Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazugság avagy "nem emlékeztem jól" fórum

Hazugság avagy "nem emlékeztem jól" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2011. aug. 22. 10:37
A múlt már mindegy, nem is ez a lényeg, hanem, hogy azt az érzést váltja ki belőlem, hogy mi van ha a jelenben is hazudik?
7. spinneli (válaszként erre: 5. - Karika74)
2011. aug. 22. 10:37

...megkérdezted tőle miért van szüksége erre?

Te féltékenykedsz esetleg, ami miatt úgy érzi apróságokba lódítania kell?

2011. aug. 22. 10:37
Ő 10-ből 9-szer rosszul emlékszik...
5. karika74 (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2011. aug. 22. 10:35
Nőügyekben.. Nem szépít, vagy ilyesmi, egyszerűen csak füllent. Pl. ő akkor 19 volt, a csaj 2 évvel fiatalabb. Aztán kiderül, a lány 7 évvel fiatalabb nála....Erre azt mondja, hogy akkor ő talán nem is 19 volt...Apróság, és már nincs is jelentősége, mégsem az igazat mondja. Vagy, facebookon megjelöli valaki, ő állítja, hogy sosem látta, hosszas mese, hogy mennyi dilis ember van, minek jelölgeti őt, ha úgysem ismeri, aztán pár hónap múlva az utcán ELŐRE köszön ennek a személynek...
4. 04e95f637a (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2011. aug. 22. 10:33
én is ezt akartam írni,hogy nem mindegy???
2011. aug. 22. 10:33
Nem mindegy, mire nem emlékezett jól. Arra, hogy hétfőn vagy szerdán csókolózott-e először életében, vagy arra, hogy hány barátnőjének volt abortusza .....
2011. aug. 22. 10:31
Tudnál példákat mondani, hogy mikben lódít?
2011. aug. 22. 10:30
A párom néha hazudik...Jelentéktelen dolgokban, a kapcsolatunk előtti időkről. Persze mindig kiderül az igazság, amire ő csak annyit mond, hogy nem számít, nem jól emlékezett! 1,5 éve vagyunk együtt, és számomra egyre kevésbé elviselhetők a füllentései. Nagyon szeretem őt, közös gyermeket is tervezünk, de néha kicsit elbizonytalanodom ezt illetően: ugyanis akit szeretek arra muszáj felnéznem, de ő a hazugságok által egyre kisebb a szememben. Érdekelne a véleményetek, és tanács is kéne, hogy hogy lépjek túl azon, hogy ő "nem emlékezett jól"?!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook