Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hámlasztás otthon fórum

Hámlasztás otthon (beszélgetős fórum)


1 2
13. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2020. febr. 16. 13:42
De a bőrteszten tudod amit bőrgyógyász tesz fel,mindenre allergiás vagyok kivéve a penészt.Annyira,hogy meg se tudták várni a lejáratot úgy nézett ki a karom.Így is hasznáhatom?
12. michelle.r (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2020. febr. 16. 13:29

Az Ilcsi aha-s hámlasztóját nyugodtan használhatod, nem lesz tőle bajod. Azért csíp, mert kapszaicin van benne, ha erre allergiás vagy, akkor ne használd. És csak télen, mert fényérzékenyít, tehát foltos lesz az arcod, ha nyáron csinálod.


Kérd meg a kozmetikusodat, hogy csináljon neked egy ilyen hámlasztást, ő látni fogja a bőrödön, hogy jó-e neked. És ha igen, ad otthonra való adagot. És ha betartod szó szerint amit mond, akkor nem lesz bajod, és a bőröd gyönyörű lesz ;)

11. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Channa*)
2020. febr. 16. 12:34
Valamelyik összetevőre allergiás vagy. Én is, csak nem tudom melyikre. Szerintem a mézesekre vagy a kamillâra. A propoliszra és a mêzre alapjâraton az vagyok. Arcra összefügg-e, nem tudom.
10. Guruljka (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2020. febr. 16. 12:29

Tényleg nincs értelme, hogy te magad csesztesd az arcodat.

Inkább bőrgyógyász-kozmetológust keresnék fel, ha allergiás problémám lenne, és hámlasztani szeretnék.

Az is lehet, hogy hámlasztás helyett más módon kezelné a bőrödet.

2020. febr. 16. 12:15

Köszönöm!


Sajnos ott meg is bukott az ötlet,hogy minden létező növényre allergiás vagyok.Most írt nekem priviben egy kedves fórumozó h allergiasok nem hámlaszthatnak:-/

Hát ez van.

8. Channa* (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2020. febr. 16. 11:49

A rosmannban vettem a maszkokat. Feketét is.

Nem tudom mi a különbség köztük, azt néztem, hogy legyen benne Q10 vagy hiarulonsav.

Vettem kb. 4 fajtát, de mind után apró sebek lettek az arcom.

7. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2020. febr. 16. 11:06
Én még a fekete maszkot sem merem. Állítólag sok embernek leêgette az arcát. Vagyis ilyen neten rendelt, kínaiban vásárolt. A dm-eset pl kipróbáltam, azt a csipkemaszkot.
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Valakivagyok1984)
2020. febr. 16. 11:01
Bőrkárosodást okozhatsz magadnak. Aztán verheted a fejed a falba, hogy megérte-e. Nyilván nem.
5. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Valakivagyok1984)
2020. febr. 16. 11:00
Szerintem ha nem értesz hozzá, ne állj neki. Én nem kockáztatnêk. Sima maszkokat használok, de a hâmlasztâs az egészen más tészta. Nehogy kárt tegyél a bőrödön/ben.
2020. febr. 16. 10:58

Én nem tudom ki, hogy van ezzel, de én a bőrradírt sem szeretem és semmi ilyet, ami a bőrömet bizergálja. Nekem ezektől apró sebek lesznek az arcomon és utána hónapokig látszanak.


Nem régen kezdtem el használni ilyeneket, maszkokat, vettem arcbőr tisztító herkentyűt, és már be is fejeztem, amikor rájöttem, hogy mitől lettem szeplős...

2020. febr. 16. 10:57
De annyira durva,h én magamnak nem csináhatom szerinted?
2020. febr. 16. 10:43
Én használtam ilyet de csak kozmetikussal.
2020. febr. 16. 10:42

Sziasztok!


Sose csináltam még ilyet.Ilcsi hámlasztót és az előtta használandó pakolást néztem ki,de mindenhol pirossal figyelmeztetnek,hogy előtte kozmetikushoz elkell menni.

Én nem járok kozmetikushoz.Nem szeretem ha az arcomat csesztetik,ezért szeretném magam csinálni.

Valaki csinált már otthon ilyet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook