Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ e valamelyik topshopos vagy tvshopos termék(fogyúkúra során gondolom)? fórum

Használ e valamelyik topshopos vagy tvshopos termék(fogyúkúra során gondolom)? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. okt. 4. 09:25
Ez a másik gép amin gondolkodom, de olyan drágák és nem tudom hogy igazán hasznosak e?!
2006. okt. 4. 09:16
Én most akarom megrendelni az easy shaper nevű kondigépet.Remélem tényleg olyan hatékony hasra,fenékre és combra ahogy hirdetik bár én nem hiszek a mesében.
2006. okt. 4. 09:12
Láttam már sok meggyőző bemutatót mint ahogy ti is, de érdekelne hogy van e közöttük igazán hasznos. Engem most legjobban ez az ABKING Pro érdekelne, valóban hatékonyabb a 200 fokos dőlésszög mint a 180-as. Használ esetleg valaki valamilyen gépet vagy tabit amit innen rendelt(és hatékony is, nem csak kamu, mint ahogy a legtöbb)? Köszi előre is a hozzászólásokat! Egyébként a has a legproblémásabb testrészem és szeretném ha segítenétek ennek legyűrésében, bármilyen tornagyakorlat érdekel!
2006. okt. 4. 09:08
Használ e valamelyik topshopos vagy tvshopos termék(fogyúkúra során gondolom)?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook