Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasnyálmirigy daganat fórum

Hasnyálmirigy daganat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
350. 41fdab80c1 (válaszként erre: 347. - N.Eszter)
2011. aug. 27. 17:12
Köszönöm hozzászólásodat. Sajnálom, hogy elkésett, pont tegnap rendeltem meg a Varga félét, már nem lehet visszamondani. De lehet, hogy legközelebb azt rendelek.
349. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 348. - Ciccavirag)
2011. aug. 27. 16:58

Van másik fajta ugyanilyen kiszerelésben, nem jut most eszembe a neve, szóljatok az orvosnak, hogy váltson. Lehet az neki jó lesz. Öcsémnek egyik sem vált be, de ugye sok-sok embernek meg igen.


Édesapádnak tünetmentességet, Neked meg sok türelmet, kitartást kívánok!

348. ciccavirag (válaszként erre: 343. - 9b10f3d7ff)
2011. aug. 27. 15:00
Apum gyomra sem bírja:S nagyon úgy néz ki. most tegnap hányt is,pedig nem nagyon szokott.most 2 hétig nem kapott kezelést..
347. N.Eszter (válaszként erre: 340. - 41fdab80c1)
2011. aug. 27. 08:19

Egy újságban találtam egy cikket egy gyógygombáról, ami állítólag áttétes daganatos betegeket is meggyógyított már.Az Echo tv-ben is beszéltek róla, nagyon hatásos a daganatok ellen.

AGACIUUS BLAZEI MURILL GOMBA, ennek a kivonatát kombinálják apigeninnel.

Információ:+36 70 423 1127, +36 30 391 8080,

Érdemes lenn utánanézni, nagyon jókat írnak-mondanak róla.

346. N.Eszter (válaszként erre: 344. - Momo65)
2011. aug. 27. 08:12

Sziasztok!

Csak egész véletlenül bekukkantottam erre a fórumra.

A barátnőm apukája hasnyálmirigyrákban halt meg pár éve.

Azt mondta akkor az orvos, a dohányzó embereknél sokkal gyakoribb a hasnyálmirigy rák.

Sürgősen le kell szokni, inkább ma abbahagyni, mint holnap.Vegyél E cigit, az egy jó alternatíva.Árban drágának tűnik, de mégse drágább hosszú távon, viszont nem öl meg.

345. momo65
2011. aug. 27. 07:41
bocs..Ciccavirag-a neved helyesen.
344. momo65 (válaszként erre: 342. - Ciccavirag)
2011. aug. 27. 07:39

Kedves Cicavirág!


Megtennéd, hogy nagyon-nagyon részletesen megírod (priviben is lehet), hogy mik voltak a leges legelső tünetek?

Nekem alúl működik a hasnyálmirigyem, 8. hete megy a hasam, fájdalmaim nincsenek,(csak a köldököm felett szúr néha)... Dohányzom, alkoholt nem iszom.

Tehát kérlek írj, mert nagyon fontos lenne.


Előre is nagyon köszönöm, M.

343. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 342. - Ciccavirag)
2011. aug. 26. 11:33

Szia!

Az öcsém nem tudta meginni, a gyomra is fájt és hasmenése is volt tőle.

2011. aug. 26. 11:32

Sziazstok.Mi újság Veletek???

Kinek van tapasztalata a nutridrinkkel kapcsolatban? Apumnak irtak fel.Íze nem rosz de valószínű hogy nem bírja a gyomra:S

341. Biropharma (válaszként erre: 340. - 41fdab80c1)
2011. aug. 1. 11:45

Tisztelt Molnárné G. Márta!

Nagyon köszönöm ismételt megkeresését. Szeretném javasolni, hogy leleteivel és zárójelentéseivel együtt keressen meg ingyenes tanácsadások időpontjában, előzetes időpontegyeztetés után, a 06 1 20 20 290-es telefonszámon. A személyes találkozó során mód nyílna arra, hogy számos téves elképzelést megbeszéljünk, és a C-vitamin kúrával kapcsolatos véleményemet is részletesen ki tudnám fejteni.

Várom jelentkezését,

Szívélyes üdvözlettel:


Dr. Hoffmann Artúr

főorvos, tudományos tanácsadó

Biropharma Kft.

340. 41fdab80c1 (válaszként erre: 339. - Biropharma)
2011. júl. 28. 20:30

Kedves Főorvos Úr!


Én saját tapasztalatomat írtam le, mert természetesen az AVEMARral is próbálkoztam. A granulátummal indítottam, amit minden elszántságom ellenére egyre nehezebben tudtam bevenni, ahogy telt az idő. A természetgyógyászom mondta,- aki egyébként belgyógyász főorvos - hogy ne csodálkozzak rajta, mert az A vércsoportúak szervezete eleve tiltakozik a búza készítmények ellen.

Énrám ez teljes mértékben igaz, mert pl.a búzafűlét sem tudom inni, illetve hatalmas kiütések lesznek rajtam.


A tablettával is próbálkoztam pont két CT kontroll között.Állapotom sajnos abban a 3 hónapban sajnos romlott, ezért sürgősen leálltam róla.

Én lassan már 4 éve harcolok, ebből 1,5 éve aktív daganattal élek, mivel 3. műtétet a sebész már nem vállalta. Nincs szándékomban senkit befolyásolni, csupán személyes tapasztalataimat írom le, hátha segíthetek azoknak, akik most kénytelenek felvenni a harcot.

Ha ezzel az Önök érdekeit sértettem, bocsánatot kérek, de úgy gondolom nem árt minden betegnek, vagy hozzátartozónak utána nézni a lehetőségeknek.


Egyben engedjen meg nekünk egy kérdést:

Önnek, mint szakembernek mi a véleménye a C vit.kúráról. Valóban meg kellene tagadnunk a kemót és a sugárterápiát, mert az minden daganatunkra megoldás?


Köszönjük előre is válaszát.

Üdvözlettel:Molnárné G.Márta

339. Biropharma (válaszként erre: 337. - 41fdab80c1)
2011. júl. 28. 11:26

Tisztelt Fórumozók! Kérem, engedjék meg, hogy az Avemar-ral kapcsolatos bejegyzést helyesbítsük. A rendelkezésre álló orvosi irodalomban nem található olyan közlemény, amely a vércsoportok szerint osztályozná a daganatos betegek kezelési javaslatait. Az pedig merő kitalálás, hogy az A-vércsoportú betegek nem részesülhetnek búza eredetű táplálék-kiegészítőben.

Biropharma Kft.

Dr. Hoffmann Artúr

főorvos, tudományos tanácsadó

338. ciccavirag (válaszként erre: 337. - 41fdab80c1)
2011. júl. 23. 18:44
Köszönöm a segítséget.Van egy természetgyógyász ismerősöm minél hamarabb beszélni fogok vele is,főként azért mert ő is benne volt ebben a dologban(tüdő daganat).Amiatt kezdte el ezt az egész dolgot kitanulni..
337. 41fdab80c1 (válaszként erre: 333. - Ciccavirag)
2011. júl. 23. 12:42

Szia, engedd meg, hogy leírjam a saját tapasztalatimat? mert én a lányom pénztárcájának és maximális aggódásának köszönhetően sok mindent ettem, szedtem, ittam:

a Culevit tabletta formájában szinte hatástalan, mert ahhoz, hogy hasson, óránként kellene min. 6-8 szemet bevenni az átlagembernek az éjszakát kivéve.

Infúzió formájában csak Pécs környékén kapható meg, mert a feltalálója ott él és más nem adhatja.


Az AVEMAR granulátom szinte elviselhetetlen íze miatt kidobott pénz lenne, ha ennyire nem fogad el semmit. Tablettában is csak annak ajánlott, aki

nem A vércsoportú, mert azoknak a bármilyen búzakészítmény hatástalan, és az erjesztett búzacsíra.


A csökkentett deutériumtartalmú víz csak abban az esetben hatásos, ha kúraszerűen napi 2 liter elfogyaszt belőle 4 hónapig, utána fokozatosan lehet leszoktatni a szervezetet további három hónap alatt. 1 palack=2liter, ára:2.300-2500.-Ft, tehát havi 70.000,-FT körülvan.

Más aki csak megelőzésre issza, annak elég ha iszogatja, de nekünk betegeknek ennyi az adag.


A C vit. kúrát állítólag az OEP már támogatja, de csak a kezelést(eddig ahol mondtuk, eről sehol nem hallottak), a vitamín injekciót a betegnek kell megvenni, ami 96.000-100.000,-Ft körül van, egy kúra, ami az alap. De a további természetesen beteg és állapotfüggő, kinek mennyi kell.


A B17 sem olcsó, (sőt!)és többet hallottam, hogy nem bírta szedni. Én nem próbáltam.


A gyógygomba kivonatokból az aktív daganatos betegnek két félét kell szedni, én a Varga Gábor félét ismerem. Ennek egy havi adagja kb.28.000,-Ft, de súlyos állapot esetén lehet több is.Egy kúra min.4 hónap. Nekem a felsoroltakból ez utóbbi első kúrája segített, a daganataim a felére csökkentek, a második kúra nem hozott javulást, de nem is romlott az állapotom. Két műtétem után további műtét nem lehetséges és számomra csak ezek segítenek, úgyhogy ez lényeges szempont.


De olvasgasd a "Figyelemre méltó hozzászólások.."

c. naplómat, nagyon sok hasznos tanácsot találsz pl étrendre vonatkozóan is.


Nekem is természetgyógyász segített, meg mentem a magam feje után. Örültem volna, ha már évekkel ezelőtt lett volna valamilyen "mankóm", hogy el tudjak igazodni. De így is sikerült a csaknem esélytelenséget már idestova lassan 4 évvel túlélnem.


Gyógyulást kívánok!!!

2011. júl. 23. 07:01
Foggalmam sincs mit kéne vennem, van aki az avemarra esküszik,van olyan aki a c-vitaminra,b17re,culevitre.. stb.Nem tudom mivel segíthetnék igazán..!!??
2011. júl. 23. 06:57
hja, a béres cseppet szedi.egyedül a amit elfogadott. Most eldöntöttem utánna járok valahogy,venni akarok és a tudta nélkül veszek valamit.vagy nem is tudom hogy csináljam!!??:((
334. a0c1361e44 (válaszként erre: 333. - Ciccavirag)
2011. júl. 22. 21:37

Szia!

Kár, hogy apukád nem szed semmit a kezelések mellé. A férjem a bérescseppel sokkal jobban viselte a kemót. A többit nem ismerem. Amikor a férjem volt beteg nem voltak ilyenek.

2011. júl. 22. 16:50
Szia! Éppen rátok gondoltam. Ma volt infúzión.mire hazaért belázasodott.multkor is ez volt. nem tudom mitől lehet,eddig ennyire nem viselte meg. venni akartam neki culevitet,avemart vagy valamit.. de nem akarja egyszerűen nem lehet vele róla beszélni.
2011. júl. 8. 12:29
Szia.Apum kezdi nehezen viselni a kezelést.abba akarja hagyni mert hogy őt ne szenvedtessék.remélem letesz erről.Én nem tudok Ilikéről sajna semmit,remélem jól van.Köszönjük az érdeklődést.
2011. júl. 8. 09:44
Sziasztok hogy vagytok nagy pangás van itt!Ciccavirag apukád hogy van?Hogy bírja a kezeléseket?Ilikével mi van valaki aki tud róla valamit irja már meg!Jobbulást mindenkinek szép napot nektek!
2011. jún. 20. 10:11
Tud valaki valamit Ilikéről???
329. 41fdab80c1 (válaszként erre: 326. - Hte23)
2011. jún. 19. 20:50

Igen, egyformán mindenki. Látod, senki sem cáfol.

Nyugodj meg, minden úgy jó ahogy van.

328. 41fdab80c1 (válaszként erre: 327. - Ciccavirag)
2011. jún. 19. 20:17

Ha nem láttál, nem olvastál semmit, az a Te privát szerencséd, ne feszegesd a témát. Hidd el, jobb így Neked is.


Láttátok a Napló Extrát? Akit érint a daganatos betegség gyógyítása, mert valamilyen formában érintett, az nézze meg az interneten. Én is ezt a gombát szedtem, mellé C vit. és D vit.4 hónap után a daganataim a fele méretűre csökkentek, azóta tovább szedtem, de most nem javult semmit, de nem is romlott az állapot a múlt heti CT alapján.

Szóval érdemes megnézni annak, akit érint!!!

2011. jún. 19. 19:59
Mire gondoltok..?
326. hte23 (válaszként erre: 325. - 41fdab80c1)
2011. jún. 19. 19:29
Egyformán mindenki?
2011. jún. 19. 19:10
Nem lehet, hogy álmodtuk mindazt, ami tegnap estétől itt történt?
324. hte23 (válaszként erre: 323. - Ciccavirag)
2011. jún. 17. 08:54

Szurkolok, akkor makacs mint én, csak azért is az ellenkezőjét teszi mint amit szeretnének tőle.

Nem lehet könnyü vele. DE kitartást, küzdjetek vele együtt. Biztosan megéri.

2011. jún. 17. 08:38
Elég nehéz eset, ha mondjuk neki annál inkább ellentmond és már csak azért is.Csak hogy neki legyen igaza,úgy döntsön ahogy ő akar. Még nem beszéltünk vele de úgy vettem észre letett egyenlőre arról a nagy butaságról!:(
322. hte23
2011. jún. 16. 13:08
Mond el neki nyilta, hogy szeretitek, és szeretnétek hogy veletek maradjon. Ha nem jár kezelésre, akkor erre kissebb az esély. Finoman zsarold meg. Az Ő érdekében. (IS)
2011. jún. 16. 13:04
apum ma kitalálta hogy lehet nem fog eljárni a kezelésre!!!:((( nem tudom hogyan beszéljem rá hogy járjon amig kell.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook