Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhullás fekete hajfestéktől/szinezőtől? fórum

Hajhullás fekete hajfestéktől/szinezőtől? (beszélgetős fórum)


27. Marleine (válaszként erre: 26. - Sysy66)
2009. nov. 11. 19:33

Azzal a henna festékkel én is megjártam, ráadásul kettőt vetettek velem, monván hosszú a hajam, közben meg elég volt egy is. Sajnos későn vettem észre a csalást, de soha többé nem veszek olyat.

A szín szép volt amire festette a hajam, de nem akarom roncsolni.

26. sysy66 (válaszként erre: 25. - Marleine)
2009. nov. 11. 16:11

szia igen én midnig hennna porral szoktam amit itthon kell kifözni. a z a másik fajta amire az van irva hajfesték henna kivonattal nem ér semmit..az is tiszta méreg:S:(

egyszer volt szerencsém olyat venn.otthon észrevettem és rohantam visza a boltba h cseréljék ki porra:D

25. Marleine (válaszként erre: 24. - Sysy66)
2009. nov. 11. 15:13

Akkor jó:)

A hajhullást egyébként okozhatják a színezékek is, mert mindenféle fémsó van bennük.

Ha hennát választasz, akkor a poros verziót kérd, amit neked kell megcsinálni festéknek.

24. sysy66 (válaszként erre: 21. - Marleine)
2009. nov. 10. 21:08
igen ugyis ugy szoktam.minidg várni szoktam másfél honapot
23. sysy66 (válaszként erre: 22. - Bereckianamaria)
2009. nov. 10. 21:08

üdv.hála istennek az enyémben nincs ammonia. :D

és miért nem lehet akármilyen hajra tenni?

nekem régen volt..simán rátettem a kémiai festékkel kezelt hajamra..semmi gond nem volt

2009. nov. 10. 20:06
A henna hajfestek nem akkar milyen hajra jo.Viszont az a hajfestek amelyik amoniakot tartalmaz sokkal artalmasab.Sajat tapasztalatbol mondom mert igy maradtam en is hajnelkul; nagyon kell vigyazni mert egyik legerosebb hajfestek.
21. Marleine (válaszként erre: 17. - Sysy66)
2009. nov. 10. 19:58

Csak arra figyelj a hennával, hogy legalább 3 hetet várj a régi kémiai festés és a henna között!

Nehogy nagyobb kárt csinálj mint hasznot.

20. sysy66
2009. nov. 10. 16:15

tényleg melyik a jobb?a casting szinezo vagy ez a másik vmi color and shine szinezo a loreáltol

osszehasonlitottam egyik nap a kettot de ugyanazok az osszetevok vannak szerintem benne..kinek mi a tapasztalata?

19. sysy66 (válaszként erre: 18. - Majome22)
2009. nov. 10. 16:13

jéé

és melyik fajtával mert szinezbol is van egy pár

één casting fénylo feketékbol használom a kékes feketét

és csak másfél havonta ...

18. Majome22 (válaszként erre: 14. - Sysy66)
2009. nov. 10. 16:07
szinezővel csináltam, 4 éve kb. másfél évig festettem és hát tény, hogy ahogy megjelent egy kis lenövés én már pingáltam is... hát megszívtam :S
17. sysy66
2009. nov. 10. 13:58

értem:D igen nem is vagyok hive a drasztikus hajfestésnek

nem igazán hullik a hajam csak mint másnak is ilyenkor télen. azt hiszem várok egy honapot és rámegyek barna hennevál

mert én azt szereténm hogy oregkoromra is maradjon hajam mikor a tobbi csajnak már nem lesz:D:D:D

mert agyonhidrogénezték szokitették deuerolták stb

16. 5e48d37001 (válaszként erre: 14. - Sysy66)
2009. nov. 10. 12:46

Meg az sem mindegy,hogy milyen,hány százalékos a hydrogénperoxid mellé csomagolva.A sötét hajat 6%-ossal kell,a sötétszőkét,világosbarnát 9%ossal a szőkéket 12-vel.Ha sötét hajat 12%-ossal csinálnak akkor ég le az egész.

A castinghoz azt hiszem,3%-os van csomagolva,elvileg kimélő,lehet a hajad és a fejbőröd érzékeny a loreálra.

15. sysy66
2009. nov. 10. 12:41
meg én azt sem értem hogy van egy csomo szinésznő lp a gregor b, na o is évek ota feketére festi és k.va szép neki meg még sorolhatnám..akkor rájuk nem vonatkozik ez a hullási miééria?vagy ok esetleg olyan dolgokkal festetik a a hajukat a mi kereskedelmi forgalomban nem kaphato?szoval vmi elit termékekkel?:D
14. sysy66 (válaszként erre: 13. - Majome22)
2009. nov. 10. 12:39
és ez régen volt? hányszor festetted? mert szeritem egy festés azért nem vált ki ilyet,,vagy igen? mondjuk nem mindegy hogy szinezo vagy festék...
2009. nov. 10. 12:28
Én hülye még 17 évesen befestettem feketére a hajam és a derékig érő gyönyörű dús barna hajamból a festék miatt vékony szálú rövid lett :( egy életre megbántam :(
12. Marleine (válaszként erre: 10. - Sysy66)
2009. nov. 9. 21:32

Én barna hennát használok az nem ártott a hajamnak, sőt nagyon szép lett tőle.

Szerintem hennából nyugodtan használhatsz feketét.

11. sysy66
2009. nov. 9. 20:35
meg amikor hennáztam annyibol volt rossz hogy mikor szokitettem mert ugye szoke akartam lenni nem lett szép hanem narancssárga lett..nehéz szivatni és ha más szint akar az ember a fekete hennátol nagyon nehéz megszabadulni
10. sysy66 (válaszként erre: 9. - Marleine)
2009. nov. 9. 20:34

igen??

én is hennáztam régen. vorosre

és te ?feketére? attol nem hullik a haj?azt mondják attol is szokott,,mert mindegyik henna más az egyik a szárábol készul a másik más részébol a novénynek..

2009. nov. 9. 20:32
Nekem is tönkretette a hajam a fekete festék, én hennázok azóta.
2009. nov. 9. 20:31

Szerintem ez nemcsak a festéktől függ, hanem magától a hajtól is. Vagy nem tudom.

Egyébként én is most szeretnék megválni tőle. Fáj a szívem, de bebarnulok:)

7. sysy66 (válaszként erre: 3. - Sziszikeccs)
2009. nov. 9. 20:30
neked ténylleg nagyon szép dus hajad van.:D
2009. nov. 9. 20:30

de én még azon is gondolkodtam hogy azért látszik ugy hogy sokat hullik mert sotét és az feltuno

és más tok sok éve festi veele neki miért nem?ezt nem értem.:D

2009. nov. 9. 20:28
A fekte a leg allergénebb mert abban van a legtöbb pigment. Sok embernek hullik tőle és nagyon látványos. A sötétbarna hajfesték is feketének látszik, az viszont nem olyan súlyos már mint a fekete. Nekem is szokott hullani amikor fekete.
2009. nov. 9. 20:28

én az elsonél észrevettem utána nem.eddig 2szer volt szinezve castinggal. szoval ez ilyen 28 alk.alatt jon ki a hajbol.egyre világosodik

de én majd barnat szeretnék. nem tudom hogy fogom majd kivitelezni..szivatni semmiképp se az hundert procent!!:D

2009. nov. 9. 20:15
Én 9 éve színezem feketére a hajamat, semmi ilyesmit nem vettem észre.
2009. nov. 9. 20:13
Barátnőm festette feketére, úgy volt neki pár hónapig, de most "barnul" vissza, nagyon hullik a haja:( Nem ajánlott..
2009. nov. 9. 20:12
azokat várom ide akik ugy vették észre hogy hullott azota a hajuk hogy fekete hajfestékkel szinezovel vagy esetleg fekete hennával kezelték a hajukat. koszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook