Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány ml tápszer szükséges egy nyolc és fél hónapos babának? fórum

Hány ml tápszer szükséges egy nyolc és fél hónapos babának? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 8. 08:30
Virág 6 hónapos reggel 150ml-t este 180ml-t eszik.Neki ez elég.Próbálj meg tejpépet adni neki hátha azt elfogadja.
2008. szept. 7. 14:58
Hanna 7 hónapos és 21o-et iszik tápszerből.
2008. jún. 14. 17:56
szia!Ha nem issza meg a tápszert főzd bele a főzelékébe.
2008. máj. 6. 13:54

Szia Moncsi!

Eszter sem hajlandó 2 napja reggelire tápszert enni :(

Lehúz 60-80 ml-t, aztán eltolja. Este viszont kifárasztom és félálomba viszont megeszi a 160-at.

Persze még csak 6 és fél hónapos, ezért nem eszik többet, meg szerintem nem is kell neki több.

Szerintem nem gond, ha nem eszik már annyit, de próbálj meg a tápszerbe mást is tenni.

Manna szokott a tápszerhez keverni (az estihez) Milupa Miluvit gyermekgríz mézzel - ez a neve, ettől egy kicsit sűrűbb, laktatóbb meg talán jobb ízű lesz.

2008. máj. 6. 13:51

nem tudom mert nekem mindkettő cicizett igény szerint.

de szerintem nem baj

inkább adj neki hamit, gyümölcs meg egyéb főzelék husi abból is ugyanugy pótolja a szükséges anyagokat nem kell mindenképp tápszer

annyira már nem kicsi

2008. máj. 6. 13:31

Szia!

Az én lányom lo hónapos, 3 hete voltunk dr.-nél mert nem hajlandó megenni a tápszert.A doki azt mondta, hogy ne erőltessem, ha mást mindent eszik.

Kap főzeléket, gyümölcsöt, krémtúrót, sajtot, husit.

2008. ápr. 30. 17:25

Sziasztok!


Azt szeretném Tőletek megtudni,hogy hány ml tápszer szükséges egy nyolc és fél hónapos babának?


Már napok óta viaskodunk,mert nem hajlandó megenni az adagját.

Hat hónapos kora óta csak naponta kétszer eszik -reggel és este- 220 ml körül.

Ma reggel már 1 ml-t sem akart megenni,ha a szájába tettem a cumit és megizlelte a tápszer izét sirásba tört ki.

Nagy baj,hogyha nem eszik tápszert?

A tápszer mellett naponta háromszor kap szilárd ételt.Ebben van zöldség,gyümölcs és hús egyeránt.

Változatosan eszik és eddig semmi hasonló gondunk nem volt.

Mennyire játszik szerepet a fogzás?


A válaszokat előre is köszönöm:

M.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook