Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A venus embrace borotva használatához szükséges borotvahab vagy zselé? fórum

A venus embrace borotva használatához szükséges borotvahab vagy zselé? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 16. 21:40
De sajnos úgy látom,h csak a Breeze-hez nem szükséges zselé vagy hab.:S
2009. júl. 16. 21:36

Köszönöm a válaszokat:)Igen,a krémezőszalag miatt.De egyébként pár használat után nincs benne krém:(

Ennek ellenére csak jókat tudok róla mondani,hihetetlen milyen jó.Egyébként én kipattogok sajnos,ezért kérdezem,hogy vajon kell-e vmi.:)

2009. júl. 5. 18:12

Venus breeze


Hogy mi az időt megspóroló borotválás titka? A Venus Breeze! A hihetetlenül alapos borotváláshoz csak be kell nedvesítened a borotvát. A beépített, rugalmas borotvazselé párnák tápláló krémet tartalmaznak, mely finom habréteget képez a bőrön, ezzel segítve elő a borotva siklását.

2009. júl. 5. 18:10
A krémezőszalag miatt kérdezed?
2009. júl. 5. 18:09

[link]


Itt van sok infó róla. 5 pengés? Az csak jó lehet:)

2009. júl. 5. 17:56

Ezt a fordítást találtam a googlben



5 Blades a drámai simaságát szükség Shave gél óvatosan Exfoliates a Radiant bőr intenzív Nedvesség csíkok az isteni sima bőr Touchably Smooth Legs Az első 3-Blade Razor Designed for Women

2009. júl. 5. 17:51
nem tudom de ha nem vagy érzékeny anélkül is lehet szerintem egyébként is.én soha nem pattogzok ki borotvátol hab vagy zselé nélkül sem
2009. júl. 5. 17:48
A venus embrace borotva használatához szükséges borotvahab vagy zselé ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook