Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha tartósan (de ésszerűen) csökkented a tápanyagbevitelt, idővel mi történik? Mennyi idő után nem jelent már gondot a váltás? fórum

Ha tartósan (de ésszerűen) csökkented a tápanyagbevitelt, idővel mi történik? Mennyi idő után nem jelent már gondot a váltás? (tudásbázis kérdés)


13. iminimi (válaszként erre: 12. - Giorcub)
2009. aug. 26. 21:14
De közben kaptam privi-választ, eléggé egyszerű, szívesen elmagyarázom neked is, ha érdekel. A sok folyadék mellett emelkedett a súlyom, írtam a naplómban is :(. De reménykedem, hogy változik, és jó irányba ezúttal :).
2009. aug. 26. 20:04
ja ertem ez nem a merlegelo. azokhoz a grafikonokhoz nem ertek.
11. iminimi (válaszként erre: 10. - Giorcub)
2009. aug. 26. 11:11
Köszönöm szépen, azt használom is, de ezt a másikat (amelyet az adatlapom megnyitásával látsz, répás)azért töltöttem le, mert jópofának és plasztikusnak találtam. Csak ha rákattintok, visszavezet arra az oldalra, ahol létrehoztam, így nem tudok újabb eredményt beírni. :(
2009. aug. 25. 22:19
bal oldalt van a sajat menud. abban alul a merlegelo pontot kivalasztod (azaz nem az adatlapodon kell!). ott van az uj kg eredmeny beirasi lehetoseg. es felette van egy alapadatok modositasa pont is. abban allithatod be a magassagod, celsulyod, es hogy publikus (masok altal is lathato) legyen.
2009. aug. 25. 13:57
Tudna valaki segíteni nekem, hogy az adatlapomra feltett súlygrafikont hogy kell használni? Előre is köszi.
8. giorcub (válaszként erre: 7. - Iminimi)
2009. aug. 25. 13:27

hat azt kell hogy mondjam akaratero nelkul nem megy. no persze a rendes dieta (csodabogyo meg x naposban lehet hinni, csak annak nincs sok teteje).

nem tudok jobbat, meg kell valogatni mit eszel, es le kell csokkenteni a mennyiseget. lehet ugy is hogy belekostolsz epp csak az ize miatt, de kell hozza ero hogy megalljt parancsolj magadnak. ha ez nem megy akkor jobb nem enni belole, igy joval kisebb a kisertes.

termeszetesen van egy csomo technika, sok helyen leirtak utana lehet nezni, pl kistanyerrol eszel, kisvillaval es hasonlok. de persze kistanyerrol is lehet sokat enni, plane ha mar 5xor szed az ember...

ahogy mondani szokas, fejben dol el a dolog, ha ez megvan akkor a tobbi mar konnyu:)

7. iminimi (válaszként erre: 6. - Giorcub)
2009. aug. 25. 11:46
Köszönöm, hogy írsz nekem. Olvastam közben az adatlapodat is, így gratulálok neked ahhoz, amit elértél. Azt hiszem, töredelmesen be kell vallanom: nekem az akaraterővel van a baj. Nem eszem zsírosat, meg a növényeket is szeretem, de a kedvenc kajáimból én is degeszre tömöm magam. Ezt kellene valahogy csökkenteni, azt hiszem. Ha van valami jó tanácsod, nagyon szívesen veszem. Én 163 cm vagyok, és 69, 7 kg. Nyyomasztó...
6. giorcub (válaszként erre: 5. - Iminimi)
2009. aug. 24. 21:49

ok, a lenyeget leirtam, a tobbi ezen alapul. en igy fogytam kb 26 kg-ot. fontos hogy valtozatoasn egyel, gyumolcsot, zoldseget, parolva es nyersen, konnyu husokat (csirke) parolva esetleg sutve. en nem eszem kenyeret es tesztafeleket csak nagyon minimalisat (pl zabkekeszet, meg olasz kenyerrudacskat de csak par db-ot). ebedre is inkabb csak levest eszem, masodikat nem (de ez az en heppem).

x napos dietakat felejtsd el. szintugy a mono dietakat (amiben pl csak nehany felet lehet enni). sztevalasztasnak sincs semmi orvosi alapja (90 napos, testkontroll, kaposztaleves, kaves, stb). az esti nemeves is el van tulozva (en eszem este 9-kor is ha ugy van kedvem). inni annyit igyal hogy ne legyel szomjas (napi 3-4 L is marhasag).

2009. aug. 24. 20:55
Igen, fogyni szeretnék, de csak szép lassan, egészségesen, nem valami csodakúrával. Remélem, sikerül így.
2009. aug. 24. 19:19
de mit akarsz? fogyni? akkor csokkentsd 1000-1200kcl/nap-ra es tartsd szigoruan. persze etrend legyen kiegyensulyozott, zsirmentes es csokkentett szenhidrat tartalmu. igy siman le fox fogyni, ez az igazi dietak alapja.
2009. aug. 24. 19:09
Lefogysz, gond egy szál se.
2. SF
2009. aug. 24. 16:57
Gondolom, fogyni fogsz.
2009. aug. 24. 16:51
Ha tartósan (de ésszerűen) csökkented a tápanyagbevitelt, idővel mi történik? Mennyi idő után nem jelent már gondot a váltás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook