Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hahó Pécsiek! Senki nem Hoxázik? fórum

Hahó Pécsiek! Senki nem Hoxázik? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. dec. 11. 12:46
Én is most akadtam erre az oldalra, pécsi vagyok ,itt is születtem. Égervölgy mellett lakom.
2008. dec. 11. 09:13

Sziasztok pécsiek!


Sehol senki?? Hová tűntetek?


Üdv Myrthil köztünk!:) Mesélj magadról kicsit!

2008. dec. 9. 21:17
Én ugyan csak félig vagyok az, de itt vagyok! :-)
49. Lujza28 (válaszként erre: 47. - 79c4a8a7a1)
2008. nov. 18. 21:53

Szia encsibébi!

Örülök hogy lassan idetalálnak a pécsiek!:)

Írj kicsit magadról ha gondolod!

Én 29 éves vagyok, 3 fiú anyukája, jelenleg gyeden vagyok a legkisebbel itthon.

Sokat vagyok itt a hoxán, persze ha a srácaim engedik!:)

48. Lujza28 (válaszként erre: 46. - 62ffba3b4b)
2008. nov. 18. 21:50

Szia!:)

Semmi baj, nekem sem mindig van időm, vagy szabad kezem:)) írni, megértelek!

Nagyon örülök hogy sikerült munkát találni!! És milyen hamar! Gratulálok!:DD

Szabad tudni milyen területen találtál? Azért ha időd engedi, gyere ám!:)

2008. nov. 18. 17:25
Itt is egy!
46. 62ffba3b4b (válaszként erre: 45. - Lujza28)
2008. nov. 18. 17:19

Szia Lujza!:)

Én vagyok, de csak ritkán. Szerencsére nem sok időm van, mert találtam munkát!!!!!:))) Nagyon jólesik, hogy emlékszel rám, pedig legutóbb jól "itthagytalak". Kérlek ne haragudj érte, teljesen depis hangulatom volt.

2008. nov. 18. 09:16

Sziasztok!:)


Sehol senki mostanában? Megint eltűntek a pécsiek?:(


Pufika hogy vagy? Állás ügyben van valami?


Dores albérlet sikerült?

44. 9c8432d068 (válaszként erre: 42. - 7229faecd4)
2008. nov. 7. 12:43
Talán a vásárban??????
43. 62ffba3b4b (válaszként erre: 42. - 7229faecd4)
2008. nov. 7. 08:29
Kakaóval töltött kaláccsal még nem találkoztam, csak olyannal, aminek a tésztájában van kakaó. Sajnálom, de nem tudok segíteni. Azaz csak annyit, hogy amelyik kisboltba gyakran jársz, ott kérdezd meg az eladót, hogy nem tudna-e rendelni.
2008. nov. 6. 19:52

Sziasztok Pécsiek!


Egy furi kérdés: nem tudjátok melyik pékségben lehet kapni friss kakaós töltelékű kalácsot? Én mindenhol csak diósat vagy mákosat találok.

Segítsetek! :)

41. 9c8432d068 (válaszként erre: 30. - 62ffba3b4b)
2008. nov. 4. 18:47

Én is úgy látom,hogy kezdenek a pécsiek előbújni.

Igaz,egy idő óta nem néztem be ide,most is csak véletlenül,és teljesen meglepődtem a sok beíráson.

Ezért hát sziasztok,én is örülök Nektek.

40. Lujza28 (válaszként erre: 39. - Lujza28)
2008. okt. 30. 15:54
! gyerek = 4 gyerek:) bocsi
39. Lujza28 (válaszként erre: 38. - 62ffba3b4b)
2008. okt. 30. 15:49

Nagyon kedves tőled, köszönöm!!:))

Jaj nem tervezünk többet! Vagyis én nem, apa még szeretne kislányt is! Bár mind a három fiúnál lányt vártunk, nem sikerült én már többet nem próbálkozom!:) Úgy látszik nekünk nem jön össze! De nem baj, már megemésztettem, imádom őket!:) ! gyerek már sok lenne szerintem! Főleg a mai világban!:S

A nagy 9 éves a középső 4 éves a pici 9 hónapos!

Most szünet van, úgyhogy "kicsit" le vagyok strapálva tőlük!:D

Fiad mekkora? Nős? Vagy még keresi az igazit?:D

38. 62ffba3b4b (válaszként erre: 37. - Lujza28)
2008. okt. 30. 15:40

Közel 2 éve. Az egészben az a legmegrázóbb számomra, hogy még sohasem küldtek el munkahelyről, mindig én jöttem el. De majd megemésztem ezt is, hisz ez a mai világ erről szól, hogy megszünnek a munkahelyek. Köszönöm az együttérzést, de nem akarom tovább rongálni a hangulatot, megteszi ezt helyettem a mai időjárás is.

Megnéztem az adatlapodat, és levagyok nyűgözve a gyönyörű gyermekeid láttán! :))) Én már akár nagymama is lehetnék a koromnál fogva, de a fiam nem siet megörvendeztetni unokával, pedig imádom a gyerekeket. Mennyi idősek? Remélem, terveztek még 1-2 babát, mert érdemes lenne!! Igazán jól sikerült fiúk..:))))

37. Lujza28 (válaszként erre: 36. - 62ffba3b4b)
2008. okt. 30. 14:57

Sajnálom!:((

Hát ez nehéz dolog! Sajnos másik munkát meg elég nehéz találni! Én már most félek ettől, mert ugyan még gyeden vagyok, de mi lesz ha lejár?:(

Gondolom akkor most állásügyben kell rohangáljál! Régóta dolgoztál ott?

36. 62ffba3b4b (válaszként erre: 35. - Lujza28)
2008. okt. 30. 14:09

Szia Lujza28, én itt vagyok.

Csak ma szomorú vagyok, mert holnaptól nincs állásom. :(((

Élelmiszer boltban dolgoztam, és ma közölte velem a főnököm, hogy nem tudja fizetni a bérünket és a járulékokat, ezért lapát... De azért nem haragszom rá, mert nagyon normális volt, sajnálkozott, és azt mondta hogy semmi baja nem volt velem, csak éppen anyagi csőd fenyegeti.

Hát ez van, és eléggé magam alatt vagyok. A párom még nem ért haza, neki még nem tudtam elmondani, és most jó volt kicsit "kibeszélni" magamból.

35. Lujza28 (válaszként erre: 34. - Dores09)
2008. okt. 30. 10:14

Szia!


Jobban vagy már? Sikerült az albérlet?


Fogszabályozás ügyben nem tudok segíteni sajnos.

Én magán fogorvoshoz járok, biztos nála is van fogszabályozás, de nem tudok semmit róla.

Gondolom bármelyik felnőtt fogorvosnál érdeklődhetsz ez ügyben!


Többiek merre vagytok?

2008. okt. 27. 20:41

megint én..na az albi nem sikerült, mert totál lebetegedtem...szóval tolódik a dolog egy-két napot....vááááá

nem baj....

még egy kérdés..

nem tud valaki egy jó, de nem drága fogszabályozó rendelőt? félbe van a fogszabályzásom, még 4-3 hónap lenne hátra...

kösziiiii...

szép estét mindenkinek..

2008. okt. 25. 19:19

Köszönöm mindenkinek a segítséget, néztem az iwiwen is lakást, és más honlapon is egyenlőre 2 van, amit hétfőn mehetek megnézni. De addig még gyarapodhat.:)

Szeretnék elsejével költözni, remélem sikerül. A munkát meg majd ha már ott lakok. Már naon várom, remélem meghozza a szerencsém az új kezdet.

Az Árkádot tudom hol van, és az egyik albi pont ott is lenne a közelbe. Na majd látjuk...

Köszi mégegyszer mindent, és lehet még kell majd a segítség az eligazodásban is, majd ha már ott leszek...

2008. okt. 25. 16:08

Sziasztok!


De jó hogy gyarapodtunk!!:)

Azért lassan csak idetalálnak a pécsiek!:))


Meséljetek magatokról ha van kedvetek! Én sokat vagyok itt, ha rögtön nem válaszolok, akkor épp a srácaim elszólítanak, vagy kitúrnak innen, de ahogy tudok írok vissza!:)

31. 6b94deaef4 (válaszként erre: 30. - 62ffba3b4b)
2008. okt. 25. 09:36
:)és vannak még páran...
2008. okt. 25. 09:34
Sziasztok! Hát mégiscsak vannak pécsi Hoxások! De örülök Nektek.. :))))
29. 6b94deaef4 (válaszként erre: 28. - 6b94deaef4)
2008. okt. 25. 09:33
oké, visszaolvastam és már képben vagyok :D
2008. okt. 25. 09:30

sziasztok Pécsiek:)


Lujza melyik cukrászüzembe dolgozol?

27. 62ffba3b4b (válaszként erre: 22. - Dores09)
2008. okt. 25. 09:28

Szia dores09!

Lakásügyileg sajnos nem tudok segíteni, de álláskeresésileg /:)))/ adhatok tippeket. Sajnos semmi konkrét, de 1-2 oldal, ahol nézelődhetsz.

www.baranyajob.hu

http--internet.afsz.hu-engine.aspxpage=allas...

no és az iwiw-en is van időnként álláshírdetés.

Mikor költözöl?

26. Lujza28 (válaszként erre: 24. - 7229faecd4)
2008. okt. 24. 23:03

A lottó az jó ötlet, bár szerencsém csak egyszer volt egy hármassal! De talán egyszer bejöhet!:))

Cukrász üzem!:) Sütiket, tortákat készítettünk!:)

Ez a szakmám!

A szakmát a kereskedelmibe tanultam ki, általánosba meg az Istenkúti iskolába jártam! Ismered? Nagyon jó suli volt, életem legszebb iskolás éveit töltöttem el ott, nagyon sajnáltam mikor bezárták!


Az ötleted az Árkádról munka ügyben, nagyon jó! Igazad van, ott mindig keresnek valamelyik üzletbe eladót! Érdemes próbálkozni!

2008. okt. 24. 21:32

Dores, azt javaslom neked, hogy az iwiwen keress kiadó lakást. Munkát meg legkönnyebben az Árkádban találsz, mindig van min. 1 bolt, ahova eladót keresnek. Sok edzőterem van, biztos beleakadsz egy párba. Igen, az Árkádban van biobolt.

Bizti, hogy imádni fogod Pécset!!!! :)

És továbbra is várunk majd ebben a fórumban. :)

24. 7229faecd4 (válaszként erre: 19. - Lujza28)
2008. okt. 24. 21:27

Hát igen, hiányzik eléggé, de tudom, hogy már csak pár hónap és akkor már együtt leszünk végleg. Amúgy meg sűrűn jár haza.

Milyen üzemben dolgoztál? Mit gyártanak ott?

Hát nem hiszem, h legális úton meg lehet gazdagodni manapság... :(

Marad a lottó... :D

Én 1.-4.-ig a Nevelési Központba jártam, 5.-érettségiig az Árpád Fejedelem Gimnáziumba (8 osztályos), és a Pte Illyés Gyula Főiskolán végeztem csecsemő-és kisgyermeknevelő- gondozó szakon.

Te hova jártál suliba?

23. Lujza28 (válaszként erre: 22. - Dores09)
2008. okt. 24. 21:11

Oké, ha hallok valamit akkor szólok!


Fittness terem elég sok van, mindenfelé lehet találni. Brill fittnessről tudok, a sportcsarnokban van, ode a tesóm járt, neki tetszett, én igazából nem vagyok otthon a témában! Amerre én lakom, itt a környéken is kb 2-3 terem van, úgyhogy a városban biztos fogsz kedvedre valót találni!

Biobolt most nem ugrik be merre van, de tuti van abból is pár üzlet! Szerintem az Árkádban van, de javítson ki valaki ha tévednék!:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook