Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nem nevezek meg apát, mire kötelezhet a hivatal? fórum

Ha nem nevezek meg apát, mire kötelezhet a hivatal? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 17. 21:36
Szia! Nekem is képzelt apája van a fiamnak! A gyámhivatalba intézték el, te is kitalálhatsz egy nevet, a nemlétező fiktív személy anyja nevét , a születési helyét idejét és lakhelyét ! Ezt jó ha tudod !!! Ők utána járnak hogy létezik az a személy vagy nem és ha nem létezik akkor elfogadják! Ne engedd hogy ők válasszanak neked nevet , ragaszkodjál a te variációdhoz ! Az én fiamnak az én lánykori nevemet adtuk , úgy hogy apukámnak a neve csak más születési dátum és anyja neve volt!
2012. márc. 13. 07:37
Így van.Vagy megnevezed az apát,vagy egy fiktív nevet fognak beírni,de mindenképpen szerepelnie kell ott egy névnek.Hülye egy rendszer,de ez van...
2012. márc. 12. 11:30
Szia! 3 éves koráig lehet rendezni az apa jogállását. Addig várhatsz vele, de addig félévente befognak hivni. Vagy kéred azt, hogy képzelt személyt állapitsanak meg, azt meg ott megis csinálják rögtön.
2012. márc. 12. 10:17
En ugy tudom,hogy apakent egy fiktiv szemelyt be kell hogy irjanak..Nem vagyok benne biztos de mintha igy emlekeznek..Sok szerencset neked!!!!!!
5. moumouletsa (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2012. márc. 12. 09:58
kiskoru családi jogállásának rendezése ügyében ügyfélként idéz indoklás apai adatok nélkül került bejgyzésre a kisfiam.
4. Kangaroo Island (válaszként erre: 3. - Moumouletsa)
2012. márc. 12. 09:24
de milyen idézés? miről van szó?
2012. márc. 12. 08:48
6 hónapos a kisfiam ,és most kaptam idézést.Akkor ez csak egy sima meghallgatás lesz?
2012. márc. 12. 08:46
szerintem semeddig nem zaklat, kolleganőm se nevezett meg apát, nem volt belőle probléma. leszarják ezek h h neveli fel az ember a gyerekét, egyedül v társsal.
2012. márc. 12. 08:44
Ha nem nevezek meg apát,meddig zaklat a hivatal,mire kötelezhetnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook