Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hahó Pécsiek! Senki nem Hoxázik? fórum

Hahó Pécsiek! Senki nem Hoxázik? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. okt. 24. 19:31

Vas megyéből költözök, 1 vagy másfél szobás lakás kéne, ami lehetőleg jó állapotú, bútorozott..és gázfűtéses. Munka meg valami eladói kéne, de nem élelemiszerboltba. Végzettségem van. Mellette meg fősulira járok.

Szerintem is szép város Pécs, remélem szeretni fogom...:)

Valami jó fittnesscenter van, és bioboltot merre találok...Naon egészségesen élek ugyanis:DD

:)

21. Lujza28 (válaszként erre: 20. - Dores09)
2008. okt. 24. 19:24

Szia!

Sajnos sem munkát, sem albérletet nem tudok, de nyitva tartom a fülemet!

Milyen munkát és lakást keresel? Honnan költözöl pécsre?

Egyébként szép város nagyon, én szeretek itt lakni!:)

2008. okt. 24. 18:53

sziasztok, én most fogok pécsre költözni...nem tud valaki egy jó albérletet?:)

és egy jó munkahelyet?:)

de minden más is érdekel...ami jó pécsen:)

19. Lujza28 (válaszként erre: 18. - 7229faecd4)
2008. okt. 24. 18:49

Igen, hétvégére ha jól emlékszem már csak 100 ft kilója! Nincs is messze a másik turijuktól!


Lehet tényleg az a titok hogy "sűrün" találkoztok!:)) De azért biztos hiányzik neked! Én nem tudom hogy bírnám ki!

Manapság mitől lehet meggazdagodni?:D:D Azt meg elhiszem hogy mosolyogva mész dolgozni! Igazi pótanyukájuk vagy!:)

Én az u.városi tesco mögötti üzemben dolgoztam. Jó volna visszamenni gyes után, nagyon szerettem ott dolgozni! Ha nem sikerül akkor talán az anyasági jön, és az mellett mindenképp keresek, 4 órásba lehet úgy is dolgozni!

Melyik suliba jártál? (általános, közép isk.)

2008. okt. 24. 18:31

Az az a hely, ahol hétvégére olcsóbb a ruha, ugye? Na, majd egyszer elnézek oda.

A távkapcsolatot már megszoktam mert a 4 és fél évből 3at távkapcsolatban éltünk eddig le. Lehet ez a titka. :):):) Volt, hogy ő Londonban élt, én meg itthon, de aztán érettségi utáni nap már a repülőn ültem és kiköltöztem én is. :)

Igen, a N.L. utca kertvárosban van.

A mi csoportunkban a legkisebb most múlt 2 éves. De a bölcsiben, azt hiszem jelenleg 11 hónapos a legkisebb, ha jól emlékszem. Imádom a munkám! Szerencsér vagyok, hogy azt csinálhatom, amit szeretek. Igaz, ebből nem fogok meggazdagodni, de legalább mosolyogva megyek dolgozni. Keressen a férfi! :D Csak vicceltem... :)

Amúgy babysitterkedem néha szabadidőmben. Kis zsebpénz pluszban. :)

Te hol voltál cukrász?

Meddig tervezed, hogy otthon maradsz?

17. Lujza28 (válaszként erre: 16. - 7229faecd4)
2008. okt. 24. 18:21

Ja, így már értem!

Mekkora a legkisebb gyerkőc most a bölcsiben? Szép szakmád van, jó lehet gyerekekkel foglalkozni!:)

Most nem vagyok képben, merre van a Németh L. út?

Kertvárosban?


Gondolom nehéz lehet távol a párodtól! Hétvégéken hazajár azért?

A bálás turiban is találtam a nagyfiamnak olyan farmert amin a cimke is rajta volt! Oda is érdemes hétfőn menni, persze csak ha az ember kibírja ami néha ott van! Volt olyan hogy majdnem belelöktek a dobozba a ruhák közé annyian voltak! Én szerda-csütörtök környékén szoktam inkább menni, és akkor is ki lehet fogni jó dolgokat!

2008. okt. 24. 18:09

Picit drágább, de nagyon-nagyon jó cuccokat lehet találni a hét elején. Volt hogy úgy vettem 1990-ért egy márkás farmert, hogy még rajta volt az eredeti cimke. A bálásba még nem néztem be, de azt is dícsérik, majd bekukkantok oda is. Ebben a turiban vállfán vannak a ruhák és be vannak árazva.

Nem tervezünk még 4-5 évig babát. Én egyenlőre szerződéssel dolgozom, szóval amíg státuszt nem kapok és nem biztos az állásom, addig nem mennék gyesre. Meg egyenlőre a szüleimmel lakunk vagy néha az ő szüleinél. Plusz, őt Pestre rendelték rendőrnek és csak jövőre kerül haza... Szóval majd. Addig kiélem magam a bölcsiben! :)

15. Lujza28 (válaszként erre: 14. - 7229faecd4)
2008. okt. 24. 17:58

Az nem drágább mint a bálás? Én úgy hallottam hogy ami ott megmarad azt viszik át a másikba, és ott azért olcsóbb. Ott kilóra adják, vagy be van árazva?

A citrom utcában már elég rég jártam, majd elnézek arra is!:)

Hát hamarosan majd biztos neked is lesz kinek vásárolni ott!:) Még nem tervezitek a közeljövőben a babát?

Málomban lakott egy barátnőm!:) Mi 2000-ben költöztünk ide, előtte mi is kertvárosban laktunk.

2008. okt. 24. 17:47

Én Kertvárosban (Málomban) lakom.

Én is a Nagy Lajos kir. u.-i turiba szoktam járni, az autóbuszbégállomás mellett, ami régen háztartási bolt volt.

Most nyílt egy új turi csak gyerekeknek a Citrom utcában. Érdemes benézned. Én még csak a kirakatig jutottam el, sajna még nem kell onnan semmi... :S

13. Lujza28 (válaszként erre: 10. - 7229faecd4)
2008. okt. 24. 17:40

Bocsi, itt vagyok csak átjött a húgom a kislányával.

Én 29 éves vagyok 3 fiam van, akiket imádok!:)

Most gyeden vagyok a picivel aki 9 hónapos. A párommal 9 éve vagyunk házasok, és 14 éve vagyunk együtt. A szakmám cukrász. Mi uránvárosban lakunk. Ti merrefelé? Turiba szoktam járni, legtöbbször az angol turiba a Nagy Lajos király utcában. Ott nagyon jó dolgokat szoktam a srácoknak találni! Te hová szoktál járni?

2008. okt. 24. 16:15
Mindjárt válaszolok én is, akadt egy kis dolgom, de jövök!!
2008. okt. 24. 15:43
l.=László (akart lenni)
2008. okt. 24. 15:42

21 éves vagyok, tavasszal végeztem a főiskolán és most a Németh l. utcai bölcsiben vagyok gondozónéni. Párommal 4 lassan 4 és fél éve vagyunk együtt (ő rendőr). Már én is nagyon szeretnék családot alapítani, de reálisan kell gondolkodnom. Még saját lakásunk sincs. Szóval most spórolok, gyűjtök, készülődöm a nagy etűs ÉLET-re. :) Imádok olvasni, gyermekverseket gyűjten, kiskutyámat nevelni, vezetni, búvárkodni és legújabban hoxa-zni:)

Meséljetek ti is magatokról! Merre fele laktok Pécsen, mit dolgoztok,mit szerettek csinálni... stb.

Ja, és szoktatok turkálóba járni?

Ha igen, hová?

9. Lujza28 (válaszként erre: 8. - 7229faecd4)
2008. okt. 24. 15:28

Szia!


Hát nem nehéz függőnek lenni, én is naponta többször benézek ide, ha a csemetéim engedik!

Mesélj magadról ha van kedved!

2008. okt. 24. 15:25

Sziasztok!


Én is pécsi vagyok, ma regisztráltam. :)

Nagyon-nagyon tetszik ez a honlap. Lehet függő leszek! :)

7. Lujza28 (válaszként erre: 6. - 9c8432d068)
2008. okt. 24. 15:22

Sziasztok!


Most találtam rátok!

Már kerestem régebben én is olyan topicot ahol pécsiekkel beszélgethetnék, de elég kihalt volt mindegyik.


Én is szinte minden nap Hoxázok, úgyhogy biztos vannak még rajtunk kívül is Pécsiek!

Én szívesen beszélgetek!

6. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 62ffba3b4b)
2008. okt. 15. 13:05

Én csak most bukkantam rá,hogy pécsieket keresel.

Igen passzív mindenki a vonalon, láttad , az én kérésemre sem válaszolt senki sem,Téged kivéve.

Nem létezik,hogy csak mi ketten Hoxázunk ekkora városban.

Inkább a közöny lehet a dolgok nyitja.

5. 62ffba3b4b (válaszként erre: 4. - Andita1)
2008. okt. 14. 21:50
Köszönöm, nagyon aranyos vagy:)))
2008. okt. 14. 21:24
Óóó! Hát ebben sajna nem tudok segíteni, de holnap beszélek édesanyámmal (pécsi), és holnap este megírom hogy ő mit mondott.
3. 62ffba3b4b (válaszként erre: 2. - Andita1)
2008. okt. 14. 20:36

Szia!

Végre valaki.. :))) Kristálygombát keresek, és azért pécsiektől kunyerálnék, mert túl messzire nem tudnék elmenni érte.

2008. okt. 14. 20:24
Én 3 éve nem vagyok pécsi, de előtte végig az voltam. Miben kéne segíteni, hátha tudok.
2008. okt. 14. 20:20
Segítséget kértem, de senki nem válaszol. Végignéztem az összes pécsi fórumot, mind halott... Hova lettetek???
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook