Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta már valaki a Flexigél szirupot? Kollagén a porcok, ízületek támogatására fórum

Használta már valaki a Flexigél szirupot? Kollagén a porcok, ízületek támogatására (beszélgetős fórum)


5. bjudit55 (válaszként erre: 4. - Bjudit55)
2017. jún. 16. 09:38
Jav: Grape Vital Grapefuit mag kivonat.
4. bjudit55 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2017. jún. 16. 09:36

Szia Ágica!

Már a téma címéből gondoltam hogy te indítottad.

lehet igazsága a dolognak miszerint a kintről bevitt kollagén nem tud hasznosulni. Dr. Csabai Zsolt egyik írását olvastam amiben volt erről szó az őssejtképzés kapcsán. Tudod ő az a kutató, aki a Grape Vital grapefuit kivonatot létrehozta. Ez az egyetlen eredeti a kb 20 féle hamisítvány mellett, és ennek van őssejt szaporító hatása is. Talán a neve alapján megtalálhatod a szakirodalmat is, sajnos nem tudom megmutatni, én is akkor bukkantam rá mikor információt gyűjtöttem a Grape Vital termékekről használat előtt.

Szóval kollagént fogyasztani hogy az majd beépül, szerintem butaság. Őssejtfokozó készítmények és számunkra hasznos élelmiszerek fogyasztása viszont nem. Őssejtfokozók pl. a gyógygombák, az apigenin és a valódi grapefuit mag kivonat. Biztos vannak mások is, én ezeket ismerem.

2017. jún. 16. 08:03
Az utolso mondatodnal a kerdojel helyett pont.
2. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2017. jún. 16. 07:59

A háziorvosom is ezen az állásponton van, hogy fölösleges pénzkidobás.

Mindig azt mondja: víz víz víz és mozgás.

2017. jún. 16. 07:55
Nagyon örültem mikor rá akadtam erre a termékre az egyik oldalon,de közben az egyik ismerősőm el szomorított mert talált egy olyan negatív írást...Igaz nem pont erről a termékről hanem általánosítva a kollagénes termékekről,hogy csak nagy kamu az egész!Semmi jótékony hatásuk nincs mivel annyi dózis nincs bennük ami tényleg kellene a szervezetnek hogy regenerálni és újra épiteni tudja az izületeket...Akkor semmire sem lenne jók ezek a termékek a pénz lehúzáson kivül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook