Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha teljesen egészséges férfi szed potencianövelőt (kiváncsiságból milyen a hatása), abból lehet baj? Fog menni nélküle is, ha abahagyja? fórum

Ha teljesen egészséges férfi szed potencianövelőt (kiváncsiságból milyen a hatása), abból lehet baj? Fog menni nélküle is, ha abahagyja? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
46. 6a062297d0 (válaszként erre: 34. - 274c9996b8)
2008. szept. 14. 16:21
Elég érdekes párkapcsolatod lehet, ha így jellemzed!
45. 274c9996b8 (válaszként erre: 44. - K.né)
2008. szept. 14. 16:20
Lehetseges , hogy igazad van ? ! Mindenesetre elegge veszjoslonak latom a helyzetet , anyos-meny - kontra ! ? Mert pl anyos - vej jobban muködik , ugyan miert ?
44. K.né
2008. szept. 14. 15:46

Talán egy kis féltékenység mindkét részről. Az anyuka félti a fiát és apróságok rosszul esnek (esetleg jobban ízlik a párja levese, mint az anyukájáé, vagy vannak dolgok amiket ő csinált eddig, de már átveszi a meny tőle), azt érezheti, hogy nincs már rá szükség. És a meny részéről ha esetleg hallja, hogy "anyukám nem így szokta" vagy túl gyakran jár át az anyós. A lány érezheti, hogy ellenőrizgeti az anyósa, és esetleg nem tartja méltónak a fiához.

Apró félreértések, és persze az ismerősök riogatása...

Ó köszönöm szépen :-)

43. 274c9996b8 (válaszként erre: 42. - K.né)
2008. szept. 14. 15:33

Irtam mar hogy milyen okos vagy ! Elfogadnalak menyemnek.... DDD

Mint olvashatjuk az anyos-topikokban, elegge lehangolo .....

Nehez megmondani mi valthatja ki az ellensegeskedeseket ? ! Mert az anyosok meg eddig NEM nyitottak topikot ?

42. K.né
2008. szept. 14. 15:24
Nem csak az anyóson. Egy kapcsolathoz 2 ember kell. Nem csak a párkapcsolatról beszélek. Hogy várhatok el valamit, amit én nem nyújtok? Ha azt akarom, hogy tiszteljen, nekem is azt kell tennem: tisztelni őt. Ha látja az anyós, hogy a gyermeke boldog, megkap mindent, akkor nem fog ferde szemmel nézni a menyére. vagy igen?
2008. szept. 14. 15:16
Na ,latod minden anyosjelölt ilyen szeretne lenni !!Ezt garantalom , nyugodtan kerdezz meg , barmelyik anyost ill anyosjelöltet ! Viszont sokmindenen mulik NEM csak az anyoson,szerintem.
40. K.né
2008. szept. 14. 14:55
Egy rossz szavam nem lehet rá. Végtelenül kedves, segítőkész, és ÉRZEM hogy szeret. Semmi nem illik rá az anyós viccekből.
2008. szept. 14. 14:18

A gyerekeim 30 körul vannak !/közbe elfelejtettem hogy biza , mar anyos vagyok !... DDD... mert a lanyon , mar masodszor van ferjnel,fius anyuka az anyosa , igy aztan,nem problema mentes neki!Viszont , ha tulsagossan otthon erzi magat a lanyom akkor szepen hazakuldi!/

A fiam eddig 2-menyjelöltet mutatott be , de vege lett ezeknek a kalandoknak , mert nagyon sok erdeklödesi köre van a fiamnak , es nem turi a szabadsagkorlatozast!....DDD

Hogy milyen anyos leszek 1-menynek , azt meglatjuk ? Sokminden mulik a szimpatian,szerintem.

Neked milyen anyosod van ??....DDD

38. K.né
2008. szept. 14. 13:57
Próbálj olyan anyós lenni, mint amilyet te szerettél volna kapni. Mennyi idősek a gyerekeid?
37. 274c9996b8 (válaszként erre: 35. - 274c9996b8)
2008. szept. 14. 13:27

hi,hi....... fogalmam nincs milyen anyos leszek ? !

Az teny , hogy NEM szolok bele a sracaim eletebe ! Viszont ez nem segit , mert mindent kinyomoznak,megereznek aztan rakerdeznek ! Es akkor mit valaszol az ember ? !/amikor megmondja a gyerek hogy , pontossan mi a velemenyed ! hi,hi../

36. K.né (válaszként erre: 35. - 274c9996b8)
2008. szept. 14. 13:21
Jajajaj... :-) Csak nem a rosszabbik fajta anyós leszel? :-D
35. 274c9996b8 (válaszként erre: 33. - K.né)
2008. szept. 14. 10:22

A "bologatasoddal!" idönkent azt ersz el , amit csak akarsz.... DDD...../regi tapasztalat./

Igen örök NAGY gyerekek a ferfiak ! Talan ezert feltik öket az edesanyjuk olyan nagyon ! Az en fiam meg szoloban van , azok utan amiket olvas az ember itt a hoxan a menyek irasaibol , bizony aggodalommal lesem , mi lessz ha , majd a fiam is hazassagi tervekkel all elem ? Mifele perszona lessz a "kivalasztottja" ?..... DDD

34. 274c9996b8 (válaszként erre: 32. - 6a062297d0)
2008. szept. 14. 10:16
Sokkal veszelyessebb falkaban elek mint a farkasok !!! Megpedig EMBER-FALKABAN ! AHOL MINT TUDJUK MINDEN LEHETSEGES !.....DDDD.... amiert a jambor farkas irulna,pirulna es szegyelne magat....
33. K.né (válaszként erre: 30. - 274c9996b8)
2008. szept. 13. 18:06

Igen, én is tapasztaltam, hogy sokszor arra vágynak, hogy megsimogassuk a fejüket és elrendezzük a dolgokat helyettük.

Hogy okos lennék? Nem tudom. Az biztos, hogy szeretek a dolgok végére járni és meghallgatni minden véleményt. Nem biztos, hogy csak nekem lehet igazam. És el is tudom ismerni ha nincs. Mindig is határozott elképzelésem volt a párkapcsolatról és úgy általában az emberi kapcsolatokról. Nem elnyomni kell a másikat, hanem hagyni kiteljesedni. Persze addig, amig reális talajon próbálja. Ilyenkor kell az őszinteség: nem azzal segítek, ha bólogatok és hagyom a vesztébe rohanni, hanem szólok akkor is , ha nem tetszik. Vagy nem?

32. 6a062297d0 (válaszként erre: 12. - 274c9996b8)
2008. szept. 13. 17:55

Hatalmi pozíció???

Hé, ez nem az állatvilág, és gondolom te nem valami farkasfalkában élsz. Mert ez a kifejezés ott megállja a helyét, de egy párkapcsolatban véleményem szerint nem.

31. 274c9996b8 (válaszként erre: 28. - K.né)
2008. szept. 13. 17:39
Valtozni ? ! Nem valtoznak ! Csak veszhelyzetben es akkor is csak ideig ,oraig....DDD
30. 274c9996b8 (válaszként erre: 26. - K.né)
2008. szept. 13. 17:37

Te olyan okos vagy , hogy neked NEM kell tanacs ! Barcsak en lettem volna ilyen okos fiatalabb koromban ? !

De , mondjuk azt , ne vard hogy fel fog nöni ! Valahogy , mindvegig megmaradnak a fiuk , nagy gyerekeknek ! Es neked anyukanak,anyanak,szeretönek,baratnak kell lenned.

29. K.né (válaszként erre: 27. - A1baa7edcc)
2008. szept. 13. 17:04
Okés. :-) Csak eszembe jutott, hogy mi van ha... De utána olvastam pár dolognak, és kevésbé aggódok.
28. K.né
2008. szept. 13. 17:01
Ja a hallgatásom oka: például sokadszor szétdobált ruha, vagy piszkos ruhában az ágyra mászni, vagy ilyesmi. Nem mindig szólok érte, mert ezek apróságok, amelyek miatt minden nap lehetne veszekedni, de miért? Változni csak ideig-óráig tud, utána elfelejti. De ha baszogatom, akkor veszekedést generálok egy idő után. Inkább rávezetem, vagy ráveszem, hogy segítsen összepakolni-takarítani, így ő bosszankodik, hogy itt is egy elhagyott büdös zokni, ott egy gatya...
27. a1baa7edcc (válaszként erre: 26. - K.né)
2008. szept. 13. 17:00
Akkor ne izgulj, nelkule is fog menni neki :)
26. K.né
2008. szept. 13. 16:56

Az volt írva a tájékoztatóba, hogy gyógyszernek nem minősül, és a prosztata egészséges működéséhez szükséges vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmazza, és hogy ez nem helyettesíti a szakorvos által felírt gyógyszert. Magyarul: nem orvosolja az impotenciát, csak hozzásegít a nagyobb teherbíráshoz az élet minden területén. Tehát nem kifejezetten erős potencianövelő. A gyógyszertáros ajánlotta, azt mondta, hogy ha komoly gondok vannak, akkor ez nem segít. Ez csak pluszt ad.


Solyom: általában én vezetem őt, és nem fordítva. Pedig néha vágynék rá, hogy tipikusan nő lehessek, akinek nincs gondja semmire csak a háztartásra, és a férj mindent elrendez. De talán jobb ez így. Kettőnk közül én vagyok a reálisabb, optimistább, kitartóbb. Én is sokszor hallgattam már: van amikor nem kell szólni és nincs min összekapni. Ezt én is tudom. A fontos dolgokban kell őszintének lenni mindkét félnek, mint például: pénz, gyerek, szexualitás, karrier és így tovább. A szexualitás nem a legfontosabb dolog, de nagyon fontos, persze egészséges mértékben. És mindkét félnek. Nem hiszem el, hogy a nőnek nem fontos. Hiszen az nem jó ha csak adunk de nem kapunk. Csak egy nőnek nem ez a központi témája, mint a férfiak többségének. Nálunk: Jó anya és feleség vagyok? Náluk: vajon férfinak tart? És az a férfi, aki mindig tud... Ez a különbség a 2 nem között.

25. a1baa7edcc (válaszként erre: 23. - K.né)
2008. szept. 13. 16:33

A ferjed fiatal, ha ennyire fontos neki, novenyi alapanyagu szereket szedjen, ginseng, maca.. stb.

Errol a szerrol nem talaltam neten semmit, igy azt sem, hogy milyen alapanyagu.

2008. szept. 13. 16:30
Az öszinteseg miatt , mar sok embert lenyakaztak ! Neha , JOBB halgatni es nem kimondani dolgokat !/az MAS , hogy TE elvarod az öszinteseget./AZ NEM BAJ , HA TE "VEZETED" A PARODAT!Viszont azt kerdöjelezd , meg hogy Ö hova akar vezetni Teged ?.....DDD
23. K.né
2008. szept. 13. 16:22
Eddig nem volt még gond az őszinteséggel. Én nagyra értékelem ha az velem. Akkor is ha esetleg nem esik jól amit mond. Mert magamtól nem tudhatok mindent, ki kell hogy mondja ha valami nem klappol, vagy máshogy szeretné. És ugyanez fordítva is működik. Így "neveltük" egymást. Az nem baj ha vezetjük a másikat, vagy igen?
22. K.né
2008. szept. 13. 16:20
Potencial
2008. szept. 13. 15:46
Mit szed?
2008. szept. 13. 15:31

Na , naaaaa ... hogy PLETYKASSAK ! Csak nem ismerik el , ferfi tarsasagban masrol sem megy a szöveg mint a NÖK, nök es a szex , na es a munkajuk./persze , ha megvannak bizonyosodva rola , hogy NINCS a közelben NÖ....DDD/

Nagy tapintattal,kedvesseggel szerintem szepen megtudod nyugtatni az idegeit ! Aztan lassan arra is ra fogsz jönni , hogy NEM mindeg jo az öszinteseg ! Viszont amit nem mond ki az ember , az NEM hazugsag , nem ?

19. K.né (válaszként erre: 18. - 274c9996b8)
2008. szept. 13. 15:19
Jaj ez nem gond nálunk. Nem sorozatos. Talán vagy 2szer fordult elő eddig. előtte is utána is minden oké. Csak hallotta az egyik munkatársától, hogy ő szedi és jobban bírja... Hát igen, méghogy a nők a pletykásak... A férfiak is legalább annyira szeretnek traccsolni. És hát most ez van. Mert nekem volt már olyan, hogy nem igazán volt úgy kedvem, de nem hagytam őt "ellátatlanul" és ezért ő szarul érezte magát annál a pár esetnél, amikor nem ment neki és én akartam volna. De úgy látszik hiába mondtam hogy nem gond...
18. 274c9996b8 (válaszként erre: 17. - K.né)
2008. szept. 13. 15:08
Hat , nem tudom mi fekszik legjobban a Te parodnak ? A lenyeg itt azon van , hogy NE vegye eszre azt hogy TE igenis kimelni akarod ÖT ! Mert ugyebar a sperma VER ! 1-1-szeretkezes alkalmaval ilyenforman "vert!" veszit a pasi, ezert faradtak 1-kemeny ejszaka utan ! Viszont , ha sokat dolgozik elmegy oda a keszlete , hogy ugymondjam. Masszoval keptelen annyit termelni , hogy mindenre eleg legyen ! Olyan forman hogy , az egeszsege ne , sinylene meg , nem ? De , gondolom ez az allapot CSAK ideiglenes , nalatok ?
17. K.né
2008. szept. 13. 14:41

:-) FURFANG: "Á szivem, talán hagyjuk abba ezt a bogyószedést, mert olyan csődör lettél, hogy nem bírom szusszal és rosszul érzem magam ha nem tudok neked örömet okozni. Mert te tettre kész vagy mindig, de én nem mindig bírom a strapát..."

Valahogy így? :-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook