Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használtruha nagykereskedést keresek, de Angliában fórum

Használtruha nagykereskedést keresek, de Angliában (beszélgetős fórum)


2015. nov. 14. 22:38

Vannak angliai csoportok a fészbukon. Talán ott is érdeklődhetnél. A kereső biztos hoz fel olyan csoportot, amiben elindulhatsz.


Egyébként egy charity bolt tulajdonos ismerősöm van, és nekik vannak felhalmozott ruha készleteik. Azt sajnos nem tudom mi lesz a sorsuk, hova adják el, mert annyira nem közeli ismerős, hogy megkérdezzem. De tény, hogy nem mindent pakolnak ki áruként. Azért gondoltam, hogy talán nagy tételben is árulnak ruhákat.

2015. nov. 12. 20:00
Oké, persze. Nagykert sem tudok sajnos. Sok sikert!
3. ria2015 (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2015. nov. 12. 14:38
Titánia nem is azt irtam hogy turit keresek hanem NAGYKERESKEDÉST,a charity boltok szerintem nem az amit én keresek,de nagyon szépen köszönöm! :)
2015. nov. 12. 14:31
Angliában én még nem láttam turit. De vannak charity boltok, aminek biztos van eladó készlete.
2015. nov. 12. 13:55

Sziasztok!

Turkáló nyitásában gondolkodom. Olvastam egy pár ciket,de még nem vagyok elég okos.Ezzel kapcsolatban esetleg van valakinek tapasztalata?

Nagyon nagy segítség lenne, ha valaki aki az elmúlt pár hónapban nyitott üzletet leírná, hogy mekkora kezdőkészlettel indította el az üzletet és hogy mik a feltételei, hogy használtruha boltod legyen.Esetleg valaki tudna segíteni nagykereskedésekben Angliai cég érdekelne mivel nem Magyarországon szeretnek boltot nyitni.Van valaki akinek már bevállt egy hasonlo cég? Minden segítséget nagyon szépen köszönök :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook