Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallottatok a Barátsággyűrűről? fórum

Hallottatok a Barátsággyűrűről? (beszélgetős fórum)

2009. jún. 28. 12:24

Köszönöm, hogy írtatok ilyen hamar, levélben kaptam meghívót, hogy regisztráljak, mert milyen nagyszerű dolog.

Mondjuk a gondolat valóban jónak tűnik, hogy azonos számmal van két gyűrű, és ki tudja a világ melyik részében találod meg a párját, ismeretség, barátság stb. kialakulhat valóban belőle.

Deeeee, amikor már pénzkereseti lehetőségről is beszéltek, akkor már gyanússá kezdett válni a dolog.

Ezért fordultam hozzátok, hátha Ti már ismeritek, és tudtok tájékoztatni, mert a honlapra regisztrálni kell, és csak akkor ad minden felvilágosítást.

Ezt én nem szeretném.

2009. jún. 28. 12:16
Beírtam a google-ba, a legelsőre katt, ez egy hirdetés, aminek a szövegében van egy honlapra mutató link......abból mindent megtudsz. Nekem érdekes volt. Az anyaga értékes szerintem, és maga a gyűrű tetszik akkor is, ha a "hatása" nem jön be..... Amúgy meg szép gomdolat volt ettől az ékszerésztől....szerintem.
2009. jún. 28. 11:58
most olvastam után, bocsi nekem nem az a világ barátságos zagyvaság van...egy egyszerű barátsággyűrű:) Amit te kérdezel,abban nem hiszek. most néztem utána a neten. ez a világ barátai egyesüljetek, vagy mi?
2009. jún. 28. 11:54
En baratsagkorol hallottam eddig csak, szerintem az is hulyeseg.
2009. jún. 28. 11:53
Nekem van barátsággyűrűm. Nemesacél. Kinézetre olyan mint egy jegygyűrű.Bizsuboltban lehet kapni, darabja 3-4 ezer környékén van.
2009. jún. 28. 11:47
nem hallottam, mi ez?
2009. jún. 28. 11:44
Hallottatok a Barátsággyűrűről, minden szépet írnak, de mivel megvásárolható a gyűrű,/árat nem találsz/ és keresetről is beszélnek, az a gyanúm átverés az egész.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook