Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajproblémák fórum

Hajproblémák (beszélgetős fórum)


1 2
2008. jan. 14. 18:10
NEM NŐ A HAJAM!!! én már komolyan nem tudok mit csinálni magammal! járok vágatni, meg a hajkiegyenesítést is lecsökkentettem, van hajvégápolóm meg full speciális sampon-balzsam csomagom jó drágáért. de nagyon nem látok semmi hatást...vmi szuper gyors és hatékony szert keresek ami tényleg már többeknél bevállt! légyszi segítsetek egy olyan csajon, aki a szalagavatójára hosszú hajat szeretne!!!! (jelenleg vállig ér...épphogy mert begöndörödik) köccönöm előre is!
13. *hera* (válaszként erre: 11. - Fildi)
2008. jan. 1. 14:36
Hát nekem 1edül a vichy sampon jött be:)
12. Ferildi (válaszként erre: 11. - Fildi)
2008. jan. 1. 14:08
Évekkel ezelőtt használtam ilyen sampont,ha jól emlékszem alksebor volt a neve.Nem emlékszem már rá pontosan, a fodrászom mondta,hogy szeborreás fejbőrre kérjem a gyógyszertárban.1-2használat után már jobb volt.
11. Fildi
2007. dec. 31. 22:02
Tud valaki megoldást viszkető fejbörre? Sok mindent kipróbáltam, bőrgyógyász egyebek. Az állandó vakarástól sebes lesz a fejböröm.
2007. nov. 7. 22:08

Zsiros es hullo hajra van meg valami, amit erdemes kiprobalni: pumpas uvegbe aloe vera levet (rost nelkulit, tehat a gyogyszertari is megteszi) es keves arnika kivonatot rakni. Utobbi nem szuksegszeru, de hajnoveszto hatasu noveny az arnika. Ezzel fujkalnni a hajszalak tovet. Minimum 1 nappal tovabb fogjatok birni hajmosas nelkul, mint most.

Ha hazilag keszitetek ilyen dolgokat, ha hullik a haj, sokkal hatasosabb, mint a bolti keszitmenyek. Eleg megnezni az osszeteteluket, minimalis koffein vagy rozmaring kivonat van bennuk, az is az osszetevo lista kozepen vagy vegen. Ezert hatnak hosszu honapok alatt csak, ha ugyan hatnak.

2007. nov. 7. 17:37
Nem tudom mennyire zsírosodik tőle, de bocs, hogy ezt írom, de ha úgy is 2 naponta mosod...akkor érdemes kipróbálni. Nekem is vannak gondjaim már naggggyon régóta. Az enyém hullik, meg hullik és hullik évek óta, és mostmár újból nagyon hamar zsírosodik. Amíg szedtem a fogamzásgátlót kibírt zsírosodás nélkül lazán egy hetet is. Most meg 2naponta mosás.Így méginkább hullik ha gyakrabban mosom.
2007. nov. 6. 21:49
Oh, rendben. köszönöm a tanácsot! biztos, hogy ki fogom próbálni!
7. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 6. - Lilla16)
2007. nov. 6. 20:52
Nem fog jobban zsirosodni, en is ezt hasznalon hajmosasok elott. Kevesebb hajam is hullik, ugy veszem eszre, igaz en kevertem a ricinus olajba teafa- es rozmaring olajat.
2007. nov. 6. 20:37
Én is hallottam már erről a ricinus olajról. de attól nem fog még jobban zsírosodni a hajam? mert a gyógyszertárban ezt mondták...ezért kaptam Revalid kapszulát. az is állatólag hajnövekedést eredményez. na, nálam ez se jött be... most B6 vitamint szedek, mert a fodrászom azt mondta, ez segít...
2007. nov. 6. 18:33
Igaz, hogy már jó régen hallottam, de az egyik ismerősöm ricinussal dörzsölte be a haját, hogy nőjön. Nőtt!
2007. nov. 6. 16:08

Sziasztok! én 16 vagyok és kb 3 éve levágattam a hajamat, elég rövidre. aztán nőtt, nődögélt és kb egy két éve már semmit sem nő. vagyis nő, mert a festést látom, hogy nő let de hosszra semmit sem változik. ez azért van, mert nagyon törik. kb fél éve vettem hajkiegyenesítőt, jó sokat használtam, attól aztán rendesen tört, tudom. de amióta vágattam a végéből nem látok nagy változást...csak törik törtik és törik. pedig mostmár nem csinálok vele semmi károsat. eldontöttem a festést is abbahagyom, az egyenesítést is, csak nőne már meg!!! :'( nagyon szomorú vagyok miatta. most rendeltem vmi szupi hajerősító csomagot, és a hajszárítást is kihagyom ha lehet. fásülködni sem fésülködök sokat, viszont mosni 2 naponta muszáj!

tudtok nekem valahogy segíteni, h még gyorsabban nőjjön? (vmi házi receptre gondolnék itt, ami tényleg a növekedést és a regenerálódást segíti)

köszönöm előre is! üdv!

3. tataven (válaszként erre: 2. - Margareta51)
2007. jún. 24. 07:43

Szia Wiki segiteni szeretnék neked,nagyon ajánlom egy olasz hajgyogyászati termék családot ami nekem kiválóan megoldotta a haj problémámat.

A Medavita nevü hajgyogyászati termék.Megérdeklödtem Olaszországban is nagyon megvannak elégedve a termékkel.

Patikában megtaláltam és használt nekem.250 ml-es koncentrátum és fél évig elég volt.


Ciao tataven

2007. márc. 11. 16:06
Szia Wiki!egy egyszeru receptett mondok nyers tojassal mosad a hajad egy honap alatt rendbe jon.Ha igaz amit olvastam Szatmarnemetibe laksz fel tudsz hivni telefonon es el magyarazom.0262-317135
2007. febr. 11. 17:28
minden problemaval rendelkezek ami a hajt illeti,erosen hullik,korpasodik,es zsirosodik is,ismertek valami hazi modszert amivel ezeket orvosolni lehet
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook