Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hepatitis A terhesség esetén mennyire veszélyes? fórum

Hepatitis A terhesség esetén mennyire veszélyes? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 23. 09:03
Köszönöm. Közben már megvan a laborba a beutalóm.
2016. okt. 19. 11:33

Oh na Most olvastam, hogy a Hepatitis A -t a terhességben komolyan kell venni, mert komplikációk léphetnek föl, pl. vetélés vagy koraszülés és a Magzatra is átvivödhet.

Gyógyszer nincsen ellene, csak sok folyadék, ágynyugalom, mivel Ez hányással és hasmenéssel jár, s gyomorgörcsökkel. A lappangási ideje 3-6 hét, tehát ha még idöben felismerik, Akkor "rá lehet" készülni, de Az orvosod úgy is megmondja mi a teendö.

2016. okt. 19. 11:26
Ne Menge a legjobb.... de Ez attól is függ, hanyadik hétben vagy, s valószinü Hepatitis A ról van szó, nem pedig másfajtáról, Ez pedig azért annyira nem vészes, mint mondjuk egy Hepatitis B vagy C....
2016. okt. 19. 10:24
Sajnos fenn áll a gyanú hogy esetleg én is ettem abból a kajábl ami nem megfelelő körümények között lett elkészítve... így fertőzödhettem is akár. Vérvétel lesz, ki fognak vizsgálni de hogy mennyire veszélyes sehol semmit nem találtam. Meg vagyok ijedve! Felőtlen vagyok tudom...
2016. okt. 19. 10:21
Hepatitis A terhesség esetén mennyire veszélyes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook