Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halak jegyűek ti is úgy érzitek valami nincs rendjén .... fórum

Halak jegyűek ti is úgy érzitek valami nincs rendjén .... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
80. Rozinante (válaszként erre: 79. - Ephemerid)
2011. júl. 22. 09:12
Hát, nem úgy néz ki, hogy szebb lesz...Amúgy jó reggelt :)
2011. júl. 22. 08:50
Szép jó reggelt! Illetve szebbet...
78. bizsu67 (válaszként erre: 74. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 17:02
Hát jó úszkálást az új helyeden, Remélem a te vized lesz tényleg!
77. Rozinante (válaszként erre: 74. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 16:48
Hurrráááá!!! Gratulálok! :)
76. reload (válaszként erre: 73. - Bereve)
2011. júl. 21. 13:37
Meglátjuk... A nagyobbik lányom mérleg, mint én. Hát ég és föld a különbség a két gyerek között. Mind érdeklődésben, mind temperamentumban :)
75. reload (válaszként erre: 74. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 13:36
wooooow gartulations!!!!! :)))
2011. júl. 21. 13:23
Kiürült az akvárium? :D Megjártam a "halak útját", megvan a meló! :D Ennyit a pozitív hozzáállásról - mondta az örök pesszimista. Asszem most legszívesebben pilléket kergetnék a réten. :D
73. Bereve (válaszként erre: 24. - Reload)
2011. júl. 21. 13:15

Szüleim mind2en skorpiók, nővéremmel együtt halak vagyunk, és mind2en nagyon jó gyerkőcök voltunk, míg nem jött a kamaszkor!

Nővérem 4 éves lánykájára ismertem a leírásodban, pedig ő rák, szóval nem attól függ és elmúlik, nyugi!

2011. júl. 21. 11:48
Jó téma a munka ! Én például képtelen vagyok magamnak munkát találni. Jelenleg van három is de úgy hogy egyszer csak ott találtam magam .. Mindig várom az elismerést de vsak ritkán mondják hogy jó vagyok ,csak abból gondolom hogy jól csinálom hogy nem rugtak még ki sehonn mindíg én léptem. Viszont úgy érzem többet is tudnék még de képtelen vagyok tólni magam.
71. 54840f0fce (válaszként erre: 49. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 11:41
Ezzel én is így vagyok, na meg a bödületes intuicíó is adott személyiségemben, pedig én nyilas jegyében születtem:)
70. Rozinante (válaszként erre: 69. - Pahet a vadász)
2011. júl. 21. 11:37
Nagyon helyes. Jól fogod fel a dolgokat, és így is kell. Mindenesetre nagyon drukkolok Neked :)
69. Pahet a vadász (válaszként erre: 68. - Rozinante)
2011. júl. 21. 11:25

semmi baj :)

szerencsére gyakorlati időm bőven megvan :) az igaz h jó munkahelyet nehéz találni.. a mostanit is ezért hagytam ott.. ahol nem bánnak emberként veled és minden nap gyomorgörccsel mész be, annak sok értelme nincs.

egy percet sem vagyok elkeseredve :) mert ha minden kötél szakad, akkor a párom felvesz :) csak nyilván ez a mai gazdasági helyzetben egy plusz kiadás neki, főleg úgy hogy az építőipar haldoklik.

de mint eddig is, most is megoldunk mindent :)

68. Rozinante (válaszként erre: 67. - Pahet a vadász)
2011. júl. 21. 10:57

Hát igen, sajnos nagyon nehéz állást taláni. Még akkor is, ha valaki hátulról tol. Úgy van vele a munkáltatók nagy része, hogy megvan már az új ember, csak kötelező megjelentetni a szabad pozíciót. Remélem azért sikerül Neked :) Ha meg nem, akkor meg ne búsulj, találsz majd másikat. :)

Hányszor jártam én is úgy, te jó ég. És még úgysem "kellettem", hogy a rokonom magas pozícióban van...de hál'istennek a mostani munkahelyemen már lassan 2 éve itt vagyok. És ide is nagyon nagy szerencse kellett, hogy engem vegyenek fel. Tudod miért rám esett a választás? Ezt 1 éve mondta kb. a főnököm, akivel egyébként nagyon jól kijövök. Azért engem vettek fel, mert mind a két főnök anyuka, és tudják, hogy milyen nehéz egy fiatal pályakezdőnek elhelyezkedni, és mivel én voltam a jelentkezők közül a legfiatalabb, engem válaszottak, és remélik, hogy ezzel talán segíthetnek nekem gyakorlatot szerezni. Hiszen, ha megnézed, mindenhol 1-3 év szakmai gyakorlatot kérnek. De ha egy pályakezdő nem tud elhelyezkedni, hogy kapja meg a gyakorlatot? Sehogy. Mindegy, ez csak egy kis kitérő volt, bocsi. xD

67. Pahet a vadász (válaszként erre: 66. - Rozinante)
2011. júl. 21. 10:48

nos nem igazán jól... illetve én így érzem..és mint halacska, a megérzéseim általában, sőt túlnyomó többségeben helyesek.. nem csak érzések, megérzések is!

a lényeg h hátszéllel mentem, gyakorlatilag tutira, de úgy jöttem ki, hogy sztem mást szeretnének abba a pozícióba és helyre. A saját valakit.

66. Rozinante (válaszként erre: 64. - Pahet a vadász)
2011. júl. 21. 10:45
És neked hogy sikerült? :)
65. Rozinante (válaszként erre: 63. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 10:45
Húha, nagyon nagyon drukkolunk! Egy kalappal :)
64. Pahet a vadász (válaszként erre: 63. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 10:42

én éppen most jöttem onnan :)

sok sikert!

2011. júl. 21. 10:41
Na, én most megyek és elúszok egy állásinterjúra. Úgy érzem most sikerülni fog, pozitív érzéseket generált bennem ez a fórum. :P :D További jó csevegést. Még visszatérek... :D
2011. júl. 21. 10:38
Na, most annyira bele lovalltam magam, hogy utána kell néznem a különböző jegyűek tulajdonságainak. :D Csak az a bajom, hogy ahány oldal, annyi fajta dolgot írnak, és nem tudom, hogy melyik igaz és melyik nem. :D Lehet megkeresem azt, amelyik rólam ír, és akkor az tuti nyerő...vagy esetleg valami honlap-javaslat, ahol az igazat írják és nem csacskaságokat? :D
61. Pahet a vadász (válaszként erre: 60. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 10:38
igen :) egészen pontosan :)
60. Ephemerid (válaszként erre: 57. - Pahet a vadász)
2011. júl. 21. 10:34
Tipikus halak! "tökéletes összhangban az ellentétek" - ahogy egy ismerősöm mondta. :) türelmes, de ha megharagszik kő kövön nem marad - nem szereti a kupit, de nem rendmániás - szereti a társaságot, de néha jobb egyedül lógni hagyni.
59. Ephemerid (válaszként erre: 54. - Rozinante)
2011. júl. 21. 10:30
Emocionális egyéniség, máshogy látjuk a világot, mint valami álomkép. :)
58. Ephemerid (válaszként erre: 52. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 10:28

:) Sokkal inkább az érzéseinkre hallgatunk és azokon át érzékeljük a világot, a memórián is jobbára vizuális.

reload - a zene nem rossz ötlet, a későbbiekben lekötheti a lányod, ha érdekli. Szinte biztos vagyok benne, hogy valamilyen hangszeren való játszás érdekelni fogja és ez pozitívan hathat rá. :) Személyes tapasztalat.

2011. júl. 21. 10:27

Sziasztok lányok asszonyok :)

Én is halacska vagyok :)

Nyugodt, békés, tűrőképességem határtalan, de ha kiborít valami akkor robbanok... de annak sok idő kell...mármint a pohárnak h beteljen :) Ha szerelmes vagyok akkor nagyon, viszont ha már nem, akkor nem tudom visszaforgatni a dolgokat.. nem megy tovább... a végtelenségig szabály betartó, még a buszon is lyukasztok, ha nincs bérletem.. nem tűröm a rosszindulatot, és ha rólam olyat mondanak ami nem igaz... az igazságérzetem is nagyon nagy. A párom vízöntő, és tökéletesen kiegészítjük egymást, visszarángat a földre ha repülnék :) Viszont rengeteg sok mindenben hasonlítunk is! Ilyen a makacsság, önfejűség, precizitás, jó szándék, segítőkészség, családszeretet, stb stb.

A pénzzel nem nagyon tudok bánni, bár mostanában meg kellett tanulnom :)

Nagyon szeretek emberekkel foglalkozni, maximálisan társas lény vagyok :) Ezzel együtt szeretek elvonulni, kivonulni is... hogy mindenki hagyjon békén... ha valaki nem tetszik, vagy nem szimpatikus, azonnal látszik rajtam, mint ahogy minden más érzelem is. Nem tudok hazudni.Nem is akarok, nem is szoktam. A lelkiismeretemet követem minden esetben. A művészetek érdekelnek, művelem is. Rajzolok. ha valami érdekel, abba nagyon belerágom magam, viszont ha nem akkor ha kényszerítenek sem tudom megcsinálni. Nem szeretem a kuplerájt, de igazán pedáns sem vagyok. Az az átlag rendmániás csak :)

Mindenkivel megtalálom a hangot, teljesen mindegy öreg vagy fiatal, és milyen csoportba tartozik. Jó hallgatóság vagyok, nekem még az ismeretlen emberek is kiöntik a szívüket úgy hogy nem is kell kérdeznem. Mit mondjak még? :D

56. Rozinante (válaszként erre: 55. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 10:21
Oké, jó főzöcskézést :)
2011. júl. 21. 10:20

Valahol azt olvastam Hogy a halak " testbe zárt lélek"

És ez a lélek most megy és kaját csinál a lusti bikának és az igényes szűzecskéjének...

Majd késöbb jövök! :)

54. Rozinante (válaszként erre: 49. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 10:16
Pontosan. Neki nem számít az a kütyü, amit mondjuk tőlem kapott, igaz kint van a polcon, de neki sokkal többet jelent az, hogy Mire kapta, és Kitől. :) Nekem viszont a kettő együtt működik. Fontos a tárgy, és fontos a személy. Az alkalom nem számít, inkább az, hogy helyet foglal a polcon egy tárgy, aminek semmi haszna nincs, mégis tudom, hogy valaki gondolt rám. Ti, Halak, Nektek fontosabbak az érzelmek, az emlékek, mint maga a tárgy. Persze nem azt mondom, hogy nem örültök neki, csak egyszerűen Nektek nagyobb talán a lelki világotok, és könnyebben elfogadtok dolgokat. Jaj, nem tudom elmondani, hogy mire gondolok...:)
53. reload (válaszként erre: 49. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 10:14

Hűű de jó, hogy ezt írtad :)

A lánykám is nagyon ragaszkodik mindenhez, tárgyakhoz, emberekhez egyaránt. És olyan szinten észben és kézben tartja a dolgait, hogy mindig pontosan tudja mit hova tett le, minek hol a helye..stb. Nagyon jó a memóriája is, komplett meséket tud fejből szóról szóra pl.

52. bizsu67 (válaszként erre: 49. - Ephemerid)
2011. júl. 21. 10:14
Ez nagyon igaz rám is . És nálam ez a zenében csúcsosodik ki... Meghallok valamit és végem van ezer érzés tőr rám..
51. Ephemerid (válaszként erre: 48. - Bizsu67)
2011. júl. 21. 10:13
:D a Bika elképesztő fazon! De én nem azt mondanám rá, hogy lusta inkább olyan...Pató Pál felfogású... :)Amíg nem szorul rá vagy nem kényszerítik, addig nem nagyon tesz-vesz. :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook