Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha van egy heted hogy bombajól nézz ki(nem súlyilag) mihez kezdenél? fórum

Ha van egy heted hogy bombajól nézz ki(nem súlyilag) mihez kezdenél? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 28. 00:43
fodrász, kenceficék, torna, ruhák stb... :)))
2008. dec. 27. 23:55
Szep lenne, ha 1 hetre lenne hozza szuksegem :D
2008. dec. 27. 22:09
kozmetikus, manikűr, pedikűr, sok folyadék és alvás, no buli. ennyi:-)
11. supin (válaszként erre: 10. - 1247d35ab8)
2008. dec. 25. 19:10
Igen!!!!!
2008. dec. 25. 10:32
Sok pihenés, sok folyadék, stresszmentesség:), fodrász, kozmetikus, szauna, masszőr, otthoni arc-és hajpakolások, pedikűr, manikűr, jógázás, szójatermékek fogyasztása.
2008. dec. 25. 10:30
azért a felsorolt dolgok mellé beférne minden nap egy kis sport is.... pár nap pont elég, hogy az izmokat lesokkoljad, felesleges vizet leizzad és kifeszűljön a bőröd.
2008. dec. 25. 10:22
Pénztárca függő, de szerintem mindenki számára elérhető.Először masszőr, aztán egy kiadós alvás, majd hosszú séta a levegőn! Következik a szauna, majd soli.Aztán kozmetika, manikür és végül a fodrász egy új formájú vagy színű frizurával. Ezt egy évben egyszer végig csinálom.Tavasszal! A férjem számára is szinte megújúlok!Ez a külső megváltozás belső vidám változással is jár, ami jót tesz minden kapcsolatnak!
7. pmjudit (válaszként erre: 6. - Alliteracio)
2008. dec. 19. 14:36
Én is ezt tenném.
2008. dec. 19. 10:37

Fodrász, manikűr, kozmetikus....

Persze, anyagi helyzettől függ....én nem biztos, hogy mindháromhoz eljutnék, de egy remekül belőtt új frizura szerintem csodát tehet!!

A többiben pedig egyetértek az előttem hozzászólókkal!

5. McKenzi (válaszként erre: 4. - Ec63a7fc29)
2008. ápr. 6. 19:48
ugyanez :) Sűrűn járnék erobikra mert az nemcsak formába hoz, de lelkileg is jót tesz!
2008. ápr. 6. 19:37

Ha lenne egy hetem magamra, nagyon sokat aludnék. Hihtetlenül ki tudnak simulni a ráncok...


Kezdeném egy kozmetikussal, fodrásszal, s minden nap futnék ( egyre többet), vagy bicajoznék.


Aztán elmennék vásárolni ruhákat, cipőket, s átgondolva összeállítanék egy jó kis ruhatárat.


Barátokat hívnék, s ki tudja...


Élvezném...:))

3. alexcheca (válaszként erre: 2. - Rosewood)
2007. júl. 28. 17:40
Hasonló a szitu:) köszi a tippeket:)
2007. júl. 28. 13:27

Azt nem írtad, hogy mik a lehetőségek, mármint anyagilag, hiszen nagyban függ tőle..Ezért írom azokat a dolgokat, amikre van is reális lehetőségem ahhoz, hogy jól nézzek ki egy hét alatt.

De a kérdés nagyon jó!

Arra gondolok, amikor készülem a 15 éves osztálytalálkozónkra, és mindent beleadtam, hogy a legjobbat hozzam ki magamból..A szürke kisegér, akire emlékeztek..nagy lencséjű 4 dioptriás szemüveggel, pattanásokkal, elöl deszka hátul léc 14 évesként.. Mi lett ebből? NŐ. Hadd lepődjenek meg! :)

És amit gyorsan tettem: (két hetem volt mondjuk, de ez nem oszt nem szoroz..)


-nem mentem nagykezelésre, mert az rontott volna helyzeten

-ellenben mecsináltattam a szemöldökömet

elmentem kétszer szoliba, hogy szebb legyen a problémás bőröm

-nem ettem vacsorát, hogy laposabb legyen a hasam

-a legbombasztikusabb szerkómat vettem fel 8jóóó, ehhez vettem új kiegészítőket)

-bombajól smikeltem

-fantasztikusan jól éreztem magam a bőrömben a társaság miatt

-és máris, nem attól néztem ki bombajól (mondták, és a képek is erről tanúskodnak :))), hogy erre gyúrtam, hanem belülről jött. Egy hét ide vagy oda ..:)

2007. júl. 28. 12:16
Ha van egy heted hogy bombajól nézz ki(nem súlyilag) mihez kezdenél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook