Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hajfestés terhesség alatt fórum

Hajfestés terhesség alatt (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 15. 17:30
Henna ;)
9. vov
2009. nov. 15. 17:26
Nekem pont ma kötötte kia a nőgyógyász, hogy tilos festetni, mert az ammónia káros a babára. De gondolom ammmóniamentessel lehet, nem?
2009. nov. 15. 17:25
Ammóniaszempontból ha le kell szívatni(Blanche-olni) a hajat,utána ne fesse a fodri csak színezze! Abban nincs ammónia,de világosabbra is tud festeni így. Ha meg mondjuk barnára festette,használjon tartós színezőt,de ezt a kismamaságon kívül is tudom ajánlani:)
2009. nov. 15. 17:25
Nem a hajfesték a káros, hanem a amit belélegzel a festékből. Ha meg tudod oldani, akkor nyitott ablaknál vagy ami még jobb, kint a szabadban fessétek a hajadat.
2009. nov. 15. 17:23

Sziasztok!fodrász vagyok tanultuk a suliban,hogy a vegyszerek gőze,ami nem jó,a fejbőrtől semmi nem "szívódik át" a magzatig!!!


A melírozás jobb,mert kevesebb festékkel jár.


A kismama bőre lehet allergiás a megváltozott hormonok miatt( mensi alatt sem ajánlatos festetni,dauerolni,mert más eredményt kaphatunk)

5. ancsyangel (válaszként erre: 1. - Pingvin82)
2009. nov. 15. 17:21

szia

én a loerálost használtam az illata is kellemes és befogni is nagyon szépen befogta a hajam és a kicsi fiamnak se ártott :)

2009. nov. 15. 17:20

Nekem 3 gyerkőcöm van,mind a 3 terhességem alatt2 havonta feketére lett festve a hajam.A gyerekeim köszönik szépen,jól vannak...

Szerintem nem kap senki magzata festékmérgezést annyi idő alatt,míg anyucija haján van a cucc.

De mindenki döntsön maga.

2009. nov. 15. 17:19

Szia!


Én úgy tudom, hogy nem a hajfestés konkrétan, ami káros, hanem a vegyszerek, amit belélegzel. Nekem is fodrász a barátnőm, nekem a szabadban festette, de akkor nyár volt. Ja, melíroztuk csak.

2009. nov. 15. 17:18

Szia!

A fodrásznőm szerint nem szabad festeni terhesség alatt.A melír más,mert az nem éri közvetlenül a bőrt.

2009. nov. 15. 17:15
Sziasztok! Tudtok ajánlani valami jó hajfestéket vagy inkább szinezőt,ami nem káros terhesség alatt?Találtak már fel olyat ami ammóniamentes? Köszi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook