Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt gyűrűt hol lehet eladni? fórum

Használt gyűrűt hol lehet eladni? (tudásbázis kérdés)


2019. dec. 15. 19:24
Köszönöm a válaszokat, utána fogok nézni.
2019. dec. 15. 19:21
a zaciba
7. Macska27 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 15. 19:20
Az enyém "csak" 180.000 Ft volt, úgy csináltattuk Bpen.
2019. dec. 15. 17:59
Esete válogatja. Egy ismerősöm zálogházon keresztül kapott a legtöbbet az aranyaiért. Azt nekem is mondta ékszerész,, hogy amennyiben nem kimondottan különleges darab, akkor csak az anyagárat fizetik, mikor egy gyémántos brossom értékét akartam megtudni. Ők beleszámolták volna a gyémántot is. Viszont azt mondta, hogy a legjobb árat aukción kapnék érte. Mivel nem szándékozom eladni, csak az értére voltam kíváncsi és azt hozzávetőlegesen megmondták, nem mentem utána. Amennyiben a tied egy különlegesebb darab, lehet, hogy működik ez a verzió is. Minden esetre kérdezz meg több ékszerészt is.
5. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 15. 15:18

Nincs.

Vidd el pár ékszerészhez, ha van benne magyar fémjel, akkor többet kapsz érte, ha nincs, akkor csak törtarany árban veszik be.

Aki "márkás" gyűrűt akar venni, az nem használtat vesz.

2019. dec. 15. 14:53
Oh, értem. Ez a gyűrű sokkal nagyobb értékű... Akkor esélyem sincs, hogy mondjuk valahol a 70-80%- át megadják a vételárnak? Nem sima,a sok eljegyzési gyűrűhöz hasonló, hanem márkás.
2019. dec. 15. 14:48

Szia!

Nekem is volt. Zálogházban 30 ezret akartak érte adni. Nem számítják bele a gyémántot. Feltettem adok-veszek oldalra. Ismerős adott érte 60.000Ft. Ő pedig eladta egy pápai ékszerésznek. Ő pedig kitette eladásra.

2019. dec. 15. 14:42

Jön a karácsony....

Ékszerész megveszi. (tudásbázis kérdés-google)

2019. dec. 15. 14:33

Sziasztok!


Van egy fehérarany, gyémánt eljegyzési gyűrűm (nem az olcsó kategória) Hol tudom eladni, hogy azért viszonylag normális árat adjanak érte? Gondolom a zalogházban nem adnának annyit, bár nem értek hozzá és azt sem tudom, hogy ékszerboltok felvásárolnak-e úgy, hogy nem becserélni akaro; nyilván itt a gyémántnak van nagyobb értéke)


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook