Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nagy leszek...sikeres leszek fórum

Ha nagy leszek...sikeres leszek (beszélgetős fórum)


2010. szept. 25. 08:53

Szerintem ezek a gondolatok a kor velejárói...én is így voltam ezzel!

Fel a fejjel!

9. 8dc02726ef (válaszként erre: 8. - Csigaaa)
2010. szept. 24. 23:17

Én is 200x gondoltam erre 14 éves koromban...

Nem vagy egy unikum:(

2010. szept. 24. 23:14
14 éves vagyok és meggyőződésem, hogy fél éven belül elszököm itthonról, várok amíg aszt hiszik halott vagyok és aztán boldog leszek és sikeres...sikeresebb mint az ősök
2010. szept. 23. 21:20

Sziasztok!

Én is 22éves vagyok,vagyis a jövő hónapban leszek.

Én is szeretnék egyszer majd sikeres lenni,de ahhoz még nagyon sokat kell tennem,de azt hiszem jó úton járok. Sikeres klinikai pszichológus szeretnék lenni,jelenleg harmadéves vagyok.

A magánéletben már elértem a célom,lassan 5éve van egy nagyszerű párom.

Az egyik legnagyobb lecke amit megtanultam az,hogy,ha a sors az egyik oldalról elvesz,valahol kárpótol bennünket.

2010. szept. 23. 21:16
Még csak 22 éves vagyok, de eddig csak az jött be hogy van egy szakmám amit imádok. A többi nem. És jelenlegi körülményeim között úgy érzem sosem lesz már jobb.
5. t.Ili (válaszként erre: 4. - 30696edd32)
2010. szept. 9. 08:27

Hát akkor válts !

Több lábon kell állni.Egy láb nem elég.

Váltás előtt nézd meg a horoszkópod.Kezd el akkor,ha az is ajánlja.

Ha másban nem,önbizalomban segít.

♥♥♥

Én egy nagy újrakezdő vagyok.A változás mindíg előre vitt.(kopp,kopp,kopp)

2010. szept. 8. 20:59
Még nagyon az elején tartok az utamnak, de azt hiszem, jó irányba haladok. :) Magánélet terén többet is kaptam, mint amiről álmodni mertem, de mindig újabb és újabb célok visznek előre. Ami a szakmai részét illeti "pályafutásomnak", az még hagy némi kívánnivalót maga után...újabban egyre erősebb az érzés bennem, hogy lassan váltani kéne. Újabb megvalósításra váró cél...:) De egyáltalán: lehet valaki minden téren, mindennel elégedett? Ha igen, akkor őt mi viszi előre? Nekem személy zerint szükségem van célkitűzésekre, még akkor is, ha éppen úgy érzem: minden kerek.
2010. szept. 8. 20:28
Nagyjából úgy élek,ahogy azt korábban elképzeltem.Egy dolgot kivéve: nem tanulhattam azt,ami igazán érdekelt volna,sajnos nem rajtam múlt,és a mai napig nem is találom a helyem ilyen téren...Másrészről kárpótolt az élet egy gyönyörű és egészséges kislánnyal,szerető férjjel,házzal,stb...Úgyhogy nem vagyok elégedetlen.Ha most lennék 18,akkor sokkal határozottabban kiállnék magamért és akkor sok keserűséget spórolhattam volna meg.
2010. szept. 8. 20:18

Én csak annyit kívántam, hogy 30 éves koromban legyen esküvőm, utána családi ház, gyerek és kutya a kertben.

Ebből csak a kutya "hiányzik" a kertből.

Amúgy rengeteg tanulás, munka, kitartás...stb.

2010. szept. 8. 20:15
Ki az aki úgy él, ahogyan azt valaha megálmodta. Ha nem miért nem? Ha igen, hogyan sikerült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook