Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nincs orgazmusod, miért mondod, hogy jó a szex? fórum

Ha nincs orgazmusod, miért mondod, hogy jó a szex? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
90. K.né
2008. szept. 4. 08:38

Ritkán fordul elő, hogy nincs orgazmusom, de ha van ilyen, akkor sem esek kétségbe. Ilyenkor csak én vagyok a hibás, mert vagy fáradt vagyok, vagy gondjaim vannak. De minden esetben élvezem az együttlétet, mert már az örömet okoz, hogy érezhetem a férjem illatát, teste melegét, csókját, érintését, etc... Ez egyfajta lelki szükséglet, lelki kielégülés. Nem is mindig vágyok az orgazmusra. Tényleg. Eleinte depressziós volt a párom, hogy ő elment, de én nem. Nem értette először miért van ez? Ő csinálja rosszul? De már tudja, hogy vannak ilyen napjaim néha. Olyankor jelzek neki finoman és nem erőlteti az orgazmust, csak azt csinálja ami jól esik. És vele is fordult már elő, hogy élvezte nagyon amit csinálok neki, de olyan fáradt volt, hogy nem jött neki össze (egymás után 4 12órás műszak), de elmondása szerint mégis nagyon jól esett és ellazult tőle.

Nem az orgazmust kell hajszolni, hanem értékelni az együttlét örömeit, amihez nem kell feltétlenül mindig elmenni. Szerintem... Na jó, ha soha nincs orgazmus, ott probléma van, mert nem mindig kielégítő a cirógatás. De ott mindkét fél hibás. A férfi azért, mert nem törekszik arra, hogy visszaadja amit kap (vagy önzőség vagy bénaság), a nő pedig azért mert nem vezeti rá a párját a helyes útra. Mi már a legelejétől terelgettük egymást. Ki tudhatja legjobban hogy mi a jó nekem? Hát ÉN! A párom nem tudhatta, mert nem működik mindenki egyformán. Van ami nekem izgató és másnak nem. És ugyanígy van a páromnál is.

Kommunikáció emberek!!!!!

89. Sly :)
2008. szept. 3. 19:56

Nekem sokáig nem volt szex közben orgazmusom és így is tökre imádtam :)))

Engem egyáltalán nem zavart (csak a páromat zavarta kicsit...), nagyon élveztem és egyáltalán nem görcsöltem rajta, hogy lesz-e vagy nem....


Aztán csak összejött :)

De a mai napig nagyon nehezen "megyek el" és igazság szerint nem is mindig szeretek... :P

2008. szept. 3. 19:28
De édes... Nekem akkor se szól semmit a párom mikor nincs meg és csak ugy vagyok hiszti... csak hallgat... nem egy veszekedős típus én meg sajna néha az vagyok!:D :S
2008. szept. 3. 19:25

Általában én is előre közlöm a párommal, hogy most ne vegye már komolyan a sértéseimet, mert amúgy nem gondolom komolyan.


És olyan édi, mert olyankor tényleg nem veszi komolyan. Csak hallgat, vagy lefoglalja magát, és úgy csinál mintha ott se lennék.:DDD

2008. szept. 3. 19:19
De nemvolt gááz annyira! Jó volt egy két csúnya visszaszólásom! De mikor megjöttek rögtön azzal kezdtem hogy MEG FOG JÖNNI AZÉRT VAGYOK IDIOTA... :D Aztán ugy álltak hozzám..:D
2008. szept. 3. 19:16
Juuuujjj...:)
2008. szept. 3. 19:15
Nekem elötte 1-2 és a mensi 1-2 napja!! Múltkor otthon voltam ebben a kritikus idöszakban :D és megbeszéltem a nővéremmel hogy átjönnek egy barátnőjével de aznap pont idegbeteg voltam!!Majdnem felhivtam hogy ne jöjjenek,mert nemakarom feleslegesen megbántani..:DD
2008. szept. 3. 19:07
Nekem az előtte egy hét a kritikus... Akkor olyan vagyok, hogy olyankor jobb, ha mindenki elkerül!:D
2008. szept. 3. 19:06
:DD nekem meg akkor még tart a nyűgös idöszakom :D
81. mothertiger (válaszként erre: 79. - Orsi cicuska)
2008. szept. 3. 19:05
Hehe... én meg akkor vagyok meghülyülve!:DDD
2008. szept. 3. 19:03
Mert jó. :%)
2008. szept. 3. 19:00
Igen..megint csak azt kel mondanom,hogy igazad van!Bár mielött megjönne én nem vettem észre magamon,hogy nem kívánnám..max csak a mensi 1-2napjában..
2008. szept. 3. 18:10

De ha huzamosabb ideig nem lenne, akkor persze már idegesítene amúgy, de szerencsére ilyen nagyon ritkán van.

Néha előfordul -főleg menstruáció előtt egy héttel,- hogy nem kívánom a szexet se, meg semmit az égadta világon, de hát szerintem ez még normális...


Aztán újra belevetem magam...:)))

77. Orsi cicuska (válaszként erre: 76. - Mothertiger)
2008. szept. 3. 09:33
Így igaz!Így kell ezt felfogni.. .:-)
2008. szept. 2. 23:32

Ha nincs orgazmusom, az még nem a világ vége... Attól is jó nekem a szex, hogy érzem a párom érintését, a csókját, az illatát; érzem, hogy érez engem.

Az is örömet okoz, ha örömet okozhatok neki.:)

2008. szept. 2. 22:19
Jah és egyébként mert valakinek nincs orgazmusa attól még lehet jó a szex... szerintem :)
74. Orsi cicuska (válaszként erre: 67. - Dundiszépség:))
2008. szept. 2. 22:16

Szia/sztok!

Nekem is volt már olyan.... Volt olyan is hogy már majdnem ott voltam és kizökkentett egy gondolat és már nehezebben tudtam visszakoncentrálni:-) De ien szerintem mindenkivel előfordul...De az hogy neked még soha nem volt hüvelyi orgazmusod nemtudom miért van..?! Nekem a kapcsolatunk elején csak hüvelyi orgazmusom volt!Mamár néha-néha kell hogy besegitsek:))

73. Rozália (válaszként erre: 64. - Spinneli)
2008. aug. 26. 05:08
Állítólag...
2008. márc. 10. 20:56
ilyen gondjaim nincsenek, nekem van hogy 2-3-4 van egy menet alatt... és még a párom is érzi... szóval én élvezem, ksözi :D
2008. márc. 10. 14:59
Dehogy mondom, én biztos, hogy nem hagyom annyiba a dolgot, és szerencsére a párom sem!
2008. márc. 10. 14:25

Ha mi nők vesszük kezünkbe az irányítást,akkor annak előbb-utóbb meglesz az eredménye!

Sztem akinek még soha nem volt orgazmusa az nem igazán tudja magát elengedni szex közben és egyéb,oda nem illő dolgok is járnak a fejében.

Tapasztalatból mondom,mert mióta terhes vagyok még szex közben is a babán jár az eszem,így nehezebb a kielégülés.

Nem hinném,hogy a csak a férfiakon múlik az orgazmus elmaradása!Lányok,ti is tegyetek a saját boldogságotokért!

2008. márc. 10. 11:13
Nem feltétlenül az orgazmusról szól, hanem hogy azt az együtt töltött időt egymással töltöttük el, és megpróbáltuk a maximumot nyujtani, és sexuális örömöt adni a párunknak teljes odafigyeléssel és ellazulással. Az orgazmus az már csak egy úgymond Tetőpont. Aki nem élvezi a szexet, az akar mindig orgazmust elérni. Aki pedig élvezi, annak bármikor jöhet:)
2008. febr. 29. 13:41
nekem mindig van orgazmusom de én csak 5 hónapja csináljuk rendszeresen és naponta 2szer is elmegyek.Talán próbáljatok ki több pózokat vagy újjaza meg a pasi a csajt lehet akkor élvezni fogja de ez az én véleményem.Egy 18 éves lány véleménye!!!!!!!
2008. febr. 5. 12:46
"de jo"...nekem még ugy egyszer sem volt orgazmusom:( élvezem mikor egyutt vagyunk,az nagyon jo..libaboros leszek tole,kivánom hogy csinálja,abba ne hagyja..de odáig hogy orgazmusom legyen még nem jutottam el.mármint huvelyi orgazmusig.lehet a poz rossz..vagy még nem értem meg rá:(
66. Phedra18 (válaszként erre: 58. - E8707eeb00)
2007. dec. 10. 21:00
lehet,hogy iagzad van!nem volt még meg az életembe az a nagy szerelem,imádtam a pasijaimat de nem nem nem jók!Mondjuk most egyedül vagyok,aztán lehet majd a következő;-)
2007. dec. 6. 13:49

Én nem mondom,hogy jó,ha nem volt jó a szex!

De ilyen problémám nincs!

2007. dec. 6. 13:18
állítólag van aki anélkül is élvezi:)
2007. dec. 6. 13:16
Nem biztos, hogy minden együttlét orgazmushoz vezet, de szerintem a szex mindig csodálatos dolog, és ezerféle képpen lehet élvezni ;)
2007. dec. 5. 22:15
;)
61. Zizisicc (válaszként erre: 60. - Ac1096844d)
2007. dec. 5. 22:09
:oDDDDDDDDDDDDD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook