Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha nem fizetés miatt megszűnik a biztosítás, mennyit kell nekem fizetni visszamenőleg? fórum

Ha nem fizetés miatt megszűnik a biztosítás, mennyit kell nekem fizetni visszamenőleg? (tudásbázis kérdés)

3. Tamarus (válaszként erre: 2. - Kacsa118)
2012. márc. 22. 11:59
semmi erre utaló... de az ügyvédi levélben van egy idézet erről, de én azt sehol nem találom. amúgy ilyen szerződést nem is küldtek.., online néztem meg.., és egyik levelelükben sem figyelmezettek semmi ilyenre..
2. kacsa118 (válaszként erre: 1. - Tamarus)
2012. márc. 22. 11:54
nézd meg mi van a szerződésben...
2012. márc. 22. 11:43

sziasztok, légyszi segítsennekem aki tud..

tavaly nyáron kötöttem egy lakásbiztosítást online.., befizettem az első három hónapot, de utána már úgy alakult, hogy nem tudtam fizetni.., de ez most lémyegtelen.., a biztosító folyamatosan küldte a csekkeket, hogy fizessem be, mert ha nem akkor felmondásra kerüla szerződés.., nem izgattam magama vele, mert én úgy tudom ha nem fizetek akkor automatikusan felbontódik a szerződés...., erre ma kaptam egy levelet egy ügyvédtől, hogy tavaly dec .-ig visszamenőleg fizessem be a biztosítási díjat. Felhívtam az aegont és azt mondták, hogy igen megszünt a biztosításom, de mivel ők a be nem fizetéstől kezdve még három hónapig kockázatot vállalnak, ezért nekem ezt a díjat be kell fizetnem. Ha nem akkor beperelnek (ezt az ügyvéd írta). szerintetek ez jogos? tényleg így van? mert hogy nekem le kellett volna mondanom írásban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook