Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasnyálmirigy daganat fórum

Hasnyálmirigy daganat (beszélgetős fórum)


2011. febr. 12. 15:05
télleg használ a zöld tea???nekem van egy dr.chen patikás zöld teám.
19. a0c1361e44 (válaszként erre: 18. - Ciccavirag)
2011. febr. 12. 15:05
Igen, az orvost kérdezd meg. A bérescsepp elvileg nem rossz. Az étvágyra jó hatással van és könnyiti a kezelés mellékhatásait.
2011. febr. 12. 15:02
azt sem tudom miket vegyek neki, bérecs csepp?avemar?culevit? vagy ezt majd az orvost kell megkérdeznie??.bocsánat nem volt egyértelmű a válaszom, elvileg kedden műtét.
2011. febr. 12. 15:00
eddig úgy tudjuk hogy műtét lesz, remélem nem változtatják meg arra hogy nincs műtét.nehéz:(
16. a0c1361e44 (válaszként erre: 15. - Ciccavirag)
2011. febr. 12. 14:58

A reményt sosem szabad feladni! Nehéz menet, de vannak sokak, akik felépültek.

Hétfőn konzilium, kedden műtét?

2011. febr. 12. 14:55
köszi, ha megműtik lehet rá esély hogy meggygógyúl..???:( azt sem tudom mennyire előrehaladott és milyen műtét lesz.hétfőn viszik konzíliumra.
14. a0c1361e44 (válaszként erre: 13. - Ciccavirag)
2011. febr. 12. 14:49

Az biztos, hogy diétáznia kell. Egy ismerősömnek nem lehetett együtt enni dolgokat. Tehát szétválasztós diétát kellett tartania. Egyik nap fehérje, másik nap szénhidrát.

Sok dolgot kerülnie kell majd. A fűszeres ételeket, alkohol, stb.

2011. febr. 12. 14:26
rendben. az orvosok a műtét után ajánlanak ilyenkor valamit?? mi az amit nekünk tennünk kell ilyenkor????
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Ciccavirag)
2011. febr. 12. 14:12
Igen, a Culevit dobozra kedvezőbb, de ha a mennyiséget számolod ki, amennyit ajánlanak, akkor az többre jön ki. :(
2011. febr. 12. 10:45
igaz, lehet. én nem sokat értek hozzá az ilyenekhez. amiket ajánlottál Enissa..borszasztó áruk van:( avemar vagy mi 12ezer ft ???
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Ciccavirag)
2011. febr. 12. 09:27
A sötét vizeletet a gyulladás is okozhatja, és nem feltétlenül jár lázzal a gyulladás.
2011. febr. 12. 08:22
a borst mint fűszert felejtse el!
2011. febr. 12. 06:34
Köszönöm nektek a bíztatást.nagyon félek. de bennem van a remény azzal hogy műthető.legalább is eddig így van.nem teljesen értem.mert állitólag ha már vannak tünetek akkot késő és nem műthető. nála vannak tünetek.hátba sgárzó fájdalom, nagyobb a jobb oldali mája kicsit. besárgult,sötét vizeet. vagy ezek nemis konkrétaívánom annak a jele h,már késő?ma megyünk be hozzá.nem kívánom senkinek ezt:S
2011. febr. 11. 22:06
Minnél hamarabb műtét aztán majd megmondják hogyan tovább....kemo????Nagyon sajnálatos dolog ez!!!Nagyon agresszív rákfajta,bár ha még müthető akkor van remény....... sok sikert és Kitartást kívánok nektek.......
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Ciccavirag)
2011. febr. 11. 21:43

A műtét már jó jel:)

Aztán persze jönnek a kezelések.

Szerintem már ne menjetek máshova, mert csak idő húzás lenne.

Ennél a betegségnél az idő rövidsége a lényeg, és nem szabad más megoldást keresni, nehogy rosszabb legyen.

Jobbulást! És ird majd meg, hogy viselte apukád és mit mondtak az orvosok.

2011. febr. 11. 21:27
Sajnos nagyon nem tudunk semmit,bent van a korházban. és annyit tudnk hogy hasnyálmirigy daganata van.műtik hétfőn vagy kedden
2011. febr. 11. 21:16
hétfön vagy kedden műtik elvileg. Karcagi korházban van, nem tudom megbízhatók-e ot az orvosok.nem tudom mit tegyünk, hagyuk hogy ők műtsék vagy keressünk valakit...:(
2011. febr. 11. 21:16
Nem tudom, hogy rosszindulatú, vagy sem, de mindenképpen kezelni kell minél hamarabb, mert ez a betegség veszélyes és nem játék. Lehetséges, ha a Herbáriában, v. Gyógynövényszaküzletben találhatsz valami készítményt esetleg, ami segítene. Szurkolunk neked, hogy ne legyen komolyabb, vigyázz magadra és szeretnénk, ha hírt adnál, hogy az orvos mit javasolt számodra. Mielőbbi gyógyulást kívánok neked. Szívélyes üdvözlettel: Ágnes
2. magicmag25 (válaszként erre: 1. - Ciccavirag)
2011. febr. 11. 21:14
Szia!Nagyon sajnalom!Az elso kerdes az,hogy operabilis vagy sem????Ha igen, akkor minel hamarabb sebesz kes ala,ne varjatok,mert nagyon agressziv daganat sajnos.Edesanyamat Farkas doki mutotte Szegeden az II.Belgyogyaszaton. Meg egyszer nagyon sajnalom!
2011. febr. 11. 21:09
Édesapámnál halnyálmirigy daganatot diagnoszizáltak a mai nap. Nem tudom mit tegyek. Valaki nem tud valami jó orvost ajánlani??segítsetek:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook