Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vidéki babaruhabörzén milyen áron lehet eladni a használt, de jó állapotú babaruhákat? (Body, rugi, zsák, nadrág stb.) fórum

Vidéki babaruhabörzén milyen áron lehet eladni a használt, de jó állapotú babaruhákat? (Body, rugi, zsák, nadrág stb.) (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 22. 09:37

Sziasztok, szombaton megvolt a börze. Vegyes érzelmeim vannak... volt pár dolog, amit el tudtam adni, az a tapasztalatom, hogy a nagyon jó minőségű dolgokat elviszik, ha megfelelő áron adod. Kérdés, hogy párszáz forintot nem tartasz-e kevésnek egy többezres ruháért...


A ruhacsomaggal pont ugyanez a helyzet. Beleraksz jó sok ruhát, mondjuk 20-30 darabot, aztán 2000 forintért kínálod... Á, inkább odaadom a szegényeknek, mint fillérekért áruljam.

2009. márc. 17. 20:50

Változó, általában pár száz forint/darab.

Inkább nézz szét internetes piacokon, ott ruhacsomagként ha felrakod, szerintem tönn hasznot hoz

2009. márc. 17. 16:10

Nálunk is szokott lenni bababörze (kisváros). Egyszer kétszer én is voltam árulni, de nem éri meg elmenni. nagyon kevesen vesznek ruhát, vagy ha meg is veszi potom pénzért. Bodyt szinte egyáltalán nem lehet eladni, vagy nagyon olcsón (50-100 Ft), akár milyen szép, márkás. Ugyan ez van a többi ruhával is. Ami "megy" az inkább a kellékek (babakocsi, etetőszék stb) és a játékok.


Mellesleg én nem szívesen veszek használtan semmit. Inkább kevesebb, de az új legyen, úgy is nagyon hamar kinövik a rucikat.

2009. márc. 17. 15:02
hát nemtudom....
2009. márc. 17. 13:38
A börzén sem? Mert az interneten próbáltam, ott nem vették meg, gondoltam majd itt szerencsét próbálok...
2009. márc. 17. 13:06
nekem is van de nem tudom eladni pedig szépek márkásak ..olcsón se viszik el..
2009. márc. 17. 13:03
Vidéki babaruhabörzén milyen áron lehet eladni a használt, de jó állapotú babaruhákat? (Body, rugi, zsák, nadrág stb.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook