Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halál? Elmenetel? Kinek mi... fórum

Halál? Elmenetel? Kinek mi... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Halál? Elmenetel? Kinek mi...

1 2 3 4
2009. aug. 1. 21:23

Köszönöm, hogy olvastátok és véleményt mondtatok a cikkről,

régebben nem volt ennyire misztifikálva a családtagok elvesztése, bár akkor még otthon hunyta le a szemét sok mindenki, ma már ugyanez kórházakban zajlik.

Bár így jobb a családnak, nem látni a szenvedéseket, és a végső elmúlást, de ugyanakkor félelmet is okoz sokaknál, pont emiatt.

2009. aug. 1. 21:16

Az én férjem 10 napja ment el.Végig vele voltam fogtam a kezét. Amikor már nem lélegzett, egy kicsi mosoly ült az arcára.ő már tudta megpihent és új élete lesz.Megnyugvás, hogy mások is hiszik.Nem kell félni a haláltól.A lélek örök.Mi ezért is a hamvasztást választottuk, együtt döntöttünk erről.

A 16 éves unoka egyedül akart vele maradni egy héttel a papa halála előtt. Elköszönt. És ma sem fél, mert szerette.A hiány az elviselhetetlen az itt maradtaknak.A fiatal is tudjon a halálról.

2009. aug. 1. 19:16
Jó volt olvasni ezt a cikket! Gratulálok.
2009. aug. 1. 19:04
Remek írás!
2009. aug. 1. 17:58

Kivételesen Tennis boy-jal értek egyet, legalábbis nagyjából :)


Egyébként meg: az írásod gyönyörű, köszönöm hogy elolvashattam Katinkaboszi!

2009. aug. 1. 16:47
Az emberi fogalomban mért halál nem létezik, mert a lélek örök sosem szűnik meg. Mikor befejeztük a földi pályafutást a lélek a testet itt hagyva tovább megy a következő ciklushoz ki ide ki oda a fejlettségétől függően és attól függően mit kell még tanulni tapasztalni. Ha úgymond meghal valaki elmegy egy magasabb sprituális világba és ott a lélek jó alaposan kialussza magát (földi számítás alapján úgy pár 100évről lehet szó) majd következik a tovább menetel mint ahogy fentebb is írtam.
2009. aug. 1. 16:42
Gratulálok! Szép.
2009. aug. 1. 16:16
Nagyon szép írás.
2009. aug. 1. 16:03
Halál? Elmenetel?
Ki hogy szereti, vagy hát éppen nem szereti ezt senki.
Hogy miért éppen erről írok?
A napokban az egyik barátnőm szorongva mesélte, hogy a kislánya tinikorba lépve, félni kezdett a haláltól, annak egyáltaláni mibenlététől, szóval úgy az eltávozástól.

Ugrás a teljes írásra: Halál? Elmenetel? Kinek mi...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook