Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasról fogyni, hogyan? fórum

Hasról fogyni, hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
13. giorcub (válaszként erre: 10. - 035bae3aff)
2009. aug. 10. 10:14
nem a vizivas hasznalt neki, hanem a napi 5xori keves eves. de hat ezt ugy hivjak hogy dieta es ennel nincs is jobb. persze egeszseges etrend kell (sok zold, feherje, keves zsir es szenhidrat) es ha ez megfeleloen keves kaloriatartalmu akkor garantalt a fogyas. a vizivasrol meg annyit hogy annyit igyal amennyi jol esik, hulyeseg 3l-t meginni ha nem kivanod (en is napi 1l-t iszom). de errol is vannak okos irasok a neten.
12. 16d1dd6891 (válaszként erre: 8. - Giorcub)
2009. aug. 10. 10:03
de ha vki direkt "hasra gyúr", akkor onnan megy le a fölösleg. legalábbis ezt tapasztaltam, mert engem is terhesnek néztek régebben, most meg már egész normális a hasam. a hasizomgyakorlat a legkevésbé fárasztó testmozgás szerintem.
11. 035bae3aff (válaszként erre: 9. - Prischilla)
2009. aug. 10. 09:57
Én is abba voltam tavaly júli óta de most jelentkeztem egy három hónapos tanfolyamra munkaügyitől... Jobb minthogy itthon üljek.
10. 035bae3aff (válaszként erre: 8. - Giorcub)
2009. aug. 10. 09:56
Anyu azt mondta, ( ő túlsúlyos, miután megszülte a bátyám akkor ment rá és rajta is maradt, azóta kipróbált már mindent...) tegnap, hogy rájött a titok nyitjára, 5ször keveset eszik és naponta 3 és fél liter vizet iszik, és annyira fogy hogy az hihetetlen! Én is alig hittem a szememnek olyan dolgokat ért el. Most én is a vizzel probálkozom mert rettenetes keveset iszok, napi fél litert esetleg...Anyu szerint amugy ugy néz ki a hasam mint egy 6 hónapos terhesnek,,, multkor még négyet mondott.. Már vannak képeim de azokon nem látszik semmi.
2009. aug. 10. 09:48
ne is mondd én is nagy munka keresésben vagyok, de sehol semmi :S
2009. aug. 10. 09:48

biztos hogy kell a mozgas.

de a zsir mindenhonnan fogy, nincs olyan hogy csak a hasrol, a test minden reszerol egyszerre fogy. nincsenek kepeid siman lehet hogy csak te latod nagynak, mert a 178/70 nem olyan rossz, de akar meg 5 kg-ot siman leadhatsz.

7. 035bae3aff (válaszként erre: 5. - Prischilla)
2009. aug. 10. 09:46
Köszike amint lesz állásom és addig nem fogyok le akkor ez lesz :)
6. 035bae3aff (válaszként erre: 4. - 16d1dd6891)
2009. aug. 10. 09:45
A táncnak álljak neki? Hát szerintem a felülés az alsó hasizmokat nem dolgoztatja meg csak ott felül nekem meg alulra kéne nagyon.
2009. aug. 10. 09:44
sztem akkor beszélned kéne egy személyi edzővel, ő biztos tudna neked tanácsot adni h mit kéne ill. mennyit csinálni.
2009. aug. 10. 09:44
akkor neki kell állni...csinálj annyit, amennyit tudsz. minden nap egyre több lesz. ja, a felülést nem ajánlom, az kikészíti a hátat.
3. 035bae3aff (válaszként erre: 2. - Prischilla)
2009. aug. 10. 09:40
De hiába végzek vagy mennyit kéne naponta? Mert nekem inkább lejebbről kéne hogy lemenjen, de én is gondoltam zsirleszivásra.... 26 éves vagyok 178 cm magas és 70 kiló tudom hogy ez igy tökéletes de a hasam rémes, amig táncoltam jó pár éve... addig semmi ilyesmi bajom nem volt és a hasamra voltam a legbüszkébb
2009. aug. 10. 09:33
zsírleszívás?:)a viccet félre téve hasizom gyakorlatokat kéne végezni
2009. aug. 10. 09:23
Sziasztok, teljesen el vagyok keseredve, lassan már a tükörbe se merek belenézni, pedig eddig nagyon jó alakom volt és modellkedtem, de most meg hiába szinte alig eszek egyszerűen a hasamon már akkora uszógumi van :((( mit lehet ez ellen tenni, vagy mit egyek? Valaki könyörgöm segitsen!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook