Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hárman párban fórum

Hárman párban (beszélgetős fórum)


1 2 3
52. kagylo30 (válaszként erre: 51. - Kagylo30)
2011. jún. 4. 18:56
magyarul,már írni sem tudok.....:))
2011. jún. 4. 18:55
magyar-magyarán
2011. jún. 4. 18:31

Egy kapcsolatban nem jó harmadiknak lenni.Én legalábbis nem csinálnám,és a páromnak is megmondanám ha neki lenne valakije,hogy mehet,magyar mondva el is zavarnám....

Előfordul,hogy egyszer megbocsátunk valakinek,de akkor is benne marad az emberbe,szóval egy kapcsolat ezek után már nem lesz a régi soha sem...

49. anyucika3 (válaszként erre: 47. - 679f54a054)
2011. jún. 4. 16:57
Ez nem igaz,nincs olyan házasság ahol ne lennének problémák amiket meg kell együtt oldani.
48. anyucika3 (válaszként erre: 46. - 679f54a054)
2011. jún. 4. 16:57
Én ezeket a gesztusokat természetesnek gondolom egy házasságban.És persze a viszonzást is.Talán oda kellene figyelni sok pasinak a feleségére,hogy mi lehet az oka,ha ezeket a dolgokat nem akarja észrevenni,nem veszi jó néven,mert "fáradt",vagy "fája a feje" esténként.Akkor ki kellene deríteni mi a baj,és megoldást találni,nem más nőkhöz menekülni.Legalábbis akinek fontos a családja,nem csak saját maga.Egyébként én se4m akarlak meggyőzni,de én meg így látom.
47. 679f54a054 (válaszként erre: 46. - 679f54a054)
2011. jún. 4. 15:17

Ja, a legfontosabbat lehagytam: ha mindez így működik / működne, akkor eleve nincs miért leülni és megbeszélni, mert nincs probléma ... :)

Szóval, érted ... :)

46. 679f54a054 (válaszként erre: 45. - Anyucika3)
2011. jún. 4. 15:15

Úgy látszik, nem érted, mik azok a jelek:)))

Hogy megsimogat, mikor elmegy melletted, hogy elismerően néz rád, mint nőre, hogy megcsillan a szemében a vágy ... :) Ezek azok a jelek, amiket bizonyos nők nem vesznek észre, vagy nem akarnak észre venni. Mert ők anyák lettek, a férfi meg le van tojva, sőt, kutya kötelessége, hogy büfiztessen, meg ellenőrizze a könyökével a fürdővíz hőmérsékletét, mert egy apának az a "dolga" :D És ezek a nők, akik nem veszik a jeleket, nem várják az estét sem, hogy a férjük mellé bújhassanak, amikor alszik már a gyerek, mert fáradtak, rajtuk van az anyaság egész napi terhe :D, fáj a fejük, stb :D

Nem fogok vitatkozni veled, meggyőzni sem akarlak. Te így látod, én meg máshogy.

Mindenesetre én sajnálom azokat a nőket is és férfiakat is, és ezzel együtt a házasságok megromlását, akik eltávolodnak egymástól, és nem élhetnek igazán férfiként és nőként, csak mert gyerek született.

45. anyucika3 (válaszként erre: 36. - 679f54a054)
2011. jún. 4. 14:57

Szerintem meg ettől nem férfi valaki,ha nem tud normális értelmes ember módjára kommunikálni a feleségével.Inkább gyerekesnek látom.

Nem tudnám elképzelni,hogy ha gondunk van a férjemmel egymással,akkor jeleket küldözgessünk egymásnak.Mi inkább leülünk és megbeszéljük.És mindig az kezdeményezi,aki úgy érzi van mit megbeszélni.De ha nem tenné ezt a férjem,hanem más nőhöz rohanna,akkor ott is maradhatna.Gyerekünk pont annyi van amennyit terveztünk,nem kellene mégegy felnőtt férfi képében.Mi egyenrangú társnak tekintjük egymást,és együtt igyekszünk megoldani minden problémát.

44. anyucika3 (válaszként erre: 32. - 679f54a054)
2011. jún. 4. 14:47

Szerintem meg általában fordítva van.Amikor gyerek születik egy házasságba,sok férfi úgy gondolja,az csak a nő dolga,és ugyan úgy a háztartás is.Csak azért mert ő dolgozik,neki semmi dolga otthon a családban,a gyerekek körül.A nőből egy idő után háztartási robot lesz,aki csak gyerekeket nevel,és ellátja az otthoni teendőket 24 órában.Apuka meg unalmában nők után szaladgál,és csodálkozik,hogy mi lett a feleségéből.De azt nem veszi észre,hogy ő tehet róla.Ha sok férfi levenné a fele terhet a felesége válláról,foglalkozna a gyerekeivel,kivenné a részét az otthoni teendőkből,akkor jutna ideje energiája a nőnek saját magára is,arra,hogy nő is maradhasson,és jutna a férjére is,nem készülne ki.

És elég rosszul csinálják azok a nők,akik ezt nem várják el a férjüktől.Ugyanis egy férjnek nem csak az a dolga,hogy eljárjon dolgozni,és várja otthon a sült galambot.Tegyen ő is a családjáért, a házasságáért,hogy működjön normálisan.Én nem sajnálok egyetlen pasit sem,akik más nőkhöz menekültek.Erről nem a feleségük tehet,hanem ők,mert nem látnak az egoizmustól.

2011. jún. 4. 14:47
A "barátjával" otthon a családja körében is beszélgethetne a férj.Ha barát és nem több.-sajnos kétlem.:(
42. anyucika3 (válaszként erre: 33. - Felhőjáró)
2011. jún. 4. 14:37
Ismét csak egyetérteni tudok veled.
41. cef15f164f (válaszként erre: 40. - Felhőjáró)
2011. jún. 4. 14:20
:DDD Én ne bíráljalak?? Lenaivoztál, aztán beszálltál a rossz kívánságba, mert másként merem gondolni. :DD Gonoszan visszaütöttem. Tényleg csúnya vagyok.
2011. jún. 4. 14:07

Ne bírálj és ne ítélkezz felettem hisz nem ismersz..nem kell magyarázkodnom, mert nincs kinek.És a becsmérlő és vádló szavaidból vegyél vissza.Én sem vádoltalak olyannal amiről nem tudom megtörtént-e.Azt még hozzátenném nincs rám semmilyen hatással amit írsz...nem húz fel, nem vagyok tőle ideges sem, és egyáltalán nem hat meg mit gondolsz...

A férjed is biztosan örül neki, hogy sok férfi "barátod" van.Van akinek ez bejön...nekünk nem.

39. cef15f164f (válaszként erre: 37. - Felhőjáró)
2011. jún. 4. 13:48
Megdugott, de megb@szott is lehet, ha úgy jobban tetszik. Nem tévedek, hanem inkább nincs és nem is volt férfi barátod (még egyedülállóként sem, mert akit párod miatt faképnél hagysz, az nem is soha az). Akivel csak sokad magaddal és csak jó dolgokról lehet beszélni, az esetleg haver.
38. felhőjáró (válaszként erre: 36. - 679f54a054)
2011. jún. 4. 13:29
Ebben van igazság...
2011. jún. 4. 13:28

, hanem téged meg. . . . minden "barátod".

Ez a mondat mit is jelentene?azt akartad írni hogy megb...sz minden barátom? Tévedsz!!!!Egyik sem mindegyik tudja hol a határ, és nem is szaladok hozzájuk ha gondom van.Van párom aki meghallgat és akivel megpróbálunk mindent megoldani.

36. 679f54a054 (válaszként erre: 33. - Felhőjáró)
2011. jún. 4. 13:26

Szinte biztos vagyok benne, hogy ilyenkor egy férfi is szeretne leülni és megbeszélni, de a legtöbb férfi szerintem sokkal férfibb annál, minthogy leüljön, és azt mondja, hogy nézd, drágám, törődj velem is, ne csak a gyerekkel, mert nem csak apucika akarok lenni, hanem férfi is ... Adják a jeleket, próbálkoznak, hogy javulás legyen, aztán megunják, és máshol akarnak inkább férfik lenni. Nem nézem egy férfit sem olyan alávalónak, hogy egyből más karjába rohan. Csak elegük lesz sok próbálkozás után.

Velem ilyen nem történt meg, én szerettem a férjem, és ugyan annyira fontos volt, mint a gyerekek :) Ha meg megtörtént volna, akkor magamban kerestem volna elsőként a hibát. ;)

2011. jún. 4. 13:25

Nem az a cél hogy szétrobbanjon hanem hogy mindkét fél megtalálja benne a helyét.

Házasságpárti vagyok és nem válás párti bármennyire furcsa is.De elgondolkodtató amit a fórum indítója leírt...én nem tűrném amit vele tesznek.AMIT LEHET MEG KELL BESZÉLNI ÉS OLDANI NEKIK KETTŐJÜKNEK.EZT CSAK ŐSZINTE BESZÉLGETÉSEKKEL LEHET.

34. cef15f164f (válaszként erre: 30. - Felhőjáró)
2011. jún. 4. 13:21

Nem én vagyok naiv, hanem téged meg.... minden "barátod".

Inkább ne engem elemezzgess, sokkal érdekesebb lesz szétrobbantani ezt a kapcsolatot.

33. felhőjáró (válaszként erre: 32. - 679f54a054)
2011. jún. 4. 13:19
De akkor le kell ülni és megbeszélni...kettesben!!!!Vagy az a természetes a mai világban, hogy egyből más karjába rohanva oldjunk meg mindent???egy idő után ott is változnak a dolgok.Nem értek veled ebben egyet, és gondolom ha veled történne te sem éreznéd jól magad.
2011. jún. 4. 13:15
Egy párkapcsolat kezdetén a nő férfit választ magának, a férfi pedig nőt. Amikor gyerek születik, sok nő elfelejti, hogy a férfi is ott van a közelében, aki szereti és szüksége van rá, nem csak mint a gyereke anyjára, hanem mint NŐ - re is. Egyáltalán nem furcsa és megvetendő, ha egy idő után más nőre van szüksége az elhanyagolt férfinak, olyanra, aki barát, társ, szerető egy személyben, és nem csak "apucikának" érezheti magát, miután kigürizte magát egész nap a munkahelyén.
31. cef15f164f (válaszként erre: 24. - Anyucika3)
2011. jún. 4. 12:52

Nem rosszindulatú vagyok, hanem nem bégetek a nyájjal. Nem tartom a férjem rövid pórázon és nem tűröm, hogy ő nekem parancsolgasson.

Én meg kívánom, hogy a szoknyáddal megkötözött férjed egy napon lerázza a béklyóit.

30. felhőjáró (válaszként erre: 27. - Cef15f164f)
2011. jún. 4. 12:52

Mi meg a családjainkra és a barátainkra...még sem egyből egy pasihoz szaladnék vigasztalódni...annak sosincs jó vége....nem hiszek a férfi nő magányos barátságában és elég naiv lehetsz ha te még ebben hiszel.

Ne nekem legyen igazam és az életed ne engem igazoljon...de ha egyszer olyan helyzetbe kerültök hogy valami miatt megromlik a kapcsolatotok kíváncsi lennék hogy tolerálnád ha a férjed más nőhöz szaladgálna a gondjaival és nem veled beszélné meg azt ami csak kettőtökre tartozik.Vagy neked ez teljesen normális dolog egy házasságban?

29. csajszika890721 (válaszként erre: 22. - Felhőjáró)
2011. jún. 4. 12:39

Ebben igazad van...mi egymással beszéljük meg a dolgokat a párommal...

Pedig nekem is van barátnőm és neki is vannak haverjai...

28. 6a6e086e31 (válaszként erre: 27. - Cef15f164f)
2011. jún. 4. 12:38

Még véletlenül sem veszekszem:)

Dönteni sem akarok senki helyett,VÉLEMÉNYT NYILVÁNÍTOTTAM:)

27. cef15f164f (válaszként erre: 21. - 6a6e086e31)
2011. jún. 4. 12:36

Mégis hogy? Segítőkész egy barátjával és meghallgatja búját, baját? Ilyen a férjem. "Bajban" a barátainkra számíthatunk.


Szerinted igyenis úcs, szerintem meg ez akkor sem biztos. Ezen talán nem kellene veszekedni, mert nem fogjuk tudni eldönteni.

26. felhőjáró (válaszként erre: 24. - Anyucika3)
2011. jún. 4. 12:35
Pont ugyan erre gondoltam...
2011. jún. 4. 12:34
Nekem is rosszul esne, ha a párom, túlságosan foglalkozna egy másik nővel, ha szaladgálna hozzá, és közben engem elhanyagolna. Persze, most itt van egy szituáció, de nem tudhatjuk, nincs-e túlreagálva, vagy nem. Az én páromnak még azt sem engedem, hogy a gyermeke anyjának ugráljon...mert mikor összejöttünk, érdekes módon, mindig segítségre volt szüksége, mindig vitette a picsáját, előtte meg semmi. Én az elején még beszélgettem is vele, nem is volt ezzel problémám, amíg egy nap a párom elmesélte, hogy bepróbálkozott nála...hát azóta nincs neki ugrálás...Szóval remélem lehet érteni mit akartam ebből kihozni.(van egy gyereke egy előző kapcsolatából)
24. anyucika3 (válaszként erre: 20. - Cef15f164f)
2011. jún. 4. 12:32

Micsoda rosszindulatú egy ember vagy te....

Kerülj hasonló helyzetbe mint ez az anyuka kívánom!

23. anyucika3 (válaszként erre: 19. - Felhőjáró)
2011. jún. 4. 12:31
Így van,egyet értek.Ha csak "jóbarátról" lenne szó,akkor semmi szükség nem lenn arra,hogy így kelljen vele találkozni.Akkor lehetne négyesben is,hiszen neki is van férje.De milyen undorító ember az,aki így képes viselkedni a családjával?És miféle riba.c,aki partner ebben?Mert ha annyira "jóbarát" a nő,akkor tudja mennyi problémát okozott a családnak.Páros lábbal kellene kirúgni az ilyen férjet,akire így számíthat a gyereke a felesége.Talán ebben a helyzetben,még a feleségnek kellett volna körbe ugrálni az egoista férjét is nem?!Pfúújj!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook