Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hajfestéssel kapcsolatban fórum

Hajfestéssel kapcsolatban (beszélgetős fórum)

7. timuszika (válaszként erre: 5. - Csajszika890721)
2012. márc. 3. 15:41

:) akkor szerintem kérd ki fodrász tanácsát... nekem is sötétbarna az eredeti hajszinem de nem tetszett, mostmár bezzeg tetszene:)))

majd ird meg ha sikerül valamit kiokoskodnod erre a problémára, engem is érdekelne:)))

2012. márc. 3. 15:37
Azt amit írtál már hallottam máskor is, én nem tudom jó ötlet-e.
5. csajszika890721 (válaszként erre: 3. - Timuszika)
2012. márc. 3. 15:36
Szia! Képzeld nekem is így volt mint neked, de most meg már nem akar világosodni, sem kopni (ami lehet nem olyan rossz, hogy nem kopik, mert ha olyan szín lenne amit szeretnék, az biztos jó lenne ha nem kopna le vagy csak jó idő múlva. Egyébként a saját hajam is elégé sötét, tehát a lenövés sem igazán látszik. De akkor is szép barnát akarok! :-)
4. csajszika890721 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. márc. 3. 15:34
Köszönöm, most írtam neki privát üzenetet.
2012. márc. 3. 15:27

nekem is fekete a hajam, és sötétbarna festékkel festettem én is... mindig, amikor kimostam jött a festék színe, és kb. 2 hét után mindig sötétbarna lett a hajam:)

szerintem a festékek ilyenek... :) amúgy nekem azt tanácsolta a fodrászom, hogy mindig egy árnyalattal világosabb szint vegyek a kívántnál.. szerintetek?

2012. márc. 3. 15:23
Fórum - Fodrász vagyok segíthetek? (166. oldal) Nagual...
2012. márc. 3. 15:17
Sziasztok! Sötét barna hajam van vagyis pontosítanék, mert feketének néz ki, pedig sötét barna festékkel van festve. Szóval szeretnék igazi barnát, ami nem néz ki feketének, és ne legyen világos barna, meg ne legyen vörös árnyalata sem. Szóval, le kellene szívatni a hajam? Máshogy nem lehet megcsinálni(mert ugye én magamnak festem) de azt mondta egy ismerősöm, hogy vegyek 9es oxit és azzal keverjem ki, ahelyett ami benne van. És ez így működne? És akkor ugyanolyan árnyalatú festéket kellene venni mint eddig, vagy olyan barnát amit szeretnék, hogy olyan legyen? Én ehhez tök hülye vagyok, és nem akarom, hogy valami genya legyen a hajam, de nem is akarok ilyen sötét hajat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook