Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha teljesen egészséges férfi szed potencianövelőt (kiváncsiságból milyen a hatása), abból lehet baj? Fog menni nélküle is, ha abahagyja? fórum

Ha teljesen egészséges férfi szed potencianövelőt (kiváncsiságból milyen a hatása), abból lehet baj? Fog menni nélküle is, ha abahagyja? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. ápr. 23. 02:09
Poti novi de aranyos.Mèg soha nem probàltam. Viszont miota ismerem a pàrom minden nap bulizunk, nèha egymàs utàn tobbszor is. Remèlem nem szed poti novit( nincs o betum, semmi veszocske semmi pont, nem magyar billentyuzetrol irok)de azèrt egyszer kiprobàlnàm. Ugye az alkohol csokkenti a hatàsàt?Mi a neve ennek a poti novinek?
75. K.né (válaszként erre: 74. - F4ca57e54f)
2008. okt. 17. 16:46
Köszi :-) Balázs lett a becses neve :-D
2008. okt. 11. 16:08

Gratulálok a Picihez! :) "Utánad néztem" :)))

Mi lett a Picur neve?:)

73. K.né (válaszként erre: 72. - 274c9996b8)
2008. szept. 16. 19:27
2 nap múlva :-D
72. 274c9996b8 (válaszként erre: 71. - K.né)
2008. szept. 16. 18:40
Igazan gratulalok :) Mikor ?
71. K.né
2008. szept. 16. 18:39
Ne aggódj az is meg fog történni és babusgathatod az unokát/unokákat. Nálunk anyósomék vannak lázban: a picurom lesz az első unoka :-)
70. 274c9996b8 (válaszként erre: 69. - K.né)
2008. szept. 16. 11:16
Biza tudom hogy , van mindeg valaki/valakik a lathataron ! Nagyon is csajozik , csak nala max 2-honap 1-lanynak a palyafutasa ! /kiveve az a 2-ttö akiket bemutatot, azok hosszabb kapcsolatok voltak./ Es , hat szivrepesdve varom/varnam/ hogy vegre lehorgonyozzon es unoka is legyen mar a lathataron.... DDD
69. K.né (válaszként erre: 68. - 274c9996b8)
2008. szept. 15. 21:48
A bor is éretten jó, a kapcsolat is. Meg kell érnie a nagy találkozásra. Ameddig ő nem biztos benne, addig nem viszi haza. De nem tudhatod, hogy nincs-e valaki a láthatáron. Nem idős még. Majd 10 év múlva aggódj... :-) És az sem mellékes, hogy kevés a normális lány. Na jó ez a fiúkra is igaz. A mai emberi kapcsolatokat sajnos javarészt a felületesség jellemzi. Egy kis digi-dugi az jöhet, de a mélyebb dolgok nem. És a komoly dolgokhoz (házasság-gyerek) egyre idősebb korban látnak hozzá a nők is és a férfiak is. Vannak kivételek persze (például én :-D)...
68. 274c9996b8 (válaszként erre: 67. - K.né)
2008. szept. 15. 21:40

Ezzel az irasoddal is egyetertek ! Nagyon okos vagy !

A fiammal kapcsolatban , hat meglatjuk ? Nem sieti el a dolgokat az biztos :)

67. K.né (válaszként erre: 66. - 274c9996b8)
2008. szept. 15. 21:35

Nálam mindenki egyenlőnek indul. Mindenki értékes, kedves és rendes. Aztán idővel kiderül, hogy megérdemlik-e a pozitív hozzáállásomat. ;-) Ezzel azt akartam mondani, hogy soha nem hallgatok a pletykákra és másokra: magam akarom megtapasztalni, kivel is van dolgom és megérdemli-e a barátságom vagy legalábbis a jó viszonyt. Szerintem mindenkinek így kellene tennie és kevesebb feszültség és félreértés lenne.

Ha megtalálja, hazaviszi. Ez biztos. :-D

66. 274c9996b8 (válaszként erre: 65. - K.né)
2008. szept. 15. 21:26

Nem hinnem hogy , megengedne ? ! Hiszen 30-eves es eddig meg csak 2-lanyt mutatott be ..... DDD

Remeljuk hogy , ugy van ahogy irod ? Mert , en szeretek egyenlö lenni.

65. K.né (válaszként erre: 62. - 274c9996b8)
2008. szept. 15. 21:11

Csak úgy írtam, hogy megengedhetjük magunknak. Nem hiszem hogy itt bárkinek bármi joga lenne, szerintem itt mindenki egyenrangú. Egyedül Hoxának vannak jogai. Vagy nem?

Remélem hogy a fiad is rátalál a megfelelő társra. A te feladatod, hogy támogasd. :-)

64. K.né (válaszként erre: 63. - Ef49c624d0)
2008. szept. 15. 21:08
De félnie nem kell semmitől, ezt ő is tudja. :-) Egyszerűen férfi hiúság. Szerintem... És nem az én étvágyam miatt van ez, hanem mindkettőnknek nagy az étvágya... Minden téren... :-)
2008. szept. 15. 18:37
Vettem a fáradságot és visszaolvastam.Lenne egy "bugyuta" kérdésem...;) Arra még nem gondoltál,hogy nagyon a kedvedben akar járni és Ő úgy érzi,ez Neki már "sok"?Nem "okoskodom",csak egy kérdés volt.Lehet,hogy úgy érzi,ez Neki nem fog menni rendszeresen és ezért "félelmében" ezt a módszert választotta.Fogalmam sincs,csak találgatok...
62. 274c9996b8 (válaszként erre: 61. - K.né)
2008. szept. 15. 16:20

Nem csak itt , nagyon okossan irsz es valaszolsz,megallapitasz stb.... ebböl gondolom, hogy nem sieted el a dönteseidet,velemenyeidet es ez nagyon jo szerintem.

Hat , remelem összejön a fiamnak , olyan forman hogy , mindenki elegedett lessz ! ? / a vejem meg , nem panaszkodott eddig ... D/

Nem tudom hogy van , ha az ember forumot indit , mifele jogaink vannak ? Meg eddig nem inditottam

1-et sem , de gondolom hogy ,megengedett a kisiklas , mert sok helyen mar regen nem a felvetett tema a TEMA ! ?

Kulönben hogy all a TEMA ? Kitalaltad a "helyes" hozzaallast ? !

61. K.né (válaszként erre: 60. - 274c9996b8)
2008. szept. 15. 16:03

Kedves tőled :-) Máshol is olvastál vagy az itteni eszmecserénkből gondolod?

Te sem leszel rossz anyós :-D

Hja, a nép... Talán mivel én indítottam, megengedhetünk némi kisiklást... Vagy nem?

60. 274c9996b8 (válaszként erre: 59. - K.né)
2008. szept. 15. 16:00

Szerintem Te jo kislany vagy minden elethelyzetben . Ahogy olvasgatlak csak ezt tudom leszurni !

De , mit gondolsz ? Talan kisse elkanyarodtunk a forumod temajatol , ami szerintem nem baj ! De , mit szol a nep ?.... DDD

59. K.né (válaszként erre: 58. - 274c9996b8)
2008. szept. 15. 15:55
Akkor legyek jó kislány? :-D
58. 274c9996b8 (válaszként erre: 57. - K.né)
2008. szept. 15. 15:23

Egyalltalan nem biztos hogy helyes , ha az ember nem szol bele ? ! Mert megkaptam mar azt a gyerekeimtöl hogy , miert nem mondtam , hogy , ha tudtam ?

Barmiröl is legyen szo , nem biztos hogy , az ember helyessen dönt , csak azert mert felnött !/akar ferfi,akar nö.../

Az en anyam ugyanilyen , nem szolt bele a dolgaimba ! Elmondta hogy mi az ami jo , es mi az ami kevesbe jo ! De , nem igen befolyasolt , attol sokkal okossabb !

Igen a huvös viselkedes , ami nalam velem szuletett , sokkal komolyabb mint a vitatkozos ! Ezert nem ajanlatos ezt az oldalamat megismerni.... DDD

57. K.né
2008. szept. 15. 15:02

Mert sokszor csak utólag gondolkozik az ember. Ha előre tudna gondolkozni, akkor nem lenne soha vita és feszültség. De egy-egy sértés után lila-köd, és az emberi rossz tulajdonságok közé tartozik többek között a bosszúszomj is. Vagyis visszaüt, de csak utólag gondolja, hogy nem kellett volna, mert nem csak kettejükről szól a dolog. A fiúnak pedig rossz, mert szereti az anyját is, mert világra hozta, sokat tett érte, etc..., de szereti a párját is, mert megfogta, elbűvölte, stb... És nagyon sokszor követünk el olyan hibát, hogy választásra szólítunk fel valakit, vagy sarokba szorítjuk, hogy "Ugye te is így gondolod?" Most szegény ha nem helyesel, akkor elárulja aki kérdezte, ha pedig helyesel, akkor azt árulja el, aki nincs ott. Nehéz dolog, az biztos.

Mondod, hogy nem szólsz bele. Helyes. Egy felnőtt férfinak már tudnia kell a dolgokat eldönteni egyedül. Ha nem dönt jól, abból tanul. de mindig nem lehet fogni a kezét. Pedig egy anya óvni szeretné. Mert akárhány éves, neki akkor is a kicsi fia. De gondolkozz el, te mennyire hallgattál fiatal korodban a szülőkre? Visszagondolva ma már egyet értesz. De akkor te akartad megtapasztalni. nem így van?

Ja és a hűvös stílus ütősebb mint a veszekedős. :-)

56. 274c9996b8 (válaszként erre: 55. - K.né)
2008. szept. 15. 14:40

Ez igy van , es ez, az amit a szulö el akar kerulni ! Nincs az a szulö aki tudatossan rosszat akar a gyermekenek , akar fiu ,akar lany az a gyermek.

De , sajnos sokszor nem megy , ugyan miert ?

55. K.né
2008. szept. 15. 14:17
Anyós-meny párbajból a fiú kerül ki vesztesen. Szerintem. Mert amíg a 2 hölgy magával és egymással van elfoglalva, addig a fiú őrlődik, mert mindkét oldalról azt hallja, hogy a másik ilyen meg olyan.
2008. szept. 15. 13:50

Abban megint , csak igazat adok neked hogy , nem itt kellene askalodni ! Viszont itt askalodik nehany meny , es nem is akarhogy ? En ebböl indulok ki , hogy ha itt ilyen hangnemben irnak ! ? Milyen es mennyivel rosszabb lehet az a bizonyos kapcsolat ?

Mint irtam En NEM szolok bele a gyerekeim ugyeibe ! Csendben vagyok meg akkor is , ha kerdeznek !Az mas dolog hogy , biza ratapintanak az igazsagra , hogy mit gondolok.....DDD

Na , tegyuk fel , hogy nalam is fenn all egy ilyen szitu!/ne , adj Isten!/az en reakciom barmilyen kapcsolatrol is legyen szo a ; HUVÖSSEG ! tehat nem allok hozza vitatkozni , sem okoskodni.....

Es , hat nem csak a szulö ismeri a gyermeket , hanem a gyermek is a szulöt ! Mit gondolsz , ki fog itt a legjobban szenvedni ???

Es , hat ez az amit egy anya,anyos,szulö szeretne elkerulni ! Termeszetessen , nem minden aron , mert ha nem jo az anyos ? ! Akkor haza lehet menni a verszerinti anyukahoz , szerintem.

53. K.né
2008. szept. 14. 19:04
De mindig a dolgok közé kell nézni... Lehet oka van rá a menynek. De én amondó vagyok, hogy inkább nem itt kellene áskálódni, hanem nyíltan megpróbálni rendezni a dolgokat. Nekem sosem volt stílusom az ilyen. és mi van ha erre téved az a bizonyos anyós??? Amit esetleg helyre lehetett volna hozni, azt attól kezdve biztos hogy nem lehet már...
2008. szept. 14. 17:15

Hat , nezd lehet hogy van benne valami ? !

Viszont , ha enrolom ugy nyilatkozna 1-meny-jelölt , mint ahogy itt olvasni lehet 1-ik ,masik forumba az a meny,repulne .....

51. K.né (válaszként erre: 50. - 274c9996b8)
2008. szept. 14. 17:01

Honnan tudom hogy nem? :-) Van itt jó pár hímegyed, nem is gondoltam volna... :-D

Nem úgy értettem hogy a lányukat nem féltik, hanem úgy hogy a fiúkat másképpen.

50. 274c9996b8 (válaszként erre: 48. - K.né)
2008. szept. 14. 16:31

Hat bizony en feltem a kislanyomat IS ! Es ha ugy adodna , bizony 10-körömmel harcolnek erte !

Anya-fia-viszony nalam SZERETERE alapszik ! Viszont tisztaban vagyok vele hogy , a fiamnak "nincs" annyi esze mint a lanyomnak !/soha , nem is volt....DDD/ Innen a feltes./meg jo hogy a gyermekem ezt nem olvssa....DDD

49. 6a062297d0 (válaszként erre: 47. - 274c9996b8)
2008. szept. 14. 16:30
A 3-ban, a 7-ben, és a 11-ben is?
48. K.né (válaszként erre: 45. - 274c9996b8)
2008. szept. 14. 16:25
Mert az kislányukat nem féltik annyira. Olyanok mint ők, csak fiatalabb kiadásban. Ki vannak okítva, stb... De az anya-fia viszony majdnem határos a szerelemmel. Nem az, de hasonló. És a szerelmes ember féltékeny sokszor. Vgay nem jól látom?
47. 274c9996b8 (válaszként erre: 46. - 6a062297d0)
2008. szept. 14. 16:24

hm ? A parkapcsolatomrol , ferjemröl SZO,sem volt !

Az EMBERRÖL ,AZ EMBEREK KÖZE VALO TARTOZASROL IRTAM.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook