Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Háztartási kekszet milyen gluténmentes termékkel lehet helyettesíteni egy süteményhez? fórum

Háztartási kekszet milyen gluténmentes termékkel lehet helyettesíteni egy süteményhez? (tudásbázis kérdés)


10. globus
2016. nov. 5. 15:56
A sütés nélküli nasikhoz először megsütöd a kekszet.
9. kszb (válaszként erre: 6. - Lepke99)
2013. jún. 9. 14:10
táplálék allergia centrumokban, vagy Mülerben, DM-ben nézz szét! Biztosan kapsz! :) Csak hát, az ára....
8. michelle.r (válaszként erre: 6. - Lepke99)
2013. jún. 9. 10:34
Egyszer ettem én is, finom volt. Azt tényleg ne helyettesítsd mással ;) Biztosan létezik gluténmentes kekesz, kutakodj egy kicsit!
2013. jún. 9. 08:11
köszi a válaszokat :)
6. lepke99 (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2013. jún. 9. 08:11
kekszes-tejfölös sütit, azért szeretem ezt a receptet, mert egyszerű, gyors és finom, a sütés nem nagyon megy nekem
5. kszb
2013. jún. 8. 12:12

Ez a recept pld onnan származik, és sztem simán beleteheted a ht keksz helyett!!! És még el is tudod tárolni is, ha többet sütsz! :)



"12,5 dkg margarin

1db tojás

20dkg rizsliszt

1mk szódabikarbóna

3ek cukor

1 cs vaníliáscukor

A lisztet a margarinnal összemorzsolom,majd a többi hozzávalóval összegyúrom.Hűtőbe teszem 30 percre. Ezután rizslisztes deszkán 0,5cm vastagra nyújtom szaggatom, 15 perc alatt kb 180 fokon megsütöm"

4. kszb (válaszként erre: 1. - Lepke99)
2013. jún. 8. 12:08
lehet sütni házilag is gm háztartási kekszet :) Van a Fb-n egy zárt csoport, ott rengeteg receptet kaphatsz! Gluténmentes konyha és lisztérzékeny hétköznapok a neve :) Nézz be, sztem tudnak segíteni a lányok!
2013. jún. 8. 11:52
Mit csinálsz? Mandulaliszt esetleg? Bio boltokban lehet kapni különféle pelleteket, ez az a visszamaradt szárazanyag tartalom, amiből az olajat teljesen kivonták. Most csináltam nagyon finom sütit mákpelletből pl. Azért ajánlom a mandulát, mert az viszonylag neutrális ízű.
2013. jún. 8. 11:32
Van egy süt, amihez háztartási keksz kell, de mostanában ha lehet kerülöm a gluént, a sütit viszont nagyon szeretem. Nem tudnátok valamit ajánlani a keksz helyett?
2013. jún. 8. 10:06
Háztartási kekszet milyen gluténmentes termékkel lehet helyettesíteni egy süteményhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook