Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halak jegyűek ti is úgy érzitek valami nincs rendjén .... fórum

Halak jegyűek ti is úgy érzitek valami nincs rendjén .... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
110. bizsu67
2011. júl. 28. 07:01
Egyébbként halacskák, hogy élitek meg most ezt a sok vizet ami ránk szakadt ? depresszió stb..?
109. bizsu67 (válaszként erre: 108. - Querocha)
2011. júl. 28. 07:00
A legkevesebb ember a vizöntő jegyben születt az a leg ritkább jegy , de utánna mindjárt a halak jönnek . belölünk sincs sok! De a két emlitett ismert szinészre gondolva ténylek halak lehetnek mert ha a pályájukat nézzük azért kijön hogy érzelmi alapon játszanak el valamit, és nem bevétel alapon (Na ezt most nem biztos hogy értitek).. :)
2011. júl. 27. 13:37
Ismeritek a Titok című könyvet/dokfilmet? Tudtátok h a szerzőnő, Rhonda Byrne is halak? márc. 12-én született. Amin meglepődtem, h Bruce Willis, sőt Chuck Norris is e jegy szülötte :)
107. bizsu67 (válaszként erre: 106. - Ephemerid)
2011. júl. 27. 11:08
Vagy , az őrületbe kergetem a többieket a túl részletekbe menő pepecseléssel! És már képtelek kivárni, akkor jön az a rész hogy túl lassú vagyok, de az alapos munkához idő kell . :)
106. Ephemerid (válaszként erre: 105. - Bizsu67)
2011. júl. 27. 09:15
:D:D ez ismerős... bár én annyira kapkodtam, hogy pizsinaci meg papucs volt a lábamon. Kiléptem a kapun, szerencsére 20 m után feltűnt, hogy nem stimmel valami. :D Néha elsiklok a "részletek" felett.
105. bizsu67
2011. júl. 27. 08:23
Egy kis ízelitő a hülye halakból: egy órával elöbb indultam el dolgozni... vissza jöttem, most írogatok...
104. bizsu67 (válaszként erre: 102. - Rozinante)
2011. júl. 27. 07:09
Én a külömbséget a Pl az anyagiakhoz való hozzá állásban látom. Én csapni valóan bánok a pénzel , jobb ha a közeléban sem vagyok 0 érzékem van az üzlethez, viszont van egy hal kollégám aki 9 évvel fiatalabb de 9X jobb anyagi helyzetben van és mind ő hozta össze. :) Nem mondanám töketlennek semmilyen téren.
103. bizsu67 (válaszként erre: 101. - Querocha)
2011. júl. 27. 07:04
Nekem volt hal pasim, és életem legnagyobb szerme is volt egyben. Állati jó srác volt ( külsöleg ) És ennek ellenére 23 évesen veszitette el az ártatlanságát általam. Hát ennyire töketlenek ,de ha egy karakán csajt találsz... A szex viszont fenomenális volt vele! Azért lett vége mert én is hallévén képtelenek voltunk döntéseket hozni , főleg érzelmi kérdésekben.
102. Rozinante (válaszként erre: 101. - Querocha)
2011. júl. 26. 17:33
Az biztos, hogy vagy óriási különbség van két Halak jegy szülötte között, vagy pedig óriási hasonlóság. :) Remélem megtalálod majd a párod :)
101. Querocha (válaszként erre: 100. - Rozinante)
2011. júl. 26. 13:52

Rólam is elmondható volt régebben, h nem voltam mindig elég tettrekész, és aktív. Annak aki változni ill. fejlődni akar, az élet rengeteg lehetőséget kínál fel, ebben biztos vok, magamból kiindulva.

Minden igyekezetem arra irányul, h pozitívan gondolkodjak, és élhető légkört teremtsek magam körül.

Viszont a halak jegy szülöttei között sok hasonlóságot, ugyanakkor nagy különbségeket lehet felfedezni.

"Ha azonban egy Halak férfinak van bátorsága szembesülni saját sebezhetőségével, és belátni, hogy ez összeegyeztethető a férfiasságával, akkor egy ritka személyiségtípussal találkozhatunk. Valószínűleg mindenki másnál közelebb áll a modern ember mítoszához." Ezt az nlcafé.hu-n találtam, és gyakolratilag ez teljesen igaz rám.

Remélem nekem is lesz alkalmam majd halak jegyű hölgyekkel ismerkednem.

2011. júl. 26. 10:41

Sziasztok! :)

Elmesélek nektek valamit. Egyszer régen az akkori barátnőimmel elmentünk egy családi napra. Volt ott egy sátor, ahol egy asztrológus tulajdonképpen jósolt. Igazából amikor bementem a nő azt kérdezte, hogy mikor születtem, órára pontosan. Akkor nem tudtam megmondani, csak valami rémlett, hogy anyu mit mondott, mikor születtem, így azt az időt mondtam (kiderült, hogy jól emlékeztem). Akkor azt mondta nekem a hölgy, hogy a kapcsolatomból (ami akkor volt egy Halak jegyű fiúval) én fogok kilépni, mert elegem lesz abból, hogy a fiú ilyen "mamlasz". És hogy nem ő az igazi számomra, stb. Akkor persze nem hittem neki, hiszen a rózsaszín felhő ott körözött a fejem felett. Rá egy évre kb. szétmentünk, én szakítottam, mert nem bírtam elviselni, hogy hogy lehet valaki ennyire tökfej. Sokszor sírtam a fiú miatt a kapcsolat alatt. Majdnem 2 évig voltunk "együtt", de úgy, hogy 1 év után fogta meg a kezem, nyilvánosan még akkor sem sűrűn. Szóval nem is volt ez olyan komoly kapcsolat. Mindegyis, azt akartam belőle kihozni, hogy most, amikor visszagondolok erre, nem tudom eldönteni, hogy véletlen volt az egész, vagy pedig a hölgy ezt előre tudta...?! Azóta persze megtaláltam a Nagy Őt, már több mint 3 éve vagyunk együtt, és aki szintén Halak jegyű. :D Ki érti ezt!? :)

99. Ephemerid (válaszként erre: 98. - Querocha)
2011. júl. 26. 10:17
Saját tapasztalatom szerint 2 halak nagyon jól megérti egymást. :)
2011. júl. 25. 16:08
Szerintetek összeillik egy párkapcsolatban 2 halak jegyű egymáshoz? Még soha nem volt halak jegyű barátnőm.
97. Querocha (válaszként erre: 95. - Júliusi)
2011. júl. 25. 16:05
De pl. a life.hu-n is van horoszkóp rovat, és ott is megtudhatod az aszcendensedet, továbbá h milyen egyéb állatövi jegyek tartoznak a Hold, a merkúr, mars és vénusz bolygóhoz. Szóval elég komplex, én is ott tudtam meg, h az aszcendensem skorpió.
2011. júl. 23. 19:46

A rák, skorpió és a halak a három vizjegy ( flegmatikus) ezért érzik e jegy szülöttei az azonosságot! CSak mindedgyiknél más a motivácios háttér, na és az asc !

ASC.: az a jegy ami épp felkelőben volt amikor születteél. A neten vannak olyan programok ahol megnézheted PL. Placidus program.

95. júliusi (válaszként erre: 88. - Bizsu67)
2011. júl. 23. 07:56
Nem tudom,mi az aszcendens,reggel 6óra 50 kor született...
94. júliusi (válaszként erre: 93. - Querocha)
2011. júl. 23. 07:55
Érdekes,én nem Halak,Rák vagyok,mégis érzékeny típus,és kis dolgokon is megbántódok, nagyon meg tudnak bántani...De már nemigen fogok változni,nem mai csirke vagyok.
2011. júl. 22. 21:17

Én is halak jegyű vok, aszcendensem pedig skorpió. Velem kapcsolatban is sokszor elhangzik az a "vád", h túlságosan is álmodozó, ábrándozó típus vok. Emocionális, érzékeny típus vok, de idén tavasszal elolvastam Osho Szerelem, szabadság, együttérzés című könyvét, és abban sok jó gondolat mellett van egy, ami nagyon szimpatikus számomra, ami Buddhától származik. Ez pedig az, h "Szeresd magad és figyelj, ma, holnap, mindig." És ezen jobban elgondolkozva, mostanra kevésbé vok érzékeny, inkább mosolygok azon, ha vki meg akar bántani. Egyszerűen nem jut el a tudatomig az ártó szándék, és persze nem haragszom arra az illetőre egyáltalán. Pedig régebben nagyon sokat szenvedtem, mindent a szívemre vettem, és sokan kihasználták ezt. Én most se értem ez meg mire volt jó.

Viszont más halak jegyűekkel még nem találkoztam, szívesen beszélgetnék ezen a fórumon hasonlóakkal.

92. reload (válaszként erre: 91. - Bizsu67)
2011. júl. 22. 14:26

Oh :S

Itt is feszegethetsz :)

2011. júl. 22. 14:20
csak azt tettem hogy megkérdeztem a klub gazditól hogy ki ő ? Nem a lakhelye neve cime érdekelt, gondoltam elmondja ,hogy saját magát kinek gondolja. Hát nem értett meg . :(
90. Rozinante (válaszként erre: 89. - Bizsu67)
2011. júl. 22. 12:12
Jaj, istenem. :) Szerintem ide jöhetsz érzelmi kérdéseket feszegetni. xD És ha be akarod bizonyítani, hogy van bajom (amikor nincs), vagy ellenállok, vagy azt mondom, hogy van, csakhogy hagyd abba. És akkor mindenki megnyugszik, jó? :P
2011. júl. 22. 12:10
Egy másik klubból szerintem most fognak kirugni, mert érzelmi kérdéseket merészelek feszegetni.. :( de hát hal vagyok , ha nincs bajod , én majd bebizonyitom hogy van :-)))
88. bizsu67 (válaszként erre: 83. - Júliusi)
2011. júl. 22. 12:07
a halak csak a nap jegye ,az is számit mi az aszcendense mi van még az 1.házában uralkodó bolygója, fényszögek... Ettől lesz mindenki más. Keressetek egy asztrológust , a halak intuitiv lehet pont ez fogja kizökkenteni az apátiából és lelkes alkotó ,de rendetlen művész leszzzz. Neked úgy is az számit hogy boldog legyen attól amit csinál! A halaknál ez a lényeg, ja és hogy szeressék....
87. Rozinante (válaszként erre: 86. - Ephemerid)
2011. júl. 22. 09:48
:)))
86. Ephemerid (válaszként erre: 83. - Júliusi)
2011. júl. 22. 09:38
Ismerős jellemzés. :D hát sokat változni már nem fog... :)
85. Rozinante (válaszként erre: 84. - Ephemerid)
2011. júl. 22. 09:36
Imádom én is a telet :) És nem utolsó sorban szép is, amikor mindent friss fehér hó borít...:)
84. Ephemerid (válaszként erre: 82. - Rozinante)
2011. júl. 22. 09:26
A telet valahogy jobban csipázom...nincs meleg, hó, ünnepek, hó, együtt a család, és persze esik a hó :D - ha esik...
83. júliusi (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2011. júl. 22. 09:24
Nekem a lányom Halak,és megfoghatatlan,különc,nehezen kiismerhető...Művészi hajlamai vannak,de néha hozzá se lehet szólni, mogorva,tőmondatokban felel,elég lusta,nem szereti a rendet.Azt hittem kinövi a kamaszkorral,de nem:) Már betöltötte a 18 at.
82. Rozinante (válaszként erre: 81. - Ephemerid)
2011. júl. 22. 09:23
Így van. Én szeretem...nézni...a házból. :D De utálom, hogy minden csupa latyak, a cipőm állandóan beázik...:S Na, talán lesz egy kis remény rá, hogy kisüt a nap...:)
2011. júl. 22. 09:20
Utálom a vizes időt, ...ez egy gonosz pára ez a viharkodás! :) de vígasztaljon a tudat, hogy örökké nem tarthat!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook