Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasság után- mi változik? fórum

Házasság után- mi változik? (beszélgetős fórum)


1 2
17. csilla80 (válaszként erre: 16. - 754c7e07c3)
2007. aug. 3. 01:14
Az en nevem nem valtozott... :-))) imadom az enyemet...
2007. aug. 2. 15:36
A neved, és családi állapotod.
2007. júl. 31. 23:34
Hat eve vagyunk egyutt,es egy honapja hazasok...
2007. júl. 31. 23:30

Nekem csak jo tapasztalataim vannak...

Jobban odafigyel

Vigyaz ram

Mindent megtesz ertem

... ha valtozik,majd leirom,egyelore minden szep es jo...

2007. júl. 31. 22:04

van változás bőven....-együttjárás alatt, a NAGYKÖNYV szerint,csak a jó oldal mutatkozik, aztán mikor már az én szárnyaim alá tartozik, szépen elengedi magát és várja a sült galambot, persze minden téren tőlem....-olyan mintha én lennék a szülő, ő a gyerek. Azzal a különbséggel, hogy még kritizál is, ha valami épp nins a toppon.

Figyelmetlen, önző, ami pedig a legnagyobb lufi, hogy nem tudok vele semmit megbeszélni. A szőnyeg alatt már tele van....

Ez változott a házasságkötéssel, immár 4éve.

2007. júl. 31. 15:00
Észre sem vesszük,és minden egészen más lesz!
2007. júl. 31. 13:02
Én már nem is emlékszem arra, hogy mi változik a házasságkötés után..? Úgy rémlik, hogy a jogi "állapot" az mindenképpen:) A többi pedig olyan észrevétlenül változik! Csak akkor tűnik fel, amikor már évek óta úgy van, de te mégsem vetted észre:((
10. mano1
2007. máj. 3. 18:41
Csak pozitív dolgokat tudok felsorolni. Sokkal közelebb kerültünk egymáshoz lekileg is mióta összeházasodtunk. Még rövid ideje vagyunk házasok, de el sem tudnánk képzelni az életünket a másik nélkül.
2007. márc. 14. 21:42
Sajnállak!...ha neked erre van szükséged nem a feleségedre.
8. ica!
2007. márc. 14. 12:22
Hmm...nem tudom. Nálunk minden pozitív irányba változott! :)
7. beee2ff937 (válaszként erre: 6. - Datu)
2007. márc. 14. 11:29

Szia!


Éppen tegnap beszéltünk a dologról, ha minden igaz, megoldódott:)) Legalábbis remélem.

6. datu
2007. márc. 14. 10:47

Én a férjemet 1992-ben ismertem meg és 2001-ben házasodtunk össze, az ő unszolására belementem hogy legyen róla papir.

Én döbbentem meg a legjobban, hogy a a férjem teljesen pozitiv irányban megváltozott. Sokkal stabilabb lett és nagyobb lett egymás iránta szeretett, és mintha megnyugodott volna ,megigértem neki hogy jobban rosszban egészségben betegségben. Most hogy itthon vagyok a két gyerköccel, nagyon meg kell szervezni hogy estére legyen energiám és vele is foglalkozni, és akár együtt tornázni vagy társasozni, bármit amit kettesben lehet csinálni.

A lényeg már 6 éve vagyunk házasok, "csinálni kell" a programokat, babusgatni,figyelni egymást, Nem érzem, hogy unnánk egymás 16 éves ismeretség, 14 éves együttélés ellenére


Szóval én azt javaslom, járj jó példával előbb te adj neki figyelmet, babusgatást,amit tudod hogy szeret és akkor biztos a maga módján ő is örömet fog neked szerezni, és megkapod

Szerintem ha nő több figyelmet ad, a férjnek egyszerüen képtelen lesz arra hogy ne reagáljon rá.

Ha nem reagálna akkor szóban elmondanám neki amit,itt leirtál hogy természetesnek vesz, nem igyekszik, stb., megbeszélném vele mit szeretném ha csinálna, és tegye is meg. én ezt csinálnám a helyedben.

5. gota
2007. márc. 12. 16:18

Ugyan mi nem vagyunk házasok, de most lesz 4 éve, hogy együtt vagyunk. Valahogy minket elkerült ez az "unalom" dolog. Pedig az exeimnél én is mindig küzködtem ezzel, de a mostani páromnál egyszerűen nincs ilyen gond: olyan, mintha mindig is együtt lettünk volna, mintha tényleg a másik felünket találtuk volna meg egymásban.

Igaz, azért mindketten figyelünk arra, h legyenek ún. közös programok, amikor kimozdulunk otthonról: buli, bográcsozás, uszoda, kiállítás vagy bármi!

4. beee2ff937 (válaszként erre: 3. - Enikö)
2007. márc. 12. 14:14
Én is abban reménykedek, hogy majd észbe kap, és figyelmesebb lesz...Mondjuk ez legyen a legnagyobb baj..:))
3. enikö (válaszként erre: 2. - Beee2ff937)
2007. márc. 12. 13:58
hát már hogyne......én is.....!!!!csak nállunk elégé minimális a változás....de csak 3 éve vagyunk eggyütt ...ugyhogy ez még változhat....:))))))
2007. márc. 12. 13:51
Huhh, na erre mondják, hogy nem egy sikeres téma:(( Pedig szerintem van más is rajtam kívül, aki hasonló cipőben jár....
2007. márc. 12. 13:16
Néhány évvel a házasságkötés után észleltetek-e változást? Észrevettétek-e, hogy a párotok már nem teper annyira utánatok, úgymond természetesnek vesz titeket, és nem tartja szükségesnek az igyekezetet? Én sajnos egyre inkább úgy érzem ez nálunk így van:( Mit tanácsoltok? Mivel lehetne felrázni ezt az egészet, ha a másiknak magától nem jut eszébe? Tapasztalatokat, tanácsokat várok, beszéljük meg mit tehetnénk!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook