Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha otthon vagy Power pointban akkor segíts! fórum

Ha otthon vagy Power pointban akkor segíts! (beszélgetős fórum)


2010. jún. 22. 09:53

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni?

Nekem az a problémám, hogy elindul gy power point.Viszont nekem az kellene, hogy külön jelenítse meg a diákat, hogy le tudjam menteni a dián lévő képeket.


SEGÍTSETEK LÉGYSZIIII!

2010. febr. 23. 12:00

ezek szerint senki ...

:(

5. nixi. (válaszként erre: 3. - Agnes89)
2010. febr. 22. 17:59

Nem pendrive-ról játszottam le, hanem e-mailben küldtem el a nagyszülőknek és a párom is meg akarta nézni a munkahelyén, de egyik gépen sincs hang.

:(

egyébként időzített diavetítésként és nem bemutatóként van mentve.

4. nixi. (válaszként erre: 2. - Cb82b220ce)
2010. febr. 22. 17:56
az enyém 2003-as verzió, (bár lehet, lett frissítve) , de asszem az övék sem a legújabb
2010. febr. 22. 17:29
Vagy lehet az a baj, hogy csak csatoltad hozzá a zenét, és ilyenkor csak az eredeti forráshelyről tudja lejátszani. Próbáld egy mappába átmásolni a zenét is, és a ppt-t is, és a zeneillesztést ebből a mappából végezd. És fontos, hogy pl a pendriveon a mappa legyen rajta (a számmal együtt). Lehet, hogy nem a leg profibb megoldás, de hátha segít.
2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Nixi.)
2010. febr. 22. 17:21
Valószínüleg a te progid egy újjabb verzió,a többi pedig túl régi és nem ismeri fel.
2010. febr. 22. 17:15

Szerettem volna csinálni egy kisfilmet a kisfiamról, ami alatt egy bizonyos zeneszám szólna. Itthon minden rendben is van, de mások, más gépen nem hallják a zenét. Először az lehetett a baj, hogy MP3 formátumú volt, de ezt javítottam "wav"-ra és most sem szól alatta zene csak az én gépemen.

MIÉRT?

kérlek legyél nagyon egyszerű, mert én is az vagyok :)

köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook