Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha van következő élet, abban bárcsak megtalálnám azt a... fórum

Ha van következő élet, abban bárcsak megtalálnám azt a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. Tunde44 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 20. 14:36
Értem. jól tetted ha kitörtél.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 619c7cae97)
jan. 20. 13:51
Nem mondod? 🤣🤣🤣
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Tunde44)
jan. 20. 11:21

Eü. baja volt, ami az esküvő után derült ki. Aztán nem is érdekelte a téma igazán, én küzdöttem.

Ő meg csak élősködni akart rajtam, aztán vérig sértődött, amikor kitörtem, mint malac az ólból.

jan. 20. 10:48
Nincs reinkarnáció.
11. lolita2112 (válaszként erre: 9. - Egnisz)
jan. 20. 10:48
nagyon igazad van!egyetertek veled!
10. Tunde44 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 20. 10:19
Szia.Köszönöm. Sajnálom.Megkérdezhetem miért nem lehetett? A férjed nem akarta? sajnálom hogy mindenért téged hibáztatott. Örülök hogy van egy fiad azért :) Akkor nem volt családcentrikus ugye? Hátha jobb lesz tényleg következő életedbe. Nekem meg hála Istennek lett egy drága jó férjem aki elfogadott/elfogad szeretett/szeret már 24. éve. Kinek mi a keresztje feladata,karmája sorsa stb.. ki hogy mondja hiszi.
jan. 20. 08:55
Viszont próbálok nem azon keseregni, ami nincs, hanem örülni annak, ami van. Lehetne sokkal rosszabb is.
8. Egnisz (válaszként erre: 7. - Globus)
jan. 20. 08:53

Szerintem van amikor már sajnos késő.

Hiába van 3 gyerekem, nyüzsgő ünnepek talán sosem lesznek, pedig nem panaszkodhatok, mert unokám is van. A párommal meg hiába van összesen 5 gyerekünk és 4 unokánk, nem olyan, mintha közös lenne. Közös gyerek már nem opció.

7. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 20. 05:42
Nem tudom, hány éves vagy, de ha rég váltál el, onnantól térfeleden pattog a labda. Nem kerestél? Talán ha sok gyerek már nem is, társad meg lehetne. Soha nem késő megkapnod, ha vágysz valamire!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Tunde44)
jan. 19. 21:55

Nagyon sajnálom.


Én szülhettem volna bármennyit, de a férjem miatt nem lehetett.

Elváltunk rég, a nyomorult minden bajáért, hiányosságáért, tehetségtelenségéért engem hibáztatott.

Egy gyerekem van, orvosi bravúr. Ő egy csoda, bolondulok érte. Közel tökéletesre sikerült. 🥰 Lehetne belőle több is.

Már sosem tudom meg, milyen a 2. vagy 3. gyerek, szerető férj, családi kirándulások, nyüzsgő ünnepek, stb. Ez az opció már elillant.

Persze tudom, hogy lehetne rosszabb is. Sokkal rosszabb is.

jan. 19. 19:02
Nem minden arany ami fénylik.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Enissa)
jan. 19. 18:48

Helyes fiatal szülők, cuki gyerekek, anyagi jólét. Minden adott, ha nem buták nem cseszik el. Plusz látszik, hogy a szülők imádják egymást.


20+ évesen én is helyes voltam. Mégsem találtam az igazi páromat, akivel közös terveink lehettek volna, nem csak nyerészkedni akart volna a családomon.

jan. 19. 16:15
Az a boldogság nem biztos, hogy valós.
jan. 19. 16:14
Sajnálom,bár nem tudom a körülményeidet. Én is remélem hogy a következő életemben ha lesz,egészségesebb leszek és szülhetek gyerekeket. Nálunk az én betegségem miatt nem lett...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook