Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ Gillette Embrace női borotvát valaki? Megéri az árát? fórum

Használ Gillette Embrace női borotvát valaki? Megéri az árát? (tudásbázis kérdés)


29. emagdi (válaszként erre: 26. - 448f1a930a)
2010. nov. 21. 14:26
régebben én is ezt hittem, egészen addig, amíg ki nem próbáltam egy jó minőségűt:)) ég és föld, azóta én is inkább drágábbat veszek, mert simán megéri:)
28. mandulaszem (válaszként erre: 27. - Anthico)
2010. márc. 24. 18:40
Egyet értek!
27. Anthico (válaszként erre: 26. - 448f1a930a)
2010. márc. 24. 14:23
Szerintem nagyon nagy különbségek vannak. vegyünk pl egy eldobható borotvát, aminek max 2 éle van, és szó szerint lehántja az ember bőrét. A cserélhető fejesek érezhetően jobbak...most pedig ez az 5 pengés a mennyország :)
2010. márc. 24. 14:08
Sok fajta borotvát kipróbáltam,de a borotva az borotva mindegy,hogy milyen márka.Persze az ár már nem lényegtelen.
25. mandulaszem (válaszként erre: 24. - Anthico)
2010. márc. 23. 19:36

Értem már, velem is előfordult 1-1x, de általában akkor, ha valami új terméket próbáltam ki. Akkor nálad sajna marad a borotva:(


Annyira örülök, végre eljutottam ma DM-be és meg tudtam venni azt a testápolót, amire régóta vágyom. Egyből vettem kétfélét:) Lassan pancsi és jöhet is a tesztelés...csak most nem tudok dönteni, melyik legyen mára:)

24. Anthico (válaszként erre: 23. - Mandulaszem)
2010. márc. 22. 23:13

Nemcsak a gyantával volt bajom. Lehetett az hideg, meleg vagy cukor, ugyanaz volt a baj...ahogy epilátorral is. Akár szakember csinálta, akár én, ugyanaz: növésnél nem tudtak kibújni a szálak. Nem benőttek, nem fordultak vissza, hanem egyszerűen nem tudja átdöfni a bőrt és így sok-sok napig csak kínlódok.

Testradírt, luffát használok naponta, azzal sincs gond. De elvileg van ilyen típusú ember, nem lehet mit kezdeni...marad a borotva.

2010. márc. 22. 22:05

Szerintem minden az utókezelésen múlik gyanta kapcsán. Cukorgyanta nekem egyáltalán nem jött be. Amit szeretek az a Stellás azulénes, halvány rózsaszín. De ha nem kapok olyat akkor sima, egyszerűt veszek. Magamnak csak a lábam csinálom, a többi a kozmetikusé.


Mi volt a problémád gyantázás kapcsán?

2010. márc. 22. 21:37

Központi tájék :D Ez tetszett :D

Irigyellek picit, h nálad beválik más módszer...sajna az én szőrszálaim nem szívlelik, ha kitépik őket (legyen az akár cukorgyanta) :S

2010. márc. 22. 21:30

Lábbal nincs probléma, az könnyen elérhető, de ott inkább gyanta párti vagyok. Hónaljnál össze vissza csináltam, ma már az is gyanta. A központi tájékon vannak kihívások, de remélem ez az embrace majd segít.

A karom szőkítve van és a bajszom is. Ja a hasam alja is gyantázva van. Szerintem máshonnan nem is kell leszedni, vagy de?:D

20. Anthico (válaszként erre: 19. - Mandulaszem)
2010. márc. 22. 21:25
Én mindig egyik oldalról haladtam a másik felé, és mindig pontosan a szőrnövekedéssel ellentétesen csináltam, azaz ahol ferdén nőtt (pl térd alatt, vádli), ott is.
19. mandulaszem (válaszként erre: 18. - Anthico)
2010. márc. 22. 21:21

Vannak olyan részek, ahol muszáj többször húzni:)....sajnos....közbeszólhat az is, hogy hogyan csináltad eddig, szabályosan vagy összevissza..én az összevissza típus vagyok, jobbról is, balról is, átlósan is.....kozmetikusom mikor meglátta, azt sem tudta milyen irányból gyantázzon:))


Meg ugye függ attól is, hogy mennyire éles még a penge.

18. Anthico (válaszként erre: 17. - Mandulaszem)
2010. márc. 22. 21:13

Most ezzel nagyon újat mondtál :) Lehet, h ki fogom próbálni ;)

"Kíméli is é nagyon jól csúszik, nem csak 1-2 húzásig. "

-->Direkt ezért vettem meg ezt a hiperszuper 5 pengés borotvát, h ne kelljen 3-4-5x rámennem ugyanarra a területre:D

2010. márc. 22. 21:11

Kíméli is é nagyon jól csúszik, nem csak 1-2 húzásig.

Régen tusfürdővel csináltam, de most már csak ezzel, mert jól is habosodik.

16. Anthico (válaszként erre: 15. - Mandulaszem)
2010. márc. 22. 21:09
Intim mosakodót borotválkozáshoz? Ilyet se hallottam még. Az jobban síkossá teszi, vagy jobban kíméli a bőrt?
2010. márc. 22. 21:03
Én intim mosakodót használok ehhez is. Régen próbálkoztam a habokkal, gélekkel, de nekem nem jött be.
2010. márc. 22. 21:01
Most jutott eszembe, h kíváncsi lennék, ki milyen borotvahabot, -gélt használ. Én most próbaképp megvettem az olcsóbb kék flakonos Satin Care-t, de nagyon szemeztem a dupla ilyen áru aloe vera-s változattal is. Van valami érezhető különbség?
13. mandulaszem (válaszként erre: 12. - Anthico)
2010. márc. 22. 21:00
Köszi a tesztet, akkor megbarkácsolom valahogyan:)
12. Anthico (válaszként erre: 11. - Mandulaszem)
2010. márc. 22. 20:56

Jelentem,leteszteltem. Most fürdésnél kíváncsi voltam, h az enyém is szétnyílik-e és bizony a benne levő tartalék penge a vizemben landolt, szóval igen, szétnyílik :S

Érdekes egy tervezés...fel lehet cuppantani, de ha felcuppantod, szétnyílik :D

2010. márc. 22. 20:45
Légyszi teszteld le, hogyha felemeled a korongoknál fogva, Neked is szétnyílik? Előre is köszi!
10. Anthico (válaszként erre: 9. - Mandulaszem)
2010. márc. 22. 20:00
Én nem cuppantottam még fel. De nem is fogom, nehogy mindenki a fürdőszobába belépve az én szép zöldeskék borotvámat pillantsa meg :D
2010. márc. 22. 19:09

Na, tegnap este már nem bírtam tovább és mivel amúgy is mentünk vásárolni, beszaladtam a te**o-ba. 4000.-ért volt, meg is vettem. Este leteszteltem, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Mikor megláttam, hogy fel lehet cuppantani a falra, megörültem neki, fel is tettem. Csak az a baj, hogy mindig kinyílik a tokja. Nálad is? Esetleg van rajta valahol "rejtett zár"?:)

8. Anthico (válaszként erre: 7. - Mandulaszem)
2010. márc. 22. 12:35
Szerintem mindent el lehet érni vele :) Csak be kell kalkulálni a szélét és nincs is gond ;)
7. mandulaszem (válaszként erre: 6. - Anthico)
2010. márc. 21. 14:29
Én eddig Gillette Sensor Excelt használtam, aminek nincs külső pereme. Picit félek emiatt az Embrace-től, hogy nem érek el vele olyan részeket, mint a perem nélkülivel.
6. Anthico (válaszként erre: 5. - Mandulaszem)
2010. márc. 21. 09:48
Én dm-ben vettem, de 2 napja láttam, h Rossmannban fele annyi :S Bár nem tudom, abban mi van annyiért benne. A norm kiszerelésben, ami közel 4000 Ft 2 penge van, egy borotva és a tartója.
2010. márc. 21. 09:46
Én is szerettem volna venni ma a piacon, de alig voltak árusok.
4. Anthico (válaszként erre: 3. - Zoledi)
2010. márc. 21. 08:05

Köszönöm,idő közben már meg is vettem. :) Egy picit szokatlan, h nem csak a pengéig tart a széle, hanem van egy fél-fél cm-es kis műanyag sáv is, de ahol eddig próbáltam, nagyon jó volt:)

Bár eddig is nem eldobhatósat használtam, hanem Gillette Mach 3 férfi borotvát, az is bevált, de mindenképp ki akartam próbálni ezt az 5 pengéset is :)

2010. márc. 20. 23:23

Nekem az van, de nagyon tudom ajánlani! Igaz,elég drága, de sztem nagyon megéri!!! Most vettem hozzá pótfejet, a 4 darabos volt 4980,-Ft, de az a négy darab legalább 6 hóra elég, pedig én mindent borotválok!

Ha kiszámolom, a gyenge minőséggel sem jövök ki jobban, mert nem visz simára, el is vághatom magam velük, és nem birják sokáig!


Csak ezért egyszerre kell a pénzt kiadni...


De én csak ajánlani tudom!!

2010. márc. 20. 23:06
Ez engem is érdekelne!
2010. márc. 11. 08:28
Használ Gillette Embrace női borotvát valaki? Megéri az árát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook