Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használati díj megítéltetése fórum

Használati díj megítéltetése (beszélgetős fórum)

2014. márc. 12. 14:38

Ja, még annyit, hogy a hivatal határozata csak arról fog szólni, hogy engedélyezik neked a jogi segítségnyújtó ügyvéd igénybevételét, és kapsz egy listát, akik közül választhatsz. Tehát az első lépés a hivatal felkeresése és a kérelem beadása.

Utána hívhatod az ügyvédeket.

2014. márc. 12. 14:36

[link]


Itt megtalálod a jogi segítségnyújtó szolgálatok elérhetőségeit.


Ott kérhetsz már arra is határozatot, hogy a kérdésedre ügyvéd szakszerű jogi tanácsot adjon (tanácsadásra kell kérni), majd arra, hogy a keresetlevelet megírja (okiratszerkesztésre kell kérni) majd arra is, hogy a perben képviseljen (peres képviseletre kel kérni).


Ha bp-i vagy, akkor meg tudom adni egy kedves ismerősöm számát, aki ügyvédként visz jogi segítségnyújtós ügyeket, ő biztos tud adni neked tanácsot.

2014. márc. 12. 14:25
A kedvezményhez a nyilatkozat nem tér ki az elvált élettársra. :/
2014. márc. 12. 14:19
Sziasztok!Használati díjat szeretnék a házrészemre megítéltetni az extől,mivel még mindig benne él,eladni nem akarja,kifizetni nem fog.Drága ügyvédekre nincs pénzem,az úgynevezett nép ügyvédei,ingyenes jogi segítségadás segítenek e ezt elintézni??A másik kérdés...ha én nevelem a kislányom apuka felveheti e az adókedvezményt,amiből a gyerek nem kap semmit?úgy tudom ehhez az én aláírásom is kellett volna....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook