Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halálfélelem fórum

Halálfélelem (beszélgetős fórum)

1 2 3
6. f8b9e782de (válaszként erre: 1. - Miyako Sama)
2009. aug. 25. 07:38

Szia!

Én is pánikbeteg vagyok,elég régóta.Nekem akkor van halálfélelmem leginkább amikor éppen rohamom van.De maga a halál gondolata is rémisztő számomra,inkább úgy vagyok vele nem gondolok ilyenre.

5. globus (válaszként erre: 1. - Miyako Sama)
2009. aug. 25. 07:38
De MIÉRT jut eszedbe? Ezt kellene kitalálni, ilyen korban szórakozni, barátkozni, boldognak lenni kellene. Vannak barátaid, elfoglaltságod?
2009. aug. 25. 07:38

Örünék, ha ez ilyen egyszerűen menne, h nem töprengek rajta.:) Nagyon igyekszem nem gondolni rá, de akár a tv-ben egy bejelentett haláleset láttán annyi... ettől meg csak nem vonhatom meg magam...

Köszönöm a tanácsot;)

3. kissnegabriella (válaszként erre: 1. - Miyako Sama)
2009. aug. 25. 07:34
Igen...sajnos kicsi lányunk különböző fóbiákkal él...
2009. aug. 25. 07:33
mégcsak 17 éves vagy........inkább örülj az életnek és ne ilyenen töprengj!!!!!
2009. aug. 25. 07:31

Szeretnék érdeklődni, hogy vannek-e akik pánikbetegségben élnek, és a pánikuk tárgya a halltól való félelem. Nekem sajnos ez nagy problélám, akárhányszor eszembe jut, rámjön a pánik és sírva fakadok, leginkább anyukám, vagy a barátom közelsége okozna megnyugvást, de soha nincsenek ott, mivel ha velük vagyok, akkor nem tör rám.

Nem nyughatok a gondolatól, hogy a halál az utazás az ismeretlenbe, az örök kárhozat és bűnhődés, a NEM lét, az önmegsemmisülés eljövetele.

Kértek, osszátok meg velem hasonló élményeiteket, és véleményeteket a témáról!

Előre is köszi.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook