Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfestéshez (barna színre) tudtok ajánlani jó festéket, ami feltölti a hajat, nem pedig szárítja? fórum

Hajfestéshez (barna színre) tudtok ajánlani jó festéket, ami feltölti a hajat, nem pedig szárítja? (tudásbázis kérdés)


7. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Kimeunbe)
2021. aug. 24. 10:14

A festéstől hosszabb távon tuti, hogy romlani fog a hajad minősége.


Ha van 1 jó fodrász, akiben megbízol, én őt javasolnám.


Nekem itthon a wella koleston perfect vált be, és matrix hajápoló termékeket használok hozzá, 6-8 hetente festek + havonta vágás. Nekem göndör hajam van, emiatt nagyon érzékeny, de itthon festem magamnak.

Elég sok idő mire kikísérletezed a hajadon a megfelelő árnyalatot festéket, de itt a neten már egész jó tippeket, tanácsokat lehet olvasni. Pl.: én már színezőket is bátran használok, kutyulgatok, egész jól belejöttem a dologba, mondjuk engem ez szórakoztat is.


A fodrászokban meg már nem bízom, annyi kókler, igénytelen van a piacon, és én is annyit csalódtam már -horror összegekért.

2021. aug. 23. 15:44
Ezer éve Palette rv6-tal festem a hajam, tökéletes, nekem. Az nem jelenti azt, hogy ez másnak is ugyanígy meg fog felelni.
2021. aug. 23. 15:33

Mindegyikünk haja más,nem mondhatom hogy ez vagy az a legjobb.Ha meg arra gondoltál,,a feltölti ,,fényesebbé teszi,,,,Valóban, festés után szép a haj,imádnivalóan sima fényes.DE hosszútávon azért nagyon jót nem tesz:))

Ennek ellenére festem én is:Loreal Preference használok nagyon jó a balzsam amit adnak hozzá kitart a kövi festésig:))

4. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Kimeunbe)
2021. aug. 23. 15:14
Casting a legjobb.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Kimeunbe)
2021. aug. 23. 15:03

Én rengeteg bolti festéket elhasználtam már, és még a szőke sem szárította, szerintem ettől nem kell tartanod.

Jelenleg a Garnier Naturalt használom, tök olcsó, gyönyörű színe van. Én a hennát kihagynám...

2. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - Kimeunbe)
2021. aug. 23. 14:34
Henna.
2021. aug. 23. 14:31
Szeretnem a sima barna hajam csokibarnara festeni, de felek hogy hullani fog- vagy megjobban kiszarad. Van olyan festek ami feltolti inkabb, fenyesebbe teszi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook