Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hasi görcseim, fájdalmaim vannak kismamaként. Mitől lehet? fórum

Hasi görcseim, fájdalmaim vannak kismamaként. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 23. 22:48
Sziasztok, kissé mintha húzódna a hasam ha kiegyenesedek. Veszek be magnéziumot, és talán megpróbálok pihenni... hátha jobban leszek.
2015. febr. 23. 21:59

Szia.. szerintem ha nincs vérzés vagy barnázás, akkor vegyél be magnéziumot, igyál egy finom teát és pihizz.

És próbálj meg nem veszekedni...

2015. febr. 23. 21:44

Vegyél be magnéziumot,és tessék lefekedüdni és próbálj pihenni,összpontosíts a csöppségedre.

Én 28 hetes vagyok nekem is keménykedett a hasam sokáig meg görcsölgettem,nekem a védőnőm mondta hogy vegyek be magnéziumot feküdjek le félig ülő helyzetbe és póckoljam fel a lábam,egy fél óra-órát pihentem mindig és elmult,mostanra semmi bajom!

6. Lia0603 (válaszként erre: 5. - Ludmilla1986)
2015. febr. 23. 21:30
Próbálok kevesebbet idegeskedni de nem megy, az biztos hogy elmegyek dokihoz, ha erősödik a fájdalmam pedig azonnal megyek az ügyeletre. Nem akarom, hogy miattam legyen valami baja a picinek. Azt nem élném túl....
5. Ludmilla1986 (válaszként erre: 1. - Lia0603)
2015. febr. 23. 21:25

Ezt te érzed, ha az nyugtat meg, menj orvoshoz. A stressz biztos rátesz egy lapáttal...

Saját tapasztalatom az, hogy én nem idegeskedtem, mégis kb. a 26_28. héttől sokat keményedett, "görcsölt" a hasam, már a max adagot kellett szednem a magnerotból, a doki annyit mondott, ilyenkor pihenjek, jó lenne legalább a 32. hétig kihúzni, mert utána kevesebb az esélye, hogy baj legyen. Jóslófájásaim is már kb. 32-33. héttől voltak, de végül 39. héten született meg a kislányom makk egészségesen. De én folyamatosan konzultáltam a dokimmal, soha nem véreztem, "elviselhető" fájdalom volt, velejárója a várandósságnak.

Szóval mindenképpen bedzélj orvossal, mit tegyél, mit szedj, milyen esetbe menj be azonnal. És próbálj meg kevesebbet idegeskedni, mert ez árthat mindkettőtöknek.

4. Lia0603 (válaszként erre: 3. - Zebra25)
2015. febr. 23. 21:20

Felhívtam, de azt mondta hogy ha nem erősödik fel a fájdalom akkor ez az idegesség mert elmondtam neki, hogy ma egy nagyon nagyot veszekedtem...

Ha erősödik pedig azonnal menjek be az ügyeletre.

De nem erősödtek fel, viszont még mindíg érzem a görcsöket, ha oldalra fekszem pedig a hasam alja fáj egy picit.

2015. febr. 23. 21:16
Orvosodat nem tudod hívni? Szerintem jó lenne mihamarabb egy uh és vizsgálat.
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Lia0603)
2015. febr. 23. 21:13
Lehet, hogy jobb lenne.
2015. febr. 23. 21:07

Sziasztok 26.hetes kismama vagyok ma du. óta kisebb görcseim/ fájdalmaim vannak. Nagyon sokat idegeskedek ez közre játszhat?

Ma volt egy kis veszekedésem is, szóval ez talán csak az idegesség? Vagy valami komolyabb?

Holnap elmegyek a dokihoz, mert nem akarom, hogy nagyobb baj legyen. Vagy most menjek el az ügyeletre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook