Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hallottatok olyan izzóról, amit ha égetünk és lekapcsoljuk akkor világít, mintha foszforeszkálna? fórum

Hallottatok olyan izzóról, amit ha égetünk és lekapcsoljuk akkor világít, mintha foszforeszkálna? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 16. 11:53

Ez olyan hogy amikor égetjük feltöltödik vagy mi és amikor lekapcsoljuk akkor halványan ég,de ez nem neon cső,ez egy kicsi égö,igen nem olcsó.

Tejespite: Kérlek ha tudsz nézz utánna

köszi

2010. nov. 16. 08:35
Lehet, h nem a kérésedre válaszook ezzel, de nekünk a konyhában a mosogató fölött egy neoncső van, ezer éve, ki nem állhatom mert hiába van eloltva, állandóan "látszik" azaz kissé foszforeszkál, a szerelő szerint ez ilyen és kész, mindegyik ezt teszi, már ki akartam cserélni, de nem kaptam akkorát, amiból ne látszana ki a szerelés nyoma. A másik: most vettünk egy olyan égőt, amit ha felgyújtunk, csak egy LED izzó ég, épp elegendő fényt adva h pl éjjel ne ess hasra ha felkelsz, és ha még1x feloltjuk (miközben már ég a LED) akkor pedig enerigatakarékos izzőként működik. Nagyon jó a referenciája, és nem is volt olcsó. Ha ez érdekel, jelezd, és utánanézek
2. J.B.
2010. nov. 15. 19:54
Én itthon láttam ilyet, olcsó, noname gyártmányú "energiatakarékos" égő volt. Az ilyet sürgősen kukázni kell.
2010. nov. 15. 15:19

Sziasztok,

Hallottatok olyan izzóról amit ha égetünk és lekapcsoljuk akkor világit mintha foszforeszkálna?Én külföldön láttam ilyent és nem tudom hogy hivják vagy lehet itt kapni-e aki tud segitsen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook