károly, stb. nem tudom, hogy államosítás után mi lett velük.


Milyen okból merült fel a biopszia gondolata? Mert ha pl. meddőség miatt, akkor érdemes a meddőség orvosoddal konzultálni, mert úgy is össze kell hangolni a stimulációval, stb.

Ha valamilyen betegség miatt merült fel,akkor az urológussal, andrológussal kéne ezt megbeszélni, szerintem ők tudnak ajánlani a célnak megfelelő szakembert.

2022. febr. 3. 12:33
Istenhegyi géndiagnosztika esetleg?
2022. febr. 3. 12:21

Sziasztok,


jelenleg, mely intézményekben végeznek herebiopsziát?

Szeretnék valahol konzultálni a témában, csak nem tudom merre induljak el.


Köszönöm a válaszokt előre is. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook