Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használja valaki a Driver Scanner-t? Megéri letölteni? fórum

Használja valaki a Driver Scanner-t? Megéri letölteni? (tudásbázis kérdés)

2013. dec. 10. 07:21

Kérdeznék...

Driver Scannert nem láttam vezérlőpult / programok listába, és működött nélküle is eddig. ( tegnapi dátum 2013.12.09. töltötte le )

" Valamit még akar " ez a progi, bekacstoltam reggel, beadott egy ablakot. Regi, és bankkártya, nem azt jelenti nekem, ingyenes lenne....

Gyanítom nem lesz jobb ettől a gép. Nyomtatót nem használok / használtam ezen a gépen.

Sajna inkább lassít a gépen ez progi, meg ez a 2 előző : ASUS Vibe Fun Centert is nem túl rég letöltött, és 2014 es vírusírtóval se vagyok kibékülve... ebbe a sorrendbe automtikusan töltöttem le, felajánlotta...

Ezek előtt is működött. Ha törlöm mindhármat, az javítana??

Netezés, képszerkeztő, filmek működtek.

2010. okt. 28. 23:08

ingyenes a progi

nem tudom,hogy lenne.-e ami nem műkszik a gépen.

csak a leírás alapján jól hangzik.

2010. okt. 28. 21:27
van valamilyen eszközöd, ami nem működik?
2010. okt. 28. 21:08
Úgy tudom, nem ingyenes.
2010. okt. 28. 20:59
megéri letölteni?
2010. okt. 28. 20:59

A DriverScanner megkeresi, letölti, majd telepíti az Ön összes eszköz-illesztöprogramjának frissítését, ezáltal könnyen, gyorsan és egyszerüen javítja a számítógép teljesítményét. A DriverScanner többek között az alábbi eszközök illesztöprogramjához keres frissítést:

Monitor, egér, billentyüzet, CD/DVD-meghajtó

Hang- és videokártya

Alaplap és BIOS, USB, modem- és hálózati adapterek

Kamera, nyomtató, lapolvasó és egyéb plug and play eszközök

2010. okt. 28. 20:59
DriverScanner ismered?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook