Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hány kiló vagy most és hány centi magas? fórum

Hány kiló vagy most és hány centi magas? (beszélgetős fórum)


3. tinendo (válaszként erre: 2. - 4726e582cf)
2006. aug. 28. 16:48

Szia. Néztem a mérlegelőket.

Gratulálok az eddig elért sikerekhez, csak így tovább!

Sok sikert!

2006. aug. 28. 16:21

Szerinten nézd meg a mérlegelőket, nagyrészt mindenki publikusan hagyja :).


De íme a fél siker:

2004 júlusa 122 kiló foltam irány Atkins, végső elkeseredésben

2004 decembere - 25 kiló boldog tulajdonosak, képekkel illusztrálva az adatlapomon

2006 március - visszaszedtem 12 kilót, nem működött tovább az Atkins, egy évi tögyörgés után gondoltam másba kezdek ala 90 napos

Most összességében 28 kilótól szabadultam meg :) eddig, még fogyizom, de reformálom a 90 napost.


Némi hormonprobléma, zabamánia, amit akarsz, minden van. Sokkal boldogabb vagyok így közel a 30 elvesztett kilóhoz :), szeretném egyszer bejelenteni, hogy megvan a 40 és akkor már valószínű, hogy még boldogabb leszek, tán magamat is el bírom majd fogadni :).

2006. aug. 28. 16:16

Mindig is ennyi voltál?

Ha nem,h. érted el a mostani súlyodat? Mennyi voltál?

Mennyit szeretnél leadni még?

Hogy szedted fel a felesleges kilóidat? (terhesség, Hormonzavar...)

Hogy szabadulsz meg a kilóidtól?


Nekem mindig is volt pár felesleges kilóm. A terhesség alatt 10kg szedtem fel, de szüléskor 7 le is ment. A maradékot meg már leadtam. Mire 1 éves volt a lányom, szinte az összes régi ruhámat már hordtam. Nem fogyóztam, sokat mozogtam és odafigyeltem arra h. mit eszek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook